Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

martinabarak
30. nov 2008

Ahojte baby.

Ako sa mate? Som na koniku po dlhsom case a naposledy, ked som nakukla, tak ste tu niektora odporucala na darcek kalendar z www.happyfoto.sk, co bol za akciovu cenu. Ja som sa s nim trochu pobavkala 🙂 a je naozaj krasny. Dala som si ho urobit 3x pre babicky a tetku. Kedze to bolo asi v Kosicankach 4, tak neviem komu mam podakovat za super tip...Tak takto... DAKUJEM ... 🙂

Tiez som si vyrobila zopar vianocnych pohladnic so Sebastiankom a neviem, ktoru mam dat vyvolat pre babicky, tak mi poradte, ktora sa vam najviac paci...
Kuk do mojho albumu.....Dikes

zuzka111111
30. nov 2008

mne sa paci 3 aj 4 aj 7 no v podstate by som tiez nevedela vybrat 😅

yesno22
30. nov 2008

mne sa paci 3 a 9....ale aj ostatne su krasne, verim ze mas problem sa rozhodnut 🙂

monika1
30. nov 2008

Ahojte 🙂
tak baby boli ste kuk v novej optime? my sme sa dnes vybrali do Kiky a to bol koniec sveta,sialenstvo,uz na prijazdovej ceste sme stale asi 15 min no a nakoniec sme radsej isli prec,nebola sanca sa tam dostat ale vcera boli nasi a aspon mi nieco nakupili v CA a HM tak som spokojna 🙂

martina u mna jednoznacne 7 😉

andrea.m
30. nov 2008

ahojte tak sme doma.myslela som že bude viac snehu ale nevadí,aspoň bol čerstvý vzduch. 🙂

janka1874
1. dec 2008

Ahojte
no tak my sme sa včera pretrepali do tej optimy najhoršie to bolo vonku na ceste dnu už to bolo v pohode ten dav ľudí sa nejako roztriasol a dalo sa to zvládnuť
no v C§A sme nejako nič zvláštne nenašli no za to v H§M detské veci jedna pecka sme sa tam rozplývali s drahým a aj sme nakoniec kúpili jednu čiapku takú akože baranicu a rukavičky k tomu Sendy no ako vždy ona stále niečo dostane 😀 😀 😀

janka1874
1. dec 2008

martinabarak mne sa páčia 4 a 7 a 9

kamilecka
1. dec 2008

Ahojte

Martina podla mna cim vacsia fotka tym lepsie 😀 U mna 4 🙂

My sme sa dostali do Optimy v sobotu vecer,ale nic moc a strasny prievam tam bol. Akoby to mali zle naplanovane ze aj tu dvere aj tam a v celej novej casti prievan.

H&M a C&A ma sklamali dost,chcela som vetrovku na Davidka a vobec ziadne,tak mozno este nieco dostanu.

nera
1. dec 2008

Jeeee kamilečka blahoželám k tehu 😵 😵 😵 nech ste zdravučkí a v pohode 😵

dea
1. dec 2008

Ahojte..............

jeeeeeeeeeeej Kamilecka 😵 😵 blahozelame 😵 😵

no my sme v optime neboli........vedela som ze tam bude hotove sialenstvo.......takze sme radsej boli doma 🙂 a konecne bol aj nas tato cez vikend doma.........takze sme si ho uzivali 🙂

andrea.m
1. dec 2008

kamilečka srdečne blahoželám a prajem pohodové tehuľkovanie 😀

majka35
1. dec 2008

kamilečka ... blahoželáááááme ... 😅 😅 😅

janka1874
1. dec 2008

jeeej kamilečka blazoželáme

zuzana355
1. dec 2008

aj my sa pripajame k blahoželaniu kamilečka a držíme prsty 🙂
my sme tiež neboli v optime ale chcela by som tento týžden zbehnut len či sa mi oplatí ked ani vetrovky tam ešte nemaju 😕 možno koncom zimy dostanu 😀
adi tak vám bolo fajne mamka varila piekla čooooo joj len tá zima a sneh nikde 😅
majka a vam ako ide snžilkovanie

martinabarak
1. dec 2008

Ahojte. Dik za tipky no velmi ste sa nezhodli... 😒 😀 Ale aspon na zaciatku vyradim tie co ste nespomenuli...

My sme tiez boli pozriet v sobotu Optimu na hodinku a ked sme odchadzali to bol horor, pol hodka v zapche kym sme vysli, SEbastian cely cas plakal.... ☹ . A este sme parkovali pri Kike... 😒 Myslilm, ze maju velmi zle vyriesene cesty pri odchode. Takze najblizsie tam pojdeme po vianociach alebo niekedy zrana....

majka35
1. dec 2008

my musíme so snažilkovaním počkať, kvôli magnetickej rezonancii ... až potom sa môžeme znovu pokúšať ... 🙂

zuzka111111
1. dec 2008

kamileckaaa blahozelame aj my...a to ste planovali ci tak prislo 😉
j

kamilecka
1. dec 2008

Jeeeej dakujemeeeeee 🙂 Aj my sme prekvapeni,kedze sme sa niejako nemali kedy snazit,ale sme velmi radi,kedze sme druhe aj chceli 🙂

danka2
1. dec 2008

Ahojte ja som tu len na skok prišla mrknut na vás. Sme kusok nachladení.... Kamilečka blahoželáme nech je tehotenstvo kludné 🙂

kamilecka
1. dec 2008

Danka dakujeme, poviem ti ze toto tehu je ine ako pri Davidkovi,to som ani nevedela ze tehu som,teraz mi je skoro cele dni zle.

majka35
1. dec 2008

a blahoželáme aj nelly ... k 9. mesiacom ... ooo muoj ty booože, ako ten čas letí ... 😅 😅 ja to vidím na deťoch a hlavne na sebe, že už neskackám ako svižná kengura, ale tmolím sa, ako 90 ročná starena ... 😀 😀

norik1
autor
1. dec 2008

Cawte 😀 Kamilecka aj ja gratulujem, drzte sa nech je vsetko OK 😵

Ja sa chystam zajtra poobede, uvidime, kolko ludi bude...ono ani nie je taky problem dnu, len ta jedna trapna prijazdova cesta, resp. jeden vychod na dva megaobchody....ten vychod bol poddimenzovany este pred Kikou, to neviem, ako to bude vyzerat pred Vianocami.... 😝 😝

andrea.m
1. dec 2008

kami tak to bude baba 😉

novú optimu omrknem až po vianociach,sa tam do toho chaosu trepať nejdem.stačí mi minuloročný zážitok ked sa nam tam pred vianocami stratil filipko.odvtedy mam pred optimou rešpekt a nechodím tam v špičke.

martinabarak
1. dec 2008

Baby, davali ste zaockovat vase ratolesti an ovcie kiahne ? Co si o tom myslite? Idem zajtra s malym na zakladne ockovanie co je medzi 15-18. mesiacom a rozmyslame aj nad kiahnami....

dea
1. dec 2008

ahojte........martinabarak.......ja som proti kiahnam nedavala a ani nemam v plane...........z nepovinneho ockovania som akurat dala : zltacku A, pneumokoky 🙂
nic ine neplanujem,...........resp ani muzik by mi uz ine nedovolil.................

martinabarak
1. dec 2008

Preco nie? Hoci kamaratka mi tiez vravela, ze tym ze dieta dostane daku taku chorobu, tak telo si liecenim vytvara imunitu a ked ho dame zaockovat na vsetky bezne choroby, tak potom moze mat slabsiu imunity voci inym chorobam, ktore mozu prist....

lenny
1. dec 2008

ja tiez nechystam simonka dat zaockovat, ked clovek dostane ovcie kiahne raz za zivot, automaticky ma protilatky aj proti ciernym kiahnam. Cierne kiahne uz sice akoze neexistuju v beznom zivote, ale v laboratornych podmienkach ano. A kto vie, ci to nejaky sibnuty terorista dakedy nevyuzije........ ale to hadam nie

martinabarak
1. dec 2008

hmm, no este uvidim co mi na to povie Dr....
🙂

sasenkat
1. dec 2008

kamilecka
aj my sa pripajame ... kongratulejšn k tehu ... nech si zdrava a v pohode
vas tatiK bol sikovnik ked pred odchodom stihol babetko 🙂 🙂 🙂

andrea.m
1. dec 2008

ja som dala z nepovinných iba proti pneumokokom a rozmýšľam nad žltačkou a chrípkou. kiahne už deti mali minulé leto takže protilátky by sme mali mať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre