Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
12. mar 2009

lenka nemám potuchy. tiež viem len o metropole a stonožke

zuzana355
12. mar 2009

ahojte kočky prajeme všetkým choručkým skoré uzdravenie joj nech ste čím skor zdravé deturence a mamičkám pevné nervy.

janka držíme prsty a budeme na vás mysliet joj chuďatko malé prestne my sme to mali pred rokom a do teraz následky stále nosíme moč zle výsledky už ne nervy a ževraj by mala ísť mala na vycievkovanie adi ako to bude poraď ty si taká múdra hlava mam ísť s ňou či radšej muž ako neviem si to predstavť ako jej tam začne šprtať ☹ ☹

andrea.m
12. mar 2009

cievkovanie neni až také hrozne a výsledky sú menej skreslené akurát je tam riziko zavedenia infekcie. porad sa s mudr všetky pre a proti a potom sa rozhodni. nutiť ťa nemôžu

zuzana355
12. mar 2009

tak asi pojdem aby jej už konečne zistili že čo lebo vedia že mala zápal obličiek poškodené by ich nemala mať aspoň podla lekárky ale stále má zle výsledky tak radšej pojdem lebo už je to na nerv a tota keď vidí skúmavku tak jačí

zuzka111111
13. mar 2009

zuzana a ste boli v nemocnici??

lebo vcera sendy trapili hodinu aj tak jej neodobrali krv chuda hned aj zaspala taka bola vycerpana ale vecr uz tam lietala uplne v pohode a dnes rano som jej brnkla tak ze vnocu 40 horucky ... tak idu na odber uz do predu mi je zle ked som ju vcera pocula plakat chudatkoooo

zuzka111111
13. mar 2009

no ale to pocasie to uz je ako za trest 😠 😠 😠 😠

zuzana355
13. mar 2009

zuzi išli sme s ňou do detskej fakultnej to bolo večer potahali nás po všetkých vyšetreniach lebo mala vysoké horúčky a nevedeli jej to stiahnuť ale kým sme mali všetky výsledky tak teplota jej začala klesat tak nás poslali domov takže cez noc sme tam neboli chavala bohu stačí ked tam ideme na kontrolu aj tak jačí jak zbládnená ešte ich len uvidí .
pozdravuj ich a že im prajeme skoré uzdravenie a janke pevné nervy joj chúďatko malé ☹

a počasie rráno keď som kukla von oknom skoro ma trafilo a že ide jar 😕 😅 no tak snát aj dojde 😀

andrea.m
13. mar 2009

zuzi pozdrav janku že na ňu myslím aj na malinku sendy. chúdatka deťuchy koľko si toho musia vytrpieť. snád zabudnú kým vyrastú. Filipko ja na ATB. teplota nam včera večer zase vyskočila tak sme boli na pohotovosti a dnes u dokiny. ma nejakú herpesovú angínu, infekciu úst a zdurené uzliny 😖 leží mi tu ako kôpka nešťastia ani hýbať sa nevládze.

zuzana355
13. mar 2009

adi aj vám prajeme skoré uzdravenie a všetkým choručkým deturencom nech sú čím skor zdravé a usmievavé 🙂

tak to je fakt na nerv deturence choré počasie blbé ešte k tomu aj piatok 13tého no čo viac si priať 😠 😠

zuzka111111
13. mar 2009

zuzana 5 janka chce vediet ze ake vysetrenbia vam robili lebo im ziadne teraz ich brali na sono ale do teraz nic ... neviem naco ich tam zavreli 😠

booze adi tak skore uzdravenie ja som tiez trochu mimo hrdlo brutal az som zachripnuta

zuzana355
13. mar 2009

zuzka poslala som ti ip 😉
a lieky neaké im dali či ani to nie chúďatko malá a teplota už jej klesla ☹

zuzka111111
13. mar 2009

teplotu mala len v noci a vtedy povedasla lekarka ze jej da antibiotika takze opd noci ich berie.... 🙄

monika1
13. mar 2009

ahojte baby,
joj co to citam ☹ pozdravujeme Janku a Sendy prajeme skore uzdravenie,chudatko mala ☹

adi tak ani u vas nie je veselo ☹ nech sa Filipko skoro vylieci 😉

zuzana tak aj vy sa trapite s malou? boze co to dievcatka su take nachylne na oblicky 😕 😒

no a toto co je vonku za oknom,tak nemam slov absolutne 🙄

zuzka111111
13. mar 2009

no tak janka chuderka je uz hotova nakoniec sono dopadlo v poriadku ale zistili ze ma zapal moc.ciest a antibiotika zvracala to aj lilka mala a tiez to zvracala a mali sme ist do nemocky na infuzii ja som odmietla a zistila som ze maju aj ine antibiotika a tie je zabrali no len sendy hned dali infuzii chudatku a teraz spinka a tecie jej antibiotika.... ☹

zuzana355
13. mar 2009

aspoň trocha lepšia správa tak dúfam že to bude už len lepšie 🙂

andrea.m
13. mar 2009

joooooj Sendy chúdatko...držím im palce

kamilecka
13. mar 2009

Ahojte

vsetkym detickam skore uzdravenie.

Aj to pocasie dnes uplne nanic,ale zajtra ma byt lepsie a verim ze aj detickam bude ovela lepsie.

sasenkat
13. mar 2009

janke a sendy vela pozitivnej energie .... myslime na nich 😉

sasenkat
13. mar 2009

filipkovi tak isto skore uzdravenie aj ostatnym ochorencom

sasenkat
13. mar 2009

lenka_66

Iveta co cvicila v metropole cvici myslim v cajovni

p. Beresova cvici v starej nemocnici

ak chces poslem ti cisla do ip a mozes sa informovat

norik1
autor
13. mar 2009

Janke a Sendy prajeme vela sily askore uzdravenie...

ta detska nemocka je hrozne depresivna... ja ked som tam lezala s Filipkom, tiez ho 7 dni len pozorovali a davali mu len infuzky na hydrataciu a multivitaminove bomby do infuzky...ale inak nic, len Flavobion na pecen...nikto sa neunuva nic povedat, vysvetlit.... a ty pozeras cez dvor na detsku onkologiu ... a este mas byt silna....

Drzte sa baby 😉

zuzana355
14. mar 2009

norik máš sto percentnú pravdu ☹ ☹
dufam že filipko je zdravučký 🙂

norik1
autor
14. mar 2009

Ahoj Zuzi, dakujeme sme momentalne zdravucki a dufam ze to tak dlho zostane 😵

jeane1
14. mar 2009

Ahojte, všetkým deťúrencom skoré uzdravenie 🙂

skušala som urobiť marcipán 😝 ten sa vydaril supéééer 😀 a potom skušam nejake somarinky z neho porobkať a tie moje deťúrence mi tajne chodil do chladničky a všetky figúrky mi pojedli 😝 no nevybozkávate ich 😠 a tie moje potvorky sa ešte tvárili že to nie oni 😕 😕 😀 tak som nestihla ani pofotiit a sa pochváliť až na zopár ružičiek ktoré nestihli popapať 🙂

zuzana355
14. mar 2009

jeane a to možno ty pojedla len nepamatáš 😀 😀 a vyhováraš sa na deturence 😀

jeane1
14. mar 2009

😀 😀 😀 ja by aj len ja mám takú blbú vlastnosť že čo varím alebo pečiem tak nechutnám len ochucujem 😵

jeane1
14. mar 2009

zuzi ako je malej už nemá teploty ☹

zuzka111111
14. mar 2009

no uz ma nizsie ale dali jej infuzii a ze je to zapal moc ciest ale janka je uz na prasky o osmej vecer ked deti spaia oni zacnu budut deti na vyzitu a rano ked este spia a tak maju tam chaoz riadny ....

jeane1
14. mar 2009

riadny 😠 😠 ved to sa nemaju ani kedy vyspinkať 😢

yesno22
14. mar 2009

ahojte...ja tu strasim takto neskoro...ale chcela som vas pozdravit 🙂

juj, citam ze mame chorucke deticky...tak nech sa chytro vyzdravia a janke posielam vela sil do nemocky 😒

Jani, ta kava plati len si musime najst iny termin.... 😉
Zuzi...zatial nic nove...mam info od dvoch kamosiek a kazda vravi nieco ine...tak zistujem cez tretiu priamo v poistovni.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre