Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
11. feb 2009

ved hej Zuzi uz mam doma to co som videla na stretku v Dargove 😀 😀 😀 tajfun nezastavitelny!!!

dea
11. feb 2009

ahojte............tak u nas sa uz spi 😀 deanka nespala cez obed, tak uz o 19.00 ju odpalilo 😀

zuzana355
11. feb 2009

ej ha dei a to bude spat do rána no moja by určite nespala raz tak odkvecla a potom vstala o desiatej skoro ma porazilo 😅

no norik tajfun počkaj dáme stretko dáš ho do chodáka a to len bude tajfun uvidí tie kočky okolo seba 😀 😀 😀

katy2
12. feb 2009

Ahojte mamicky Kosicanky 🙂
Chcem sa vas opytat, ci nahodou neviete o nejakej dobrej pediatricke v tej novej poliklinike na Toryskej pri kostole... Je to velmi blizko pri mojom bydlisku a uz sa zacinam obzerat po nejakej pediatricke.... Vdaka za kazdy tip a nazor.....
Prajem vam pekny den....

andrea.m
12. feb 2009

ahoj katy. môžem sa spýtať kde bývaš? ja na kežmarskej. a máš tp presne na moje narodky 😀

s tou pediatričkou na toryskej ti nepomôžem na chodím na polikliniku k novej nemocnici a mam tam mudr.zborovjanovu. našli sme ju náhodou ale som veľmi spokojná.

katy2
12. feb 2009

andrea, vdaka... ja na kezmarskej ucim (teda teraz som na PN) 😉 byvam v RD nad popradskou.... poliklinika mi je dost daleko, kedze nemam vodicak..... vabi ma ta nova poliklinika, lebo je fakt blizko, len ani neviem, ci uz je v prevadzke....

norik1
autor
12. feb 2009

Fiha Katy si si presla uz torturou....nech vam teda vsetkodobre dopadne a nech sa Hanuska bojovnicka drzi 🙂 Inac sa mi zda ze poliklinika tam pri pohotovosti uz funguje....

katy2
12. feb 2009

norik, dakujem 😵
uz len zistit, co za pediatri tam ordinuju 😒

dea
12. feb 2009

ahojte............no zuzana deanka ked zaspi o 19.00 tak uz spi do rana 😉
dnes spala do 7.00 😎 😎

a inac mam novinku 🙂 🙂 sme uz uplne bez plienok, ani v noci nemame 🙂 🙂 😎 deanka sa v noci sama budi, ze chce piskat 🙂 dnes bola hore len raz o 03.30 😉

miresta
12. feb 2009

ahojte kočky, tak ako sa dnes máte?

zuzka111111 - ako ste včera došli? Maličká nevymrzla veľmi, dúfam, že nebude choručká. Mysme došli až o šiestej, boli sme ešte v potravinách, ale mi už tiež bola riadna zima.

janka1874 - ako sa máš? Už si dúfam zdravá.

andrea.m
12. feb 2009

a na ktorej kežmarskej učiš?
teraz mi ide filipko na 28 ale po MD ešte možno stihneš tami 😉

katy2
12. feb 2009

andrea, na 28 😉 ale 2.stupen, tak to mozno stihnem filipka 😉

lindulienka
12. feb 2009

Dobre ranko zelam 😅,
dnes sa to tu riadne rozbehlo 🙂.
DEA gratulujem k "odplieneniu", aj ja uz nad tym zacinam pomaly uvazovat ...
Viete mi poradit ako na to?
Saska je celkom "kamoska" s nocnikom, stale pride za mnou na WC, vytiahne si nocnik, zobleciem ju, dam dole plienku a chvilu na nom posedi ... zatial ale bezvysledne ☹ .

dea
12. feb 2009

lindulienka........no tak my sme zacali s nocnikovanim v aprili.........no najprv sa deanka aj 15x za den pocikala 🙄 ale po dvoch tyzdnoch to uz bolo lepsie...........takze my sme boli bez plienok od maja ale sem tam sme mali este nehodu...........cez obedny spanok nemala plienku asi od jula- augusta a s nocnou som cakala doteraz...........ma to jednu vyhodu............ze sa sama budi ze chce cikat.......lebo keby som mala ja vstavat a budit ju.........tak to by som odkladala este velmi dlho 😀 😝

andrea.m
12. feb 2009

katy super....a ktorý predmet ráčiš vyučovať 🙂 😉

dea blahoželám...deanka je šikovnica.

lindi tami mala rok a 11 mesiacov ked sama povedala že nechce plienočku tak som jej ju nedala ale ešte bolo veľa nehôd.potom nam pomohol hrací nočník,to sa pýtala cikať aj každých 5 minút 😀 teraz si už v pohode uvedomuje kedy ciká a to aj vtedy ked ma plienku.tu jej davam na spanie,na noc a aj ked ideme vonku kôli zime.

lindulienka
12. feb 2009

DEI - na rodiel od Teba, ja som sa do toho tak intenzivne este nepustila a to ma uz Saska 21 mesiacov ☹. Ked ste s tym zacinali, to si ju nechala uplne bez plienky? Asi len doma, ze? Vonku ste boli s plienkou?
ADI - takze Ty si to nechala na Tami, nic ste nanacvicovali 🙂. To sa mi celkom paci, aj ked neviem, ci by Saska na to prisla sama.
Bdem sa musiet tomu viac povenovat, co to precitat na nete a rozhodnut sa. Ale asi s tym zacneme az ked sa trochu otepli ... uvidime.

janka1874
12. feb 2009

Ahojteeeee
katy2 držíme palce aby všetko dobre dopadlo a sme radi že máme novú parťáčku 😀

miresta už som v pohode už sme si aj boli zatancovať zo Zuzkou 😀 😀 😀 neprezradila Ti?

yvka
12. feb 2009

ahojte dievčatá!
tak som tu aj ja, tiež som sa tu dlhšie neukázala. Narodeninové oslavy detí dopadli super. Ozaj čo chystáte na valentína?

janka1874
12. feb 2009

yvka ja som sa dala pozvať do kina 😀 😀 😀 😀

andrea.m
12. feb 2009

katy mala si nejake problémy???asi mi niečo ušlo tak sorry. držím palce aby ste aj s bábom boli čím skôr fit. 😉

u nás valentína neoslavujeme....my sa ľúbime celý rok 😀 😀 😀 😀 😀

lindi aj vo filipkovom prípade som to nechlala naňho. došlo mu to ked mal 2 roky a 3 mesiace

lindulienka
12. feb 2009

Katy, aj ja Ta vitam. Sa tu "nocnikujem" a aj som Ta zabudla privitat, prepac 😉. Zelam prijemne a bezproblemove tehulkovanie.
Ani my neoslavujeme Valentina, kedze zaciatkom mesiaca mame nase vyrocie 😀. Oslavili sme to vecerou v restike, kinom - Tango s komarmi a vcera sme boli na Bueno Vista - horucu kubansku noc 😀. Asi sme s oslavami uz skoncili 😵.
Adi, Tvoj postup sa mi paci, pride mi to, ze je to take nenasilne ... len kedy to dojde Saske ...
Ozaj, dnes podvecer ideme cvicit so Saskou do Delfinika, prida sa k nam niekto?

katy2
12. feb 2009

dakujem vam vsetkym za mile privitanie... 🙂
dufam, ze sa uz teraz bez vacsich problemov dopracujeme k porodu.... ale vsetko stalo za ten uzasny pocit, ze babo je na ceste a ze je zdrave.... 🙂

lindulienka
12. feb 2009

jani, boli ste na tom salsa aerobicu? ako bolo? ako je to tam s detskym kutikom?

janka1874
12. feb 2009

nie lindulienka neboli sme na salsa aerobiku my zo zuzkou chodíme na normálnu salsu už pár mesiacov 😀

andrea.m
12. feb 2009

lindi neboj každú chvíľu 😉 dievčatká sú šikovnejšie ako chlapci v týchto veciach

lindulienka
12. feb 2009

jaaaj, jani jasne, mna vcera akosi chytili salsa "tanecky" 😉. Viem, ze niektora z nas chcela skusit salsa aerobic na Juznej triede, som myslela, ze Ty.
adi, v to dufam, ze to bude coskoro 😀

yesno22
12. feb 2009

Katy vitaj...drzim palce a tesim sa, ze aj napriek prekazkam ste to zvladli a zelam vela zdravicka tebe aj Hanke 😵 s pediatrickou ti ale nepomozem, no skusim sa popytat, ci niekto nepozna lekarov v tej poliklinike 😉

Dei..super, gratulujem k bezplienkovaniu...dufam, ze aj nas to na jar caka, my sme zatial bez plienky cez den ale na spanie mu davam, lebo aj tak je stale nacuuuuranaaa 😀

A zda sa, ze virozu sme nechali vcera u lekarky, pretoze v noci sme uz spali krasne, bez teploty a dnes uz len pokasliavame a trosku soplikujeme 🙂

janka1874
12. feb 2009

yesno super tak prajeme Jakubkovi nech je z toho rýchlo vonku a choroba nech ide preč 😀

majka35
12. feb 2009

ahojte ... katy vitaj ... ako pozerám, na mk si už obkukaná, len k nám si zavítala až teraz ... 😀 😀
dea, tak to blahoželáááám ... moja barborka je cez deň bez plienky, ale sem tam sa ešte popišká, ale pýta sa už pekne, len v návale hry na to nejako pozabudne ... 😀 ale cez noc by sme mali určite prečúranú postieľku, keby som jej plienku nedala ... 😀 a moja ani za svet nechce gaťky, kričí, akoby som jej dávala pás cudnosti, takže chodí len tak v pančuškách, bez gatiek, netuším, prečo ich tak neznáša ... 😠 😠

andrea.m
12. feb 2009

majka za to mi davame gate aj povrchu plienky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre