Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
27. mar 2009

Jeane co sa ides vydavat??? 😀 😀 😀

v biznis centre oproti galerii je take centrum - Vanok
http://www.vanok.sk/

jeane1
27. mar 2009

nieeeeee 😀 😀 aj ked to bolo pekné 😉
kolegyna chce svojej mamke kupiť nejaký relax pod jednou strechou aby si trošku oddýchla 🙂 a kedže sama jej mamka nato nepojde tak musí nájsť niečo také aby ju tam odviezla a o pár hodín si pre nu oddychnutu prišla,a čo mi poznáme tak by sa nalietala po celom meste aby prešla všetky procedury 😒 a nato nemá čas

norik1
autor
27. mar 2009

tak vo vanku je toho vela, kukni na sluzby 😀

jeane1
27. mar 2009

už kukám a už som jej aj dala vedieť,myslím že bude rada............díííííííííík a v pondelok platí ideme makať cica 😀 mrkvičku si spapala 😉

zuzpidka
27. mar 2009

ahojte.
teraz som sa dostala ja k PC, tak som vás trošku prečítala. ja som dnes oddychovala lebo som od pondelka makala /umývala okná, maľovali sme kúpeľňu, jarné upratovanie/ a presilila som pravú ruku. tiež by sa mi hodila nejaká dobrá masáž. 😉
všetkým prajem príjemný večer. 😉 🙂

norik1
autor
27. mar 2009

zuzpidka nerob tolko lebo si presilis ruku 😉

Jeane sedi vec, cica... mrkvicka bola, jasneeee...este mi mm zozral pol tanierika 😠

zuzana355
27. mar 2009

norik ty tak vážne chudneš mrkva fíha alebo chceš nabrať farbu 😀 😀 nieže to preženieš a naozaj ťa nebude vidno 😀 😀

janka1874
28. mar 2009

no ako vidím tu sa už vo veľkom začalo pratať nechce sa niekomu aj ku nám prísť popratať lebo ja som taká lenivá v poslednej dobe len by som spala

andrea.m
28. mar 2009

janka ani ja nepratam. ale bola som s tami na furči u krsnej tak som nepísala

lovacka
28. mar 2009

heh aj nam treba prata ale ja musim lebo poobede nam dufam dorazi navsteva z kosic 😀 😀 😀 😀

zuzana355
28. mar 2009

adi ty si bola na furči a neprišla si na kavej 😠 no nabudúce pridete dufam ani ja nepratám načo veď cez okná ešte vidieť zo skrine veci nevypadávajú a ešte sa dá prejsť z jednej izby do druhej takže žiaden problém 😀 😀 😀

zuzana355
28. mar 2009

a inak kde je tých 14stupňov a slnko čo hlásili na dnes a zajtra 😕 😕

andrea.m
28. mar 2009

zuzi a kde bývaš?

andrea.m
28. mar 2009

s upratovaním tak ako zuzana355

dea
28. mar 2009

Ahojte.............tak ja uz mam vyrobeny cisty pocit 😎 poobede ideme oslavovat 😉 tu je este aj druha torta......no ale ta sa nepodarila..........deanka mi pri vsetkom asistovala a este aj prvykrat som robila auto 😅 takze chyb tam je velmi vela 😅
http://www.facebook.com/album.php?aid=2012614&i...

dea
28. mar 2009

uz sa citim lepsie.........tak v pondelok sa tesim na aerobick 😝 😝 lebo je co zhadzovat 😅

andrea.m
28. mar 2009

dei super sú tie torty. a to auto je krásne ja tam teda žiadne chyby nevidím.

norik1
autor
28. mar 2009

he he zuzi tiez mam taky pristup k upratovaniu🙂

norik1
autor
28. mar 2009

dea krasne...tiez nevidim ziadnu chybu 😉

zuzana355
28. mar 2009

adi na Fabryho to je pri poliklinike tak nabudúce sa prídete pohrat dufam 🙂
dei super je torta vobec nevidno že si robila prvý krát 😉

janka1874
28. mar 2009

zuzi dobrý postoj k upratovaniu asi ho tiež zavediem lebo už mám toho pratania fakt dosť

andrea.m
28. mar 2009

fabryho koľko? len mi nepovedz že si suseda môjho bratranca 😀

zuzana355
28. mar 2009

12 adi a on 😀

zuzana355
28. mar 2009

jani furt som pratala jak šalená a potom aj tak spravia bordel takže teraz už len ako sa mi chce do leta to stihnem 😀 😀 😀

janka1874
28. mar 2009

no zuzi ja som na tom podobne a keď budú dvaja už budem asi len odkopávať veci aby sa vôbec dalo chodiť a keď pozbierajú omrvinky zo zeme aj sa najedia a bude popratané 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana355
28. mar 2009

no jani a to už ani variť nebudeš ani riady nebudeš musieť umyvať vieš kolko výhod to má 😀 😀 😀

janka1874
28. mar 2009

no zuzi o tom som ešte neuvažovala ale ako mi bude dobre keď nebudem musieť variť stejne to nemusím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
28. mar 2009

zuzi 23. ale býva tam len asi 4 rok jak sa oženil. predtým býval na maurerovej.

miresta
28. mar 2009

ahojky kočky

dea - ja neviem prejsť na druhú stranu vo facebooku, ukáže mi len tie prvé torty, takže to auto neviem nájsť
škoda

janka, zuzana - čítam, že sa tu bavíte o upratovaní. Tak pre srandu : " ja som dnes od rána keď sme vstali o pol siedmej ráno začala pomaličky upratovaž, vysávať som začala až o osmej aby som tak skoro nebudila susedov....a moja malá tak okolo druhej, keď som sa venovala baleniu darčeka svojmu manželovi..má zajtra meniny..., tak v obývačke natrúsila chrumky, potom asi vysypala z misky a pochodila po tom. Ked som vošla do kuchyne tak pocelej bola porozsypovaná detská krupica a v izbe povyťahovala celú komodu s jej vecami.......no a to balenie mi trvalo možno 10 minút. Som myslela že ma trafí šľak. "
No ale čO ? zabijem ju? 😠 , taká bola zlatá keď som na ňu pokričala, že čo to urobila, hneď skrivila pusu, a ja som jej ani nevedela vysvetliť že to nemá robiť, lebo mi z nej bolo tak smiešno, že som radšej to šla upratať,....a potom neskôr som jej dopovedala.

Takže u nás upratovanie asi tak. 😀

norik1
autor
28. mar 2009

miresta to preto lebo ti to blokuje tvoj prehliadac - nebviem aky mas - operu? Mozzilu? nieco je tam nastavene, co to blokuje. SKus cez iny prehliadac a pusti ta to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre