• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
janka hej??? monika je oktober, kamilecka jul, lovacka jun a kto je este tehotny?? som aj zabudla :grinning:
11. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea neviem či tu je ešte niekto tehotný, ale tie novembrovky sem nechodia aspoň ich odtiaľ neevidujem jedine osa mi písala že chodieva občas aj sem :slight_smile:
11. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani, moj manzel je v znameni vah a musim napisat ze on je totalna vaha :angry: :angry: akoze "zatial" nechce, snad svoje rozhodnutie rychle zmeni :sweat_smile: lebo inac ma z neho porazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s ním daj vážnu reč :grinning:
11. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.......no super, ale aspon budes mat s kym do mesta vypadnut s rovnako starym babom :slight_smile:
11. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked nemozem stale o tom len rozpravat, potom ho este viacej odradim, tak to nechavam zatial tak......on proste vie, ze ja chcem mimco.......takze mna sa pytat nemusi........tak cakam kedy pride to jeho obdobie chcenia :sweat_smile: ja som pri deanka mala tiez termin v novembri, tusim 5.november :wink: a nakoniec je oktobrova sibalka jedna :grinning:
11. mar 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dei no tak to mas jedine ho priviazat o postel a znasilnit ked nechce podobrotky :grinning: ale nie to by zase nebolo dobre :grinning: tak asi fakt to musi v nom akosi brnknut ze je cas na druhe dieta...ach ti chlapi :rolling_eyes:
11. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dea tak to by ste potrebovali asi takú níhodu ako u nás a obaja sa už tešíme síce sa priznám že ja som bola viac v šoku aj som si poplakala ako to zvládnem ale už to nejako neriešim budem musieť to zvládať :grinning: a drahý sa teší
11. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika presne toto som mu vcera povedala(samozrejme sme zartovali) :grinning: ze mu privaziem ruky, nohy a uz nebude moct cuvnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie, tiez som nazoru ze na to musia byt dvaja :wink: :wink:
11. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale janka pozri zuzka to zvladla a tusim ma este mensi rozdiel vo veku :wink: no vies uz cesty spat niet :grinning: :grinning: neboj zvladnes, mala ti budem pomahat nosit plienocky, flasku, dudlik, uvidis ako dobre bude :slight_smile:
11. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas by nehoda nehrozila :grinning: moj je v tomto az moc opatrny :grinning: ale chcela by som mozno este raz zazit taky sok ako ty janka :grinning:
11. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no monika..........ved preto ani u nas ziadna nehoda nehrozi.......moj tiez az moc opatrny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea dnes v telerane vravel Havelka ze tento rok vahy maju uzasny na partnerstvo a deti :slight_smile:

tak verim ze tvojho muzika to spravne zasiahne :grinning:
11. mar 2009 o 10:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasenkat vazne?? no musim mu to pripomenut :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kosicanky
no pozeram ze riesite temu druheho babetka :grinning:
u nas to bolo tak s prvym. manzelik velmi chcel :slight_smile: a ja som sa bala a stale mala nieco preco nie. :confused: a tak s ajedneho dna manzelik rozhodol ze viac sa ma pytat nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a odvtedy sme snaizlkovali.a aka som bola sklamana ked dosla mrcha :sweat_smile: a to sa mi smial ze co sa stresujem ked som este babo nechcela a aha ho uz je v brusku a ma 750g.DUfam ze pekne zotrva v brusku tak ako ma do juna.Velmi sa na maleho tesime a aj ked mam obavy ako to bude ci budem vediet co mam robit s takym drobcekom.tak dufam ze sa sem tam stretneme v meste na prechadzke aj ked prv musime vybrat nejaky kocik :angry:uz som z nich zufala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prosim vas, neviete mi poradit, kde v KE sa da zohnat kosielka na krst a hlavne, kde sa da dat vysit meno a datum??? dakujem za kazdy typ :slight_smile:
11. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafa ja som davala v predajni domaja maju ich vsade a vysivaju ich na kvp tam kde je bowling tak hned vedla je aj predajna :wink: stalo to vsetko okolo 250sk uz aj s vysitim
11. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka dakujem :wink:
11. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zac :wink:
11. mar 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo kde ste?
11. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Lovacka Janka tak vies my mozeme len ked Davidko spinka :slight_smile: pri nom zapnuty PC nemoze byt.
11. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa včera v "slabej" chvíľke podarilo manželíka presvedčiť že splodenie tretieho bába necháme na náhodu. obe deti máme kruto plánovane :slight_smile: aspoň sme to chúdatko definitívne neodmietli že NIE. veľmi ma to teší lebo už som mala pocit zbytočnosti.
11. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi vazne?? no tak to blahozelam :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami :slight_smile:
a ako vam ide tehulkovanie?
11. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dei ešte neblahoželaj...nič není isté :wink:
11. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj baby normálne je to tu ako v liahni na vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: narobili st eaj mne chute na dalšie bábo len ten moj nieje moc za :angry: ale snad dostane rozumu ako vaši chlapi :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac obdivujem vas ako sa vrhate na tretie baby :grinning: :grinning: ja som s anevedela k prvemu odhodlat a vy uz o tretom dumete :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zenuse u mna 3 nehroziiii ani za milion....ja som uz teraz na prasky...... :rolling_eyes:

kafa... v hyper tescu... je predajna aj detske veci tam maju aj galanterka take vselico a tam maju aj kosielky aj vysivaju pred 2 rokm to tam robili :wink:
11. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nikdy nehovor nikdy :grinning: :grinning: :grinning: aj ked ja este neviem co ma caka tak sa mi smeje :grinning:
11. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aj ja som na prášky :grinning: ale nakoniec prečo to nestihnúť pri jedných práškoch že? :grinning: :grinning: :grinning:

lovi neboj aj tomu prídeš na chuť....filipko mal byť veľmi dlho jedináčik :wink:
11. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok