• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
ahojte..ja nic nestiiiiiham.... :angry: :grinning: :rolling_eyes:

nezabudka...no vitaj, velice pjekne brusisko mas :sweat_smile:
baby, ak bude stretko niekedy poobede tak hadam stihneme prist...ale cely buduci tyzden som mimo Ke... :unamused:

Tamarke zelam vseeeeetko najlepsie, hlavne poslusnych rodicov a braceka :grinning: ... u nas sa to s telkou zlepsilo, jeden cas ju chcel pozerat skoro stale, ale uz je to v pohode...vybera si, co si pozrie a co nie a navyse teta, ktora s nim je kym som v praci, tak mu telku pusti len vynimocne, ak sa mi nechce ist na nocnik :sweat_smile: a navyse Jakub pri vsetkom vydrzi max 15min ( a to sa zlepsil, predtym to bolo tak 5min :slight_smile: )
19. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako kočky pridete niektorá v stredu na to stretko lebo mi by sme šli tak sa tešíme
19. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja sa ti vobec nečudujem že nič nestiiiihaš ved ja som doma a mam pocit že nič nestíham a hlavne som neako zlenivela či čo :confused:
19. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my na stretko dojdeme, zatial sme zdrave. Uz teraz sa veeelmi tesime :grinning: . Takze plati tato streda v MC Delfinik za OC Galeria od 15:30? Je potrebne niekomu presnejsie opisat kde sa toto MC nachadza?
Norik, super napad s tymi pravidelnymi stretkami :slight_smile:
19. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem v stredu o 16.00 do toho delfiníka. môže byť????
19. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastneeeee može byt adi tešíme
19. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas moze byt, tesime sa :wink:
19. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja túto stredu neprídem no najbližšie určite :wink: , teším sa na vás
19. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som tam jak na (modrom) koni he he :grinning:

Lindulienka :dizzy_face:
19. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď budeme mať ako prísť tak dojdeme ale asi až neskôr
19. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani hoc aj sadnite na sane a pridte :wink:
19. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme v stredu o 2 a ockovanie, ale verim te vstko bude OK a prideme tiez :slight_smile:

Norik, ideme peso? dufam nam pocasie dopraje...
... ked bude sezit tak sa len na sankach spustime :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2009 o 21:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme chceli prist ale ostala som bez auta muz ide do blavy tak my neprideme.... :frowning2: iba ak by nam nechal auto tak to by sme doniesli aj Janku .... :wink: ale to budem zajtra vediet :unamused:
19. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzana355 ak by to bolo dole kopcom tak by sme prišli aj na sánkach ale z Mieru na terasu je to do kopca tak neviem neviem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale domov by sa nám išlo dobre z toho kopca na amfiku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ved saška ta tolko potiahne a na revanž potom ty potiahneš ju domov :grinning: :grinning:
19. jan 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sasi jasne, pešibus, dufam len ze pocasie bude ok
19. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana355 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super nápad zajtra jej to navrhnem
19. jan 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana355 nesúhlasila ona je totiž lenivec takže povedala že pôjde len vtedy ak ju budem ťahať a že ak budem dobrá tak cestou domov sa môžem zviesť dole kopcom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fiha Jani tak to ti dala na vyber :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani musíš byt prisnejšia ved ked to pojde takto dalej tak vás vystahuje z domu :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
budem sa musieť vážne zamyslieť ako to pôjde ďalej
20. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my sme sa chceli zamýšlat ale všetci traja robíme to či povie herečka :grinning:
20. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindulienka: A kde presne je to MC Delfinik? Ja by som tiež prišla, uvidím ako bude malinká, trošku sme začali soplíkovať. :frowning2:
20. jan 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzka to si ma veľmi nepotešila :unamused: :unamused: :unamused: no asi je najvyšší čas začať už teraz pre istotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pridem asi aj s kolegynou ktora to tu cita ale neprispeje ani za frasa!!!! LUDKA!!!dostanes!
20. jan 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Ludka ako sa mam jej princeznička :slight_smile:
20. jan 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ak je to stretko zajtra, tak prídeme aj my ... mnohé z vás absolúte nepoznám ... :confounded: ale potešil by ma popis cesty, ako sa do centra dostaneme ... stačí od OC Galéria :grinning:
20. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu len na skok ... vecer vam sem "hodim" popis cesty od OC Galeria do Delfinika. Majte sa zatial pekne
20. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............ak zajtra stihneme tak prideme aj my............asi budeme meskat, lebo aj teraz este deanka stale spi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tiez potrebujem popis cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby ktora idete z furce?????
20. jan 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi snad zajtra uvidis :wink:
20. jan 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok