Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

monika1
20. apr 2009

Ahojte 🙂
dakujeme za blahozelania 🙂
nezabudka tu som len sme sa cez vikend ani nezastavili ako sme oslavovali 😀 mam sa dobre a Miskovi zelame k dnesnym narodkam vsetko najlepsieeeee 😵

zuzka ja som tiez lezala 3t na 17A a to bola fakt ina sranda tie nocne vykriky ciganok ked rodili 😀 🙄 "mama moja pomoz mi" "jaaaaj to boliii" a podobne 😀

sasenkat
20. apr 2009

ahojte kocky!

vsetko najlepsie vsetkym velkym oslavencom - davidkovi aj adamkovi 🙂 🙂 🙂

norik1
autor
20. apr 2009

Ahojte, aj my sa pripajame ku gratulaciam 😵 Davidkovi a Adamkovi veeeela zdravicka a lasky 😉

dea
20. apr 2009

Ahojte,

tak aj my sa pridavame, vsetko naj oslavencom 🙂 🙂 🙂

norik1
autor
20. apr 2009

Zuzka ja nepoznam nikoho co robil v umyvarke.... ale dobre cistia na terase v tych umyvarkach pre autobusy, tam kde je DPMK, je to aj pre verejnost.... mali sme auto ako verejne zachody, ani nebudem pisat lebo mi je este teraz zle 😝 😝 😝
Teda ak mas takyto nejaky problem, ze ti treba dat cistit auto.... 😠

janka1874
20. apr 2009

Ahojte žienky
no trošku to tu ožilo, kedy dávame to stretko
norik zuzka hľadá zamestnanca nie umývarku 😀 😀 😀

fibus
20. apr 2009

ahojte babule, dodatočne blahozelame DAVIDKOVI A ADAMKOVI , a všetko naj MISKOVI / nezabudka/ k dnešným narodkam pa prajem pekny den 🙂

andrea.m
20. apr 2009

miškovi (nezábudka) všetko len to najlepšie k narodeninám 🙂

dea
20. apr 2009

ahojte............aj my prajeme miskovi vsetko naj 🙂

BABY ktora dnes idete na vodny aerobik???? ja dnes idem, lebo v stredu nemozem 😝

kamilecka
20. apr 2009

Miskovi tia prajeme vsetko naj a my dakujeme za nase priania 🙂 ste zlate,dnes boli u nas Monika s Adamkom,tak sme mali pekne doobedie,chalani sa pohrali, boli zlatucky.

norik1
autor
20. apr 2009

jeeeejda to som trepla.... no nic, post-tehotenska demencia 😀 😀 😀 😀
ale aj tak nepoznam 😉 Zuzi prepaaaaac 😉

monika1
21. apr 2009

dakujeme za gratulacie 🙂 fibus a aj Matuskovi dodatocne vsetko najlepsieeeee k narodeninaaaaam 😵 😵 😵

nezabudka84
21. apr 2009

Aj my , oneskorenci , prajeme vseeeeetko najlepsie vsetkym oslavencom.Mam starosti, lebo o mesiac ideme na svadbu a ja, vorvan, neviem , co na seba.Asi sa budem musiet dotrepat do mesta a daco kupit.V riflovych satach by to asi neslo, co? 😖 😅

fibus
21. apr 2009

ahohj Katka, dakujeme,

no ja mam podobny problem mi ideme uz o 2 tyz a tiez mam problem na seba zohnat nieco normalne a zakryť šunčičky, 😒 ty sa aspon možeš vyhovoriť na tehotenstvo 😉

zuzka111111
21. apr 2009

norik v pohode....tak aspon vies ze mame umyvarku a vieme ti pekne umyt vytepovat vylestit auto 😀 na studenskej ulici tak som si urobili mini reklamu 😀 😀 😉 dufam ze ma nezrusia 😀

simka9122008
21. apr 2009

Jééééééééééééééééj Fibus, veď Maťko mal nedávno 2 rôčky, tak dodatočne gratulujeme 🙂

norik1
autor
21. apr 2009

he he tak to pridem aby som si to vyzehlila 😉

janka1874
21. apr 2009

norik a kým ti vyleštia autíčko tak môžeš vybehnúť ku mne na kafe 😀 😀 😀

zade
22. apr 2009

Ahojte dievcence! Troska Vam sem vtrhnem, nakolko by som Vam rada ponukla moznost navstevovat so svojim dietatkom predskolske hudobne programy v Hudobnej skole YAMAHA Class. Chcela by som si otvorit pobocku v septembri v MC Haliganda a MC Stonozka v KE. Som z PO, u nas to otvaram tiez. Rada by som poznala vase reakcie, ci by sa vam to pacilo a pod.
V marcovom cisle Mama a ja bol o tom krasny prispevok, z pobocky v Prievidzi.
Ide vlastne o hudobnu pripravku pre deticky od 4 mesiacov az do siestich rokov. Jednotlivy vek je rozdeleny do kurzov. Nechcem sa rozpisovat, aby ma niekto zle nepochopil. Taktiez si touto cestou hladam mamicku na MD, ktora by sa rada stala lektorkou. Ma pozitivny vztah k detom, ovlada hru na klavesova nastroj, resp. zobcovu flautu a pekne cisto spieva....
Ak by to niekoho zaujalo, blizsie info cez IP.

Posielam odkazy na stranky, kde sa o tomto projekte pise viac. Budem rada, ak sa vyjadrite.
Vdaka....

www.yamahaskola.cz
www.yamahakurzy.cz
www.yamaha-skola.sk

norik1
autor
22. apr 2009

Jani pridem 😵 😵

janka1874
23. apr 2009

norik teším sa 😀

miresta
23. apr 2009

ahojte baby, tak ja som sa už dlhší čas neukázala, ale mám toho v poslednom čase veľmi veľa. Maminu mám chorú, tak k nej chodím skoro každý druhý deň, potom už aj na záhradu, keďže sa všetko sadí postupne, a keď som doma, mám čo robiť.

Oslávencom dodatočne gratulujeme. Adamkovi, Dávidkovi, Miškovi.....nech z vás rastú poriadny chlapi.

zuzi - vy máte autoumyvárku, no teda, to som nevedela, ale už viem, a môžme si prísť dať vyleštiť autíčko. 😀

janka - a ty sa ako máš? Ako tehotenstvo, ako zvláddaš, máš niejaké problémy, alebo nevoľnosti? Mne už meškajú zase 3 týždne, ale je to skoro každý mesiac, už s tým musím zajsť na gyndu. A dúfam, že sa k tebe nepridám, lebo nechcem ešte druhé. Ja si to neviem predstaviť. A čo malinká, ako sa vyvíja, naša je veľmi šikovná, veľmi chce rozprávať, všetko opakuje, aj keď jej rozumiem len ja. No nevadí.

Baby , pekný deň, pa

zuzka111111
23. apr 2009

ahojte miresta no mas toho dost...a co je s mamkou si pisala ze aj v nemocke je dufam ze nic vazne? 😖

tak aj ty spomal lebo zdravie mame len jedno....😕

no mame autoumyvarku len nam tam treba nejakeho normalneho cloveka co neodflakne robotu 😠

janka1874
23. apr 2009

miresta ani ja som nechcela hneď druhé a hold stalo sa ale nevadí nejako to snáď zvládneme len keby drahý mal viac roboty
no a ako je mne pohoda ani neviem že som tehotná nič mi nie je až mi je to niekedy divné
no a malá je lenivá na rozprávanie ale ináč je to šibalka a vo všetkom ostatnom mi chce pomáhať dnes zbierala prádlo a nosila mi do izby a ja som odkladala 😀

nikajanko
23. apr 2009

Ahojte vsetky,

Som tu nova a rada by som sa Vas opytala, ci mate osobne skusenosti s kociarom CAUSALPLAY UNI S4. Mozno maju Vase zname. Rad aby som si ho totiz kupila.

nikajanko
23. apr 2009

Ahojte,

Taktiez sa chcem opytat co mate skusenost s ekologickymi plienkami. Musite mi prepacit, je to moje prve babo a ja mam strasne strasne vela otazok 🙂

janka1874
23. apr 2009

nikajanko v pohode to asi každá prvorodička má plno otázok
len škoda že ani na jednu Ti neviem odpovedať 🙂

norik1
autor
23. apr 2009

Ani ja 😨 ale skus pohladat v sekcii vybava, tam najdes urcite tie plienky a mozno aj kocik 😉

zuzka111111
23. apr 2009

ahojte nika tak kamoska si kupila casualplay no pred tym mala cam a bola zhrozena z ovladania vydrzala s nim asi tyzden a hned ho predavala ...sama nemam osobnu skusenost ale tiez som ho mala vo vybere a nakoniec som kupila concord tak osobne neporadim....co sa tyka plienok nemam tusaka a ani by som sa do toho nikdy nepustala stale vychvalujem jednorazove plienky .... 😀

janka1874
24. apr 2009

Haloooooo Košice žijete?
no teda ja fakt žasnem ako tu je prázdno
no kedy dáme to stretko alebo čakáme kým začne pršať? 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre