Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
22. jún 2012

neviete mi niektora zistiť či už funguje prešovsky aquapark?neviem nič nájsť na nete.

edusik
22. jún 2012

ešte nie ale Plaza Beach a mestské kúpalisko už fungujú pár dní, poctivo tam dochádzame 🙂

andrea.m
25. jún 2012

super musíme na tam vybrať.

včera sme chceli ísť na rybu ktorá mala byť spustená 23.6. samozrejme bola zatvorená bez akehokoľvek vysvetlenia.

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mystery7
23. júl 2012

jaaaj kocky, tu sa dovolenkuje 😉

sisamato
16. aug 2012

ahojte,
neviete nahodou kedy sa planuje bazar oblecenia v materskom centre *Haliganda? dakujuem

14petulka88
17. aug 2012

Babenky viem ze to tu nepatry ale ak by ste maly zaujem o psika (cistokrvy yorkshirsky terier) darujem. Ma cca 2roky. Mame dvoch. A pri dvoch detoch nestiham. Viac info IP.

mystery7
27. aug 2012

kocky, minuly tyzden bol v schrankach letak o vykupe zelezneho srotu. Nemate ho??? Ja som ho zalozila a neviem najst a surne ho potrebujem. A by ste mali doma, ozvite sa mi. Vdakaaa.

sisamato
3. sep 2012

Ahojte zienky,
nechodite nahodou niektore z vas na akciove nakupy na oblecenie niekde blizko do Madarska?vdaka za info a pekny den vam 🙂

mystery7
6. sep 2012

buduci stvrtok sa opat chystam na zumbu- po 2 mesiacoch, prida sa niekto?? 😉

gabika7706
6. sep 2012

@mystery7 bola som cez prazdniny a chystame sa s mojou Katkou v sobotu na Zumbathon, ale boli ma priserne koleno, uz dlho, tak neviem, co tam budem robit 😒 uvidim teraz po sobote, ci budem moct, ale prisla by som

mystery7
14. sep 2012

@gabika7706 vcera som nebola cvicit ☹ mm bol dlhsie v praci a ja som sa s detmi vratila z prechadzky az o 18:30
☹ je to na porazenie

gabika7706
14. sep 2012

@mystery7 ani ja som nebola ;) koleno stale boli :/

jankah77
17. sep 2012

Ahojte, zienky, ja som kosicanka, momentalne byvajuca v Moldave. Chcem vas poprosit, mate niekto tip na detskeho urologa, riesime prilepenu predkozku u starseho. A navyse mensi, ma 16m a ani o chlp mu nejde stiahnut, no chcem sa vyhnut lekarskym maniakom, co rovno pridu a bez reci nasilu stiahnu. Radsej by som nasla nejakeho, co pouvazuje aj nad konzervativnou liecbou.

gabb
4. okt 2012

ahojte, som z terasy a hladam pediatričku pre malého ked sa narodí.. chodíte niekto k dr. ľubici birošovej do medicínskeho centra? máte s nou dobré skúsenosti?
jedná sa mi jednak o prístup, jednak o odbornosť. či nepredpisuje za každú cenu antibiotika a tak..
v hodnoteniach, ktoré som našla na nete (je ich strašne málo) ju celkom chvália, akurát hodnotenie vybavenia
ambulancie je slabé
na stránke MCK uvádzajú, že majú v ambulancii CRP, je to pravda?
ďakujem velmi pekne za názory

andrea.m
4. okt 2012

mudr zborovjanova detska poliklinika tr.snp 1
ja som veľmi spokojná

andrea.m
4. okt 2012

@jankah77 mudr kurcinova.trošku svojska ale najlepší detský urolog na slovensku

jankah77
4. okt 2012

@andrea.m dakujem krasne.

gabika7706
5. okt 2012

@jankah77 na Mudr. Kurcinovu pocuvam aj chvaly ale aj dost negativnych zazitkov (na to, ze je vraj najlepsi detsky urolog na Slovensku....stiahne drasticky predkozku bez upozornenia, bez debaty s rodicom a pod), ja som aj na zaklade toho volila radsej Dr. Bacu a bola som maximalne spokojna.

yesno22
11. okt 2012

@jankah77 neviem, koľko má starší, my sme mali podobný problém...malému nešla stiahnuť predkožka, moc som to neriešila ale potom mal 2x trošku zapálený pinďúrik, tak som predsa len skočila k urológovi /poliklinika Sever, meno si nepamätám/ a bola to chyba...dr malému stiahol predkožku bez upozornenia a potom som sa viac ako mesiac nemohla malého dotknúť, lebo hneď kričal mamíí nie, mamí to bolí /mal cca 18m/...tak som začala študovať kopec článkov ohľadne zrastenej predkožky a po debate aj s našou pediatričkou /ktorá to nikdy nejak nerieši, ak nie sú nejaké komplikácie/ sme to nechali tak...malému som pri každom kúpaní kázala predkožku si sťahovať a nakoniec sme to zvládli úplne bez stresu a bolesti asi 3m pred 5timi narodeninami...takže ja vravím, ak nie sú problémy nechať to na prírodu a chalana....ale ak chceš dobrého urológa, tak MUDr. Bača ... 🙂

jankah77
11. okt 2012

@yesno22
@gabika7706
dakujem, starsi bude mat coskoro 5r. Takze skusim toho Bacu, lebo sa chcem vyhnut tym "stahovacom" 😀

yesno22
12. okt 2012

@jankah77 😀 plne ťa chápem...a malý si sám neskúša sťahovať? Ja som svojho naučila tak, že najprv si predkožku naťahoval dopredu, lebo nechápal čo chcem ale postupne pochopil a pomaličky, pomaličky sa mu oddelila...ale je pravda, že sme to trénovali od cca 2,5r a až pred 5r sa to podarilo...daj potom vedieť, ako ste dopadli 😉

cukor
12. okt 2012

@gabb ..ahoj..ja chodím s dcerkou ku dr.bírošovej.zatial som s nou spokojná ,ale navštevujeme ju málo pretože malá nám bola len raz chorá.ked sme chodili este do poradne,vzdy bola milá a ochotná,CRP majú v ambulancii,vybavenie je štandartné,neviem čo máš na mysli a čo potrebuješ.

libus71
21. okt 2012

ahojte kocky, nachadza sa tu nejaka mamicka z juhu alebo stareho mesta na spolocne kocikovanie? ak by mala rovnako stare baby by bolo super, ja mam 3 mesacneho synceka 🙂

yesno22
27. okt 2012

@jankah77 nedávno som na to opäť natrafila, tak dávam do pozornosti 😉

http://www.rodina.cz/clanek5274.htm

andrea.m
29. okt 2012

@jankah77 Nikde nemáš napísané že MUDr.Bača mu tú predkožku tak isto nestiahne. Podľa mňa to vyskúša veľa lekárov aby sa vyhlo operácii.

jankah77
29. okt 2012

@andrea.m ... hmmm no s mensim sa to uz vyriesilo, ide mu to stiahnut uplne. A so starsim som sa rozhodla este pockat...

jankah77
29. okt 2012

@yesno22 starsi si stahuje sam, no proste, na jednej strane je to zpolovice este prilepene. Na druhej strane sa to stiahne uplne.
Mensi si nestahuje este sam, ani sa mu nepaci, ked mu stahujem, ale uz sa mu to da stiahnut takmer na 100%

yesno22
29. okt 2012

@jankah77 určite by som počkala...môjmu to nešlo vôbec stiahnuť a nakoniec to zvládol sám...ak vám to ide na polovicu, tak nerieš lekárov a nechaj to na neho...chce to len čas 😉

gabika7706
29. okt 2012

@andrea.m mojmu synovi Dr. Baca tu predkozku nestiahol, porozpravali sme sa este pred tym, nez syna vysetril, vysetroval naozaj velmi setrne a vsetko mi vysvetlil.
@jankah77 ak sa da synovi stiahnut aspon trosku a nema to zapalene, alebo nejake ine komplikacie, lekarov by som zatial neriesila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre