• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
autor
no ja mozem ist skusat tiez, ale najprv musi dede prestavit viazanie a potom sa ide na to:slight_smile: Kde ste boli Jeane?
6. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodíme na jahodnu a plejsi podľa toho ako sa vyspinkáme :grinning:
6. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky!

PF 2009 Vsetko len to naj-naj-naj .... a na tie peniazky veeeelke vrece aby sa zmestili :grinning:

tiez sme sa vratili zo Zdiaru, fajne bolo , aj som polyzovala, sasenka sa posankovala

aj v aquacity sme sa vykupali

vsetkym oslavencom kongratulejsn

:slight_smile:
6. jan 2009 o 21:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cawte Sasenky tak uz ste tiez spät :grinning: mm ide zajtra po dvoch tyzdnoch do prace tak sa smial ze mu to rano pri ranajkach nemam zabudnut pripomenut :grinning:
6. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj môj drahý ide už zajtra do práce nejako sa mu nechce a mne začína služba na tvrdo :grinning: :grinning: :grinning: doteraz som dovolenkovala a on si užíval svoju malú lásku :grinning: :grinning: :grinning: aj my sme mali dnes druhé vianoce máme novú skriňu v kuchyni takú veľkú a aj kúpelni takú menšiu pod umývadlo a už sú aj zmontované a postavené huráááááá zas máme niečo pekné :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, zelam nam vsetkym krasny novy rok :grinning:
7. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa stalo košice nejako sme zamrzli halooooo to tu už nikto nechodieva?
7. jan 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute celé doobeda som žehlila potom varila polievku a uspávala tami....uff. neviem prečo si zrazu zmyslela že ma musí pri zaspavaní držať za ruku. no a teraz idem robiť francuzáky a potom na tretiu po filipka do škôlky.
7. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: konečne mam trocha času aj my vám prajeme štastný nový rok aby bol hlavne lepší ako ten starý :wink:

adi ty máš normálne denný plán my ideme až zajtra do školy už sa teším malý vymýšla už dnes že všetko ho boli a čo bude zajtra ráno :confounded:

inak kočky neviete ako to je s Nutrilonom ked je otvorený može byt dlhšie aj ako mesiac lebo mala pije teraz menej mlieka tak sa to nestihlo spotrebovat :confused:
7. jan 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zuzi denný plán. až na to že tu škôlku som nestihla lebo lady spala do štvrtej. a teraz sme boli v mojom obľúbenom číňaku pri družbe ohaknuť Filipka lebo vyrástol. tak som mu kupila overal za 330 a lyžiarske nohavice za 220 sk tak sa vytešujem že mi dieťa nezamrzne.
7. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a ty bývaš niekde blízko toho číňaku? ja ho ináč tiež mám rada už som si tam straaaaašne veľa vecí kúpila a už aj malej :grinning: :grinning: :grinning:
ty máš normálne denný plán to je dobré
7. jan 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cauteeeee no ja si radsej plany nerobim,lebo sa poznam.... to by bolo same nedodrziavanie he he
7. jan 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, chcela by som sa spytat, ci by ste mi vedeli odporucit nejaku dobru, ludsku, odobrnu detsku pediatrick v Kosiciach, najlepsie na Terase. Kedze v KE zijeme len 1,5 roka a o mesiac cakame babo, tak by som bola rada, keby sme natrafili na dobru detsku doktorku. Dakujem pekne.
7. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mam dobru a som s nou spokojna - ale je pri amfiteatri - pod Terasou (pod nemocnicou)...
7. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
katulik, ja mam super detsku dr, ale je na Poliklinike Sever
7. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám dobrú detskú a je na terase len ani veľmi neviem aká je lebo my k nej chodíme len do poradne a nič iné Sendy na šťastie ani raz ešte nebola chorá tak sme to nejako nepotrebovali zisťovať ale ja som s ňou spokojná je strašne milá a ochotná a kľudne jej môžem volať na mobil ak by sa niečo dialo
7. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
ja iba chcem pozdravit Andrejkum, videli sme s v utorok v kostole :wink: Podla foto som sa spoznala, moja Emka bolo to sidielko v ruzovej mikine :grinning: . Deturence mas zlata, Tamarka je tiez huncutik. Tak dobru noc,papa
7. jan 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, takže my sme boli včera u lekárov, s malou na kardiologii, lebo má šelest, tak sme boli vyšetriť, a so mnou, lebo som chorá....tak mám zápal priedušiek a k tomu aj angínu, tak nič nevládzem a najviac ma mrzí že si neužijem sneh.......no čo už, možno bude dlhšie. :frowning2:
Pekný deň , papa :slight_smile:
8. jan 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miresta viem si predstaviť ako Vám je mne Sendy od urotka soplíkuje a dnes som ráno vstala aj ja absolútne nevládna musel prísť dedo na pomoc opatrovať ale už som sa napeckovala tabletkami tak sa to dá a teraz Sendy spí tak mám ešte trochu veget a tatik sa tiež bude ponáhľať z práce, ale u lekára som zatiaľ nebola ani ja a ani s malou veď okrem soplíkov jej nič nie je
8. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha miersta, tak skore uzdravie obidvom vam prajem!!! :wink: a neboj sneziku si este uzijete, ved je este len zaciatok januara :slight_smile:

norik, yesno... dik, ale zatial hladam doktorku na Terase, aby som to mala blizko, aby som sa nemusela trepat MDH hore-dole... ak nic nenajdem, tak mozno poidem dalej ako je Terasa. DAKUJEM ESTE RAZ :wink:
8. jan 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka1874- no to máš dobré, že prišiel dedo na vypomoc, ja nemá koho zavolať a manžel mi pracuje do večera, ale od včera večera beriem lieky a je zreteľne lepšie. Mne sa to ťahalo už od silvestra a nevedela som sa zbaviť kašla, a stále to bolo horšie, tak som už šla ku lekárke.....no a vidíš, ešte dobre že som šla.
8. jan 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mudr.zborovjanová poliklinika na terase pri novej nemocke,obvod č.3

kati kde na terase bývaš?

janka blízko ako sa to vezme. je to 15 min chôdze alebo 1 zástávka električkou. ale kým zídem k bielemu domu na briku tak som pešo na polceste k číňaku :grinning:
8. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulik nemas za co :wink:
miresta a jani...zelam vam skore uzdravenie, byt chory a k tomu sa starat o krpcov nie je vobec jednoduche :unamused:
8. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vďačná že dedo má voľno a Sendy ho zbožňuje aj dnes boli spolu vonku a zajtra má zas dedo dennú šichtu u nás :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte norik a filipko, kedze sme uz vsetci spat doma, musime dohodnut nejaku vychadzku po sneznej krajine :slight_smile:
8. jan 2009 o 21:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka a sendy skore uzdravenie prajeme :wink: len sa liecte aby sa mohlo aj stretko konat :grinning:
8. jan 2009 o 21:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasenka tiez soplikovala ale to vyzera na zub
a ja tiez trosku kaslem jak tuberak ale uz je to na ustupe, stacili vitaminky a cajiky
tak lekara neriesim
8. jan 2009 o 21:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviete mi niekto povedat nieco o MS na Tatranskej, Hrnciarkej alebo Obrancov mieru? chcem dat maleho od septembra do skolky a tak hladam a zistujem co a ako...dik :slight_smile:
8. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nejak nestiham , vsetkym oslavencom vsetko naj , vsetkym chorym skore uzdravenie , ...

miresa potom hod cislo do ip aby sme sa nejak stretli...

zajtra sa chystame na ples tiez mi to muz oznamil v pondelok v utorok volno tak vela casu mi dal na pripravu ani saty ani nic ale vsetko som stihla a dufam ze mamka uspi obe deti budem mat premieru ...snad nebudem robit paradu len na hodinku ale aj pobudneme trosku....

tak zatial cafte a treba sa rozkecat lebo ako na novy rok tak po cely rok :angry:
8. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babeny, prosim Vas, poradte mi nejakeho dobre gyndosa v KE, mame totizto problem otehotniet, no a tam, kde chodim ja mam pocit, ze dr. sa tomu velmi venovat nechce a hned nas posiela do centra, ktore samozrejme odmietame, pretoze co citam tu forach, tak baby maju super gynekologov, ktori sa im povenuju a centrum volia ako krajnu moznost.
Budem veeeelmi rada, ked mi hodite nejake tipy, mozete aj do IP, skor sa tam dostanem. Vdakaaaaa :wink:
8. jan 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok