• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
autor
takze cerstve info - beru od roka :grinning:
23. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: norik velmi si to nevyhrala

majka nám to netreba len do školy mu treba na prvouku a vraj tam chce aj naše fotky :angry:
23. jan 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane ... vidím, že ti v rozprávkach eše musím čo to vysvetliť ... toto sú simsonovci ... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak vystrihni hlavy simsonovcom a nalep tam vaše fotky ... keď chceš, ja ti to vytlačím ... :grinning:
23. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pre prvouku stromček ako vyšitý ... :grinning:
23. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik a kedy planuješ velkolepý návrat po červanom koberci :grinning: počkaj na mna :confused:
majka vidím že vy pozeráte vela rozprávok
23. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vytlač ak máš ako, už ked si robíš srandu zo zaostalej rakety :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stará korčuľa ti musí radiť ... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som to vytlačila ... kako ti to dodam? :grinning:
23. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeane sa zo mna smeje sak pockaj ja ti dam, uz nikdy ti nevezmem na diskoteku kalkulacku aby si vedela!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som chcela najskor ked maly bude mat rok, to bude v maji... takze tak by som hlasila aj velkolepy navrat s kvetinovou vyzdobou, cervenym kobercom a chlebom a solou!!! Ale dobre, teta si nas zapisala a mne to zatial staci... ved som ho nechcela dat do skolky od zajtra... :grinning:
23. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana ... ja už mám z tých rozprávok takú hlavu ako barney z jim jam ... ale vypnúť telku by som si nedovolila, to by bol iný krik ... by si mysleli, že týram svoje dieťa ... :grinning:
23. jan 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik aj moja bola do roka doma :slight_smile: a na tu discoteku sa bohvie kedy dostanem :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ....zajtra po to v rámci prechádzky prídeme ak nevadí :wink: tato musí vymienať sviečky na aute ta mi skočime hore :slight_smile: tak okolo 9-10 hod bude stačiť?
23. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné ... znaš dze byvam?
23. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne .......ale snad trafím ....... šak do ľava už viem ísť :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane ... ty na diskoteku chodíš? ... norik, aj ty? ... no aké ste vy matky ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krkavčie majka krkavčie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
išla som kuknúť že to čo tak ticho doma šak deti doma :confused: a oni mi pospali jak cukrúškovia v jednej posteli :grinning:
23. jan 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ako na diskotéku fíha ta už musím aj ja sto roky som nebola len neviem čo by som tam robila
:grinning: :grinning: :grinning:
majka aj u nás ide telka celý den aj ked na nu nekuka ale počuva samé doležité veci sa tam naučí :wink:
23. jan 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane ... šak ja som ti dobre chcela ... :grinning: :grinning: :grinning: si videla, že kam som ťa poslala ... fajne sudové vínko tam majú ... :grinning:
23. jan 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha jeane čo si im dala :slight_smile:
23. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane, ja ti ani nepoviem, kde byvam, bo ťa navediem dakde do lesa ... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka a ty bývaš v lese :confused: si nehovorila
23. jan 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moja veľmi nekuká ... ale keď počuje pesničky o dorotke a o bořkovi staviteľovi, tak to také tanečky ste ešte nevideli ... :grinning:
no ja na diskotéku už asi ťažko ... jedine, že by v kaviarni Slávia znovu obnovili nedeľné poobedňajšie stretnutia so Stašákom ... :grinning:
23. jan 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ...malá mi zjedla kaleráb a zaspala :grinning: :grinning: a David dojedol obed ľahol k nej a tiež zaspal, len som zvedavá kto bude spať v noci :confounded: asi budeme žurovať ked tato v práci :grinning:

majak napíš do ip adresu a ja ti prezvoním na zvonček :slight_smile:
23. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, aby sme uviedli veci na pravú mieru ... som jeane vysvetľovala, ako sa ku mne do stane do práce a miesto doprava som ju navigovala vľavo ... a chuderka jeane nevedela, koľko bijú ... a ja som sa divila, že sa nevie ku mne dostať ... takže tieto veci si ešte musím trošku preštudovať ... :grinning: :grinning: :grinning:
no majka asi tak neako a ešte k tomu decký kutik a bolo by fajn :grinning: a musí byt aj skupina trend bez toho by som ani neišla
zuzka do vinárne kde čapuju tokajské vínko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jan 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane že kaleráb :grinning: :grinning: tak vyskušam aj ja
23. jan 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok