Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nickiee0
30. mar 2012

Ahojte mamičky 🙂 Poradťe nejaké dobré, osvedčené miesto - napr. nejaké detské centrum, kútik... kde by sa zabavilo aj ročné dieťatko? Nudíme sa už (teda hlavne ja 😀 ) a nevieme, čo podniknúť 🙂 Ďakujem

gabika7706
30. mar 2012

@nickiee0 napr. materske centrum (Stonozka, Delfinik, Haliganda ...) 🙂

zuziq8
2. apr 2012

@nickiee0 odkial z KE ste? my budeme mat 1 rok v maji, a hladame partaka na vychadzky, na hranie.. 🙂

nickiee0
2. apr 2012

@zuziq8 my sme zo severu, presnejšie Komenského...a veru niekto na hranie by sa zišiel, malý miluje detičky 🙂

mystery7
3. apr 2012

ahojky,
Predam 2listky na koncert Spievankovo 21.4. Ozvite saaaa 🙂

mystery7
3. apr 2012

@zuziq8 @nickiee0 aj my hladame kamosov na hranie. Ale spime este 2x denne

nickiee0
3. apr 2012

@mystery7 aj môj spinká ešte 2x väčšinou, niekedy sa stane, že len 1x ale to málokedy 🙂

zuziq8
3. apr 2012

@nickiee0
@mystery7 my sme z KVP 🙂 a spinkame uz len raz denne, po desiate pekne pospinka a potom az do vecera vystraja 😀

nickiee0
3. apr 2012

@zuziq8 tak to nieje až tak ďaleko, busom raz-dva 😀 ja som rada keď ešte pospí 2x aspoň mám trošku času pre seba 🙂 ale už to dlho nebude 🙂

zuziq8
3. apr 2012

@nickiee0 ja by som tiez brala keby este 2x pospala, ale ona nikdy nebola taky spachtosko... ja som rada ze aspon v noci pekne spinka, niekedy sa raz zobudi, to sa len napije a spinka dalej, 🙂

nickiee0
3. apr 2012

@zuziq8 aj my sa len raz budíme, ale zase rána sú hrozné...pravidelne okolo 6.00 vstávame

zuziq8
3. apr 2012

@nickiee0 my vstavame o 7.00 kazdy den, ale tiez to nie je bohvie co 😀 hlavne mm chodi domov z roboty okolo pol dvanastej v noci a ja ho zvyknem cakat, takze rano sa nam tazko vstava 😀

nickiee0
3. apr 2012

@zuziq8 ja zase neviem večer spať tak to máme podobné 😀 ráno potom neviem vstať z postele 😀

zuziq8
3. apr 2012

@nickiee0 no ja tiez nezaspim skor ani cez vikend, takze nevyspim sa asi nikdy dosyta 😀 a potom este zvyknem pozerat vsetky blbosti v telke, aby som sa nenudila kym mm pride 😀

ewana73
3. apr 2012

Baby viete mi poradit "dobreho " urologa v KE?

mystery7
3. apr 2012

@nickiee0 @zuziq8 ja byvam pri tip tope. Slavko spinka tak 2x1,5hod, ale prave idu zuby tak je to vselijake. Spi aj 3x, neje 🙄
A noci uz vie aj pekne prespat, ale budicek byva uz o 5, 5:20 a ked je o 6 tak to mam super den 😉

gabika7706
3. apr 2012

@ewana73 myslis detskeho? My ideme vo stvrtok s malym, Dr. Baca, dam potom vediet ako sme dopadli, citam aj na Dr. Kurcinovu vselico, aj na Dr. Bacu, kazdy tvrdi nieco ine, tak uvidime...

ewana73
3. apr 2012

@gabika7706 ano detskeho a vies,ze som aj na teba dnes myslela,som hladala tvoje prispevky lebo sa mi nieco marilo,ze si niekde nieco spominala o detskom urologovi....dakujem,budem rada ak das info.

ewana73
3. apr 2012

@gabika7706 nuz nasa skusenost bohuzial negativna s DR.Vincent Nagy...nechcem tu pisat problem,kt. som uz pisala do inej temy lebo to sem nepatri..

gabika7706
3. apr 2012

@ewana73 o tomto Dr som ani nepocula,kazdy mi detskeho len Dr. Bacu alebo Dr. Kurcinovu odporucal

ewana73
3. apr 2012

@gabika7706 no to je "bezny" lekar urolog teda myslim tym,ze nie je ani detsky a ani sme ho specialne nevyberali,len sme surne potrebovali urobit usg ked sa maly narodil lebo z porodnice sme dostali doporucenie,sa im nezdali oblicky a pediatricka nam povedala,nech za nim skocime kedze to bol najblizsi v jednej budove a nakolko bolo vsetko ok tak sme dalej nepotrebovali riesit,az teraz.a teraz lutujem,ze sme nezasli niekde inde , a ze som najprv nevyhladala ineho lekra ale potrebovala som surne nieco vyriesit kedze maly mal problem.

gabika7706
3. apr 2012

@ewana73 a co ste teraz riesili, co si nechcela pisat tu? ak nechces tu, tak mi, pls, napis do spravy, alebo postni link, kde si to pisala...dik

nickiee0
4. apr 2012

@mystery7 My sme dnes spali až do 8.30 🙂 Mám pocit, že sa stal zázrak 😀

nickiee0
4. apr 2012

@zuziq8 akoby som o sebe čítala 😀 síce ja nikoho nečakám, ale tiež sedím pred telkou 😀

zuziq8
4. apr 2012

@mystery7 no nasa spi tak 2-3 hodky po desiate a potom az do vecera vystraja, tiez nam teraz idu zubky, ale to je len troska nervnejsia cez den... na spanok to nastastie nema ziaden vplyv 🙂

zuziq8
4. apr 2012

@nickiee0 nasa uz o 6,30 dnes poskakovala, od rana ma hlava bolela neskutocne, tak som s malou zalahla o desiatej, pospinkali sme a den sa moze zacat 😀 ja cakavama na mm, ale niekedy sa tak zapozeram ze pomaly do rana pozeram, alebo sa mi nechce jednoducho spat : 🙂

mystery7
10. apr 2012

@zuziq8
@nickiee0 moj Slavko teraz nabehol na system, ze spi cca 9-10:30 a potom 13:30-15 a spat chodime na 19:30 ja by som bola najradsej keby spal uz len raz. To by mi bolo najpohodlnejsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre