Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
29. okt 2012

@gabika7706 Ja som nepovedala, že ju stiahol tvojmu synovi. Ja som len napísala že jankah77 nemá nikde zaručene že jej synovi Dr.Bača tu predkožku nestiahne. Každe dieťa je ine a každe vyšetrenie detto.

ewana73
2. nov 2012

Baby prosim vas,tie co ste z tahanoviec,do ktorej su prosim vas otvorene tie trhy s oblecenim?neviete ci tam maju detske zateplene flisom menzestraky ?

dance_shoes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kmkke
10. nov 2012

@ewana73 Aké trhy? Myslíš pred poštou?

ewana73
11. nov 2012

@kmkke no ano tieto trhy som myslela,tie drevene stanky ci ake su to,teda nie tie,co su tam dalej pri zelenine take zelene zelezne stoly ale hned tie co su "nad zastavkou" ,takze vlastne vedla posty.ale uz je to bezpredmetne ,uz som si nasla cez firmu internet .ale dakujem 🙂

ewana73
15. nov 2012

Baby neviete poradit nejakeho dobreho obvodneho praktickeho lekara pre dospelych?najlepsie by bolo sever a okolie.

kmkke
16. nov 2012

@ewana73 Ja mám v meste na Kováčskej - MUDr.Jarabáková, neviem aký má obvod, ale viem že k nej chodia z mesta aj zo Severu a teoreticky aj mimo 🙂

ewana73
17. nov 2012

@kmkke dakujem za info.a ked sa mozem opytat,si s nou spokojna?ja mam momentalne lekarku,kt. sa venuje viac svojej "kariere" ako pacientom.... naposledy som u nej bola ked mal syn 13 mesiacov a to na mna "s hrozou" pozrela,ze este dojcim taketo dieta 😲 ..

kmkke
17. nov 2012

@ewana73 Ja som s ňou spokojná. Je pravda že som chorá tak raz do roka (vďaka za dobrú imunitu), ale v pohode vyšetrí, poradí.

ewana73
17. nov 2012

@kmkke a mozem sa este opytat ci je to "mlada" alebo "starsia" lekarka ? a kde konkr. na Kovacskej ?

kmkke
18. nov 2012

@ewana73 ja tipujem okolo 40, max 45 rokov a na Kováčskej 37, vojdeš do dvora, naľavo sú po 10 metroch schody, vyjdeš na 1.poschodie a celkom napravo 🙂 V pondelok robí od 13-18, ostatné dni 7,30 do 13,00hod. Prípadne ďalej vo dvore je výťah ak sa ti nechce šľapať po schodoch 😀

ewana73
19. nov 2012

@kmkke dakujem ti velmi pekne za info,si zlata. 🙂 😉

kmkke
19. nov 2012

@ewana73 Ani som neplánovala a dnes som tam bola, mám tu sesterku na intráku a je chorá jak pes, tak som jej musela vybaviť vyšetrenie 😀

evicka1
2. dec 2012

Ahoj Košičanky. dlho dlho som tu nebola ale zhanam podnajom w košiciach. keby ste o niečom wedeli dajte mi prosim wediet

yesno22
3. dec 2012

@evicka1 aký veľký byt zháňaš a pre koho?

evicka1
3. dec 2012

@yesno22 uz mam 😀 dwojku za 330 eur sice dost ale super.. dakujem

yesno22
3. dec 2012

@evicka1 ok...ja viem o jednoizbáku za 250eur 🙂

yesno22
3. dec 2012

ahojte žienky 🙂 rozmýšľam, že dáme syna do súkromnej školy na Masarykovu, len nepoznám žiadnu mamičku, ktorá tam má dieťa/deti ... neviete mi poradiť? 😉

lucifuk_77
19. jan 2013

ahojte, ja som tiez z KE - juh - je tu niekto na kocikovanie? Šimon ma 4 mes. - september 2012

any395
22. jan 2013

tehulky, zaujímavé stretnutie v KE 8.2.13, nakuknite 🙂
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

larosa
26. feb 2013

@yesno22 kamarátka tam učí, vraj dosť snobské deti 🙂 ale vraj super úroveň ...

lulok
25. mar 2013

Ahojte Kosicanky! Neviete mi prosim poradit,kde by som v KE vedela kupit odsavacku na baterky na sopliky co najlacnejsie? 😉

najjulinka
9. apr 2013

Ahojte. Prosim vas kde robia USG klbikov okrem terasy??? Naj by mi vyhovoval Juh. Neviete?

linuska1
9. apr 2013

@najjulinka
doktorka rusnakova... hned oproti starej nemocnici ako sa predavala zmrzlina... tak oproti v rodinnom dome...🙂

14petulka88
12. apr 2013

@najjulinka my sme boli v starej nemocnici u pana doktora velmi mili

titiva
12. apr 2013

Ahojte
Ak by ste vedeli o niekom ,kto zhana byt na kvp ,dajte info 🙂
3izbovy ,64m2,1/8 p ,0908107947

viki81
19. apr 2013

Ahojte, neviete mi niektorá poradiť? je už otvorený detský areál Anička v Košiciach? dík

lienka2
19. apr 2013

@viki81 minulu nedelu este nebol..

ale keby ste mali baby info ze uz otvorili dajte vediet 🙂

bozena1
1. jún 2013

@cmuky27 a od kolkych tyzdnov mozem davat ten kminkovy cajik?

cmuky27
1. jún 2013

ja som jej ho zacala davat hned prvy tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre