Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
18. feb 2009

tak aj nás dal tatik do súťaže s lovelou ak chcete zahlasujte

http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=2919

ďakujeme

no ale ako čítam aj táto súťaž sa dá oblbnúť vravela som drahému že to nebude poctivé hlasovanie no nedal sa odradiť

janka1874
18. feb 2009

no adi sú tie učiteľky normálne? to akože o čom im išlo aby deti prechladli nevedia im urobiť program vo vnútri

miresta tak si to niekedy zariaď so strážením malej a môžeš sa pridať aspoň pokecáme
no na letné terasy sa teším aj ja aj keď teraz to už bude o inom pre behajúcom dieťati minulý rok som si to teda riadne užívala keď Sendy bola ešte drobček 6 mesiacov mala v lete tak to bola pecka sme sa v kuse flákali a teraz budeme piknikovať na Aničke už sme sa dohodli so Zuzkou tak sa ku nám pridáš

majka35
18. feb 2009

ahojte ... 🙂

ja sa do tej súťaže ani nezapájam, presne to nepoctivé hlasovanie ma odrádza ... 😀

a čo sa týka toho chodenia vonku s deťmi, ja som rada, že chodia, veď su poriadne naobliekané a je to lepšie, akoby sa mali hrať v tých vykúrených priestoroch ... 😵

janka1874
18. feb 2009

hej majka nechc chodia ale nie keď nehoprší že sú mokré až po uši my sme o tom hovorili s aďkou
no a k tej súťaži presne to som vravela drahému že nemá to zmysel aby nás tam dával že to je určite zas nejaký oblb al nedal si povedať tak aspoň jemu na radosť nech máme nejaké hlasy ale výhra z toho určite nebude lebo ja nie som typ na podvádzanie a tým pádom nemám šancu 😒

majka35
18. feb 2009

som myslela, že vás odrádza zima ... jasné, že keď prší, tak je to iné, aj keď ja chodím s malou von aj vtedy ... 😀 😀 dám ju do kočiara a na to pršiplášť ... ja totiž dážď milujem ... 😀 😀 😀

a tú súťaž by som ani nenazvala súťažou ... 🙄 mňa osobne by nikdy nepotešila výhra, keby som k nej prišla podvádzaním ... 🙄 a keď si každá bude takýmto spôsobom klikať na svoje fotky, tak vyhrá tá, ktorá najrýchlejšie klikala? ... 😀 , alebo ako to vlastne bude ... 😠

janka1874
18. feb 2009

no veď to majka to aby sme sedeli pri pc do skončenia súťaže a klikaliiiiiiiii 😀 😀 😀 😀
no ja sa priznám ja v daždi veľmi vonku nechodím ja dážď totiž nemusím ale ten čas využívam na návštevy presúvanie autom mi tak nevadí 😀

dea
18. feb 2009

ahojte............

no tak vyhru ani ja necakam 😀 😀 to urcite sancu nemam...........na teme lovela baby pisali baby ze tie co podvadzaju, tak maju nejaky program ktory im meni IP adresy, lebo inac mozes len 10x hlasovat, viackrat ta to nepusti............takze urcite sa tam taketo najdu, ktore mozu hlasovat o 106 😝

no ja ked prsi tak s deankou velmi von nechodim.........my uz kocik vyuzivame minimalne........raz za 3 tyzdne, mozno aj menej............a deanka ked prsi, tak by svoj dazdnik chcela mat a ja som z nej potom na nervy 😝

andrea.m
18. feb 2009

ahojte
majka ale ked oni s nimi nejdu na prechádzku ale vypustia ich na dvor a učiteľky kecaju zatiaľ čo deti si tam hodinu robia čo chcú. aj dnes mal filipko total mokre oteplene rifle.

majka35
18. feb 2009

adi, tak takýto prístup sa aj mne nepáči ... naše tety chodia s deťušikami na prechádzku až do Myslavy ... pekne rúčka v rúčke ... 🙂 predvčerom aj Barborka mala totálne zablatené nohavice, vraj im spadla pri prechádzke do mláky ... 😠 😒 🤐

kamilecka
18. feb 2009

Ahojte

my sa snazime chodit kazdy den von,niekedy to je riadny zaberak pre mna. Ked vonku snezi alebo prsi tak len ideme do obchodu alebo len tu v okoli sme.

A co vyhra dana mamicka v Lovele okrem toho ze bude na obale?

andrea.m
18. feb 2009

ja s tami v poslednej dobe len do obchodu a späť, niekedy do škôlky pre filipka. ma obdobie vzdoru a to ukažkove. aj dnes v potravinách vyrobila taký cirkus že až. a ked som si ju nevšímala tak začal jančiť filipko či ju chcem stratiť....no čistý konec 😝 odo dneška nakupujem večer a bez deti

majka35
18. feb 2009

adi, my sme už s mužom prešli na tento systém ... 😀 buď idem do obchodu ja, alebo muž ... mňa už tiež prestali baviť tie cirkusy a tie pohľady ostatných ... 😕 🙄

andrea.m
18. feb 2009

pri filipkovi som to zvládala k kamennou tvárou aj teraz tak ale aby ma filipo skoro zbil v obchode lebo sa bojí že mu tam nechám milovanu segru ktorá jačí jak najatá a bez príčiny tak toto my fakt netreba.

majka35
18. feb 2009

fuuuha ... tie deťuše nám fakt robia niekedy nesmiernú radosť ... 😀 ja som včera prišla po malú do jasieľ, chcela som si ju vziať na ruky a začala tak jačať, že až ... chce dudu a hotovo ... keď si niečo zaumieni, tak bude dovtedy vrieskať, kým to nedostane ... a s tou dudou som už na prášky ... asi jej ju fakt namočím do papriky ... 😠

andrea.m
18. feb 2009

majka vydrž. tami ma dudy 3 😀 .filipko mal 3 roky kým prestal dudkovať. ale už bol dosť veľky nato aby to pochopil. 😉

majka35
18. feb 2009

moja detská lekárka ma v jednom kuse napomína, že by už Barborka nemala mať dudu, už má z nej strašne krivé zuby ... 😒 🙄 a Barborka mi pripadá, že sa jej nechce pochopiť nič ... 😀 😀 😀

andrea.m
18. feb 2009

toto poznám. prišla som raz s filipkom na pohotovosť a mudr namiesto filipkovho zdravotného stavu riešil jeho dudu. tak som mu povedala pár "milých" slov a bolo. 😠 kašli na mudr a riad sa sebou.

majka35
18. feb 2009

adi 😉
ale tie zubiky má už fakt ako malý bobrík ... 😀 😀

andrea.m
18. feb 2009

ved sú strojčeky

micimacko55
18. feb 2009

Čauky kočky som tu prvý krát.Je medzi vami nejaká kočka, ktorá čaká na druhý pokus IVF? 😉 😀

kamilecka
18. feb 2009

My ked ideme na nakup tak to sa mu tam paci,hlavne tie male dvierka cez ktore musite prejst aby ste vosli do potravin. S tymi sa Davidko cely cas hraje a potom nie a nie ist domov ked uz mame zaplatene.

Davidko cumlik nema uz 2 tyzdne, niejako samo to prislo. Davidko je dost svojsky,ked sa mu potrhal jeho cumlik a kupili sme iny,novy tak uz nechcel ziaden. Ked sa ho opytame Davidko chces cucu, tak povie ze Ne,takze s cumlikom sme nadobro skoncili

andrea.m
18. feb 2009

kami závidííííííííííííííííím 😒

zuzana355
18. feb 2009

ahojte kočky som tu asi po sto rokoch nie týžden som si dala pauzu odvykacia kura 😀 😀
vidím že všetky ste zdravé aj deturence dufam idem vás prečítat

yesno22
18. feb 2009

ahojte...ja len na skok, nestiham 😅

kami...dnes som bola na novy uces u Evky, vraj sa chystas tiez 😉 a dudu ani my uz nemame....Jakub ju mal uz len na spinkanie a cca mesiac dozadu som mu ju zabudla dat do postielky a on...cuduj sa svete...zaspal a dudu nepytal 😀 😵 takze sme to skusili dalsi vecer znova a fungovalo to...iba cez den este par dni mu ju "titu" opatrovatelka dala ale aj tak ju iba drzal v ruke 🙂

a do obchodu s krpcom nechodim, pretoze to nie je nakup ale sportovy vykon...beha pomedzi regale a krici "mama bez tam Kubo" co znamena len tolko, ze ho mam nahanat 😅

micimacko vitaj a myslim, ze tebe podobne sa zgrupuju v samostatnej teme 🙂 ale sme radi, ze si prisla medzi nas a budeme radi, ked zostanes... 😉

lindulienka
19. feb 2009

Dobre ranko vam zelam 🙂,
dlho som tu nebola, akosi mi to nevychadza ☹.

Saska cumel nikdy nemala, od narodenia ho vypluvala, takze oducanie nemusime "nacvicovat" 😀.

Nakupovanie si zatial uzivame spolocne, Saska rada tlaci detsky nakupny vozik, zatial mi v potravinach necirkusuje 😎

micimacko vitam Ta 🙂

Mam na vas prosbu ... buduci tyzden ideme na lyzovacku a "vybuchla" nam cestovna postielka. Vzdy sme si ju poziaciavali od kamosky, kt. vsak tentokrat ide tiez na dovolenku, kedze su prazdniny. Ma niektora z vas buduci tyzden volnu cestovnu postielku, kt. by ste nam mohli pozicat?

jeane1
19. feb 2009

čaute mamuše 😀 ja si dnes a zajtra vegetkujem doma a bez deľureniec 😀 čítam čo máte za problémy s dudami a mám pocit že len moja doma nerváči od zlosti ak sa jej nepodvolíme 😖 doslova nikam s nou lebo sa bud zahanbí alebo sa tak nazlostí že sa len hanbím,čisto na nervy .Dnes som bola na ženskom na preventívku a lekárka došla k názoru že mám v tele málo hormonov a preto sa mi doma zda všetko na nervy tak dufam že sa to ukludny a hlvne Peťka bude happy 😀 ,najlepšie na tom je že Dávid si už ani nerobí z toho veľlku hlavu ked spustí malá plač chodí okolo nej akoby sa nič nedialo 🙂

majka35
19. feb 2009

ahoj jeane ... kde si odložila deťúrence ... 😀 mňa volajú v práci na lyžovačku na Plejsy a ja nemám kde dať malú cez víkend a muž pochybujem, že by s ňou zostal sám ... a to by som ani nechcela vidieť ten bordel, čo by po nich zostal, keby boli sami dva dni ... 😀
moja nerváči neskutočne, dnes predviedla svoj cirkus ráno v jasliach, lebo chcela ísť sama po schodoch hore a muž si dovolil vyniesť ju na rukách ... toto ste mali vidieť, čo robila ... ale ja som už tiež na tom, ako tvoj Dávidko, už som imúnna voči jej kriku ... 😝 včera som riskla ísť s ňou do obchodu, preventívne nosím so sebou lyžičku, lebo prvé keď vojde, uteká si po pribináčik ... tak si sadne do kočiara a papá ... no a ja nakupujem ... včera bola unavená, vraj boli na dlhej prechádzke, takže sa jej asi nechcelo robiť cirkusy ... 😀 😀 😀
ja som mala málo hormónov asi doteraz, ale posledný mesiac som nejako divne pokojná, nič ma nenaštve aj môj muž len kuká, že čo sa stalo ... tak sa ho pýtam, či mu chýba môj krik, tak odpovie, že nieeeeeeee, ja len, že čo sa deje, že si taká pokojná ... no ale to ani ja sama neviem ... som si povedala jedného bieleho rána, že už kričať nebudem a ono sa to fakt darí ... 😀 😀 😀

majka35
19. feb 2009

juuuj a ahojte všetky ... 😀

jeane1
19. feb 2009

majka 😀 ja nekričím - nevládzem 😝 polovička to má na háku 😔 to musí byť super jak barborka tlačí pribináčka 😀 😀 maly ste už karneval,mi včera a aj v škole aby sa mi nemálilo,hned vedľa vás požičiavaju masky

jeane1
19. feb 2009

deturence som odprevadila do školky a školy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre