Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lindulienka
24. apr 2009

Halooo, zijeme 🙂
Ahojte, po dlhej dobe sa opat ozyvam. Dodatocne gratulujem oslavencom, zelam vsetko dobre, vela zdravia a radosti 😀
Na stretko sa tesime, cakam na termin ... miesto je jasne detsky areal na Anicke, ze? Tusim tam ste sa dohodli.
Zalozila som jednu temu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea..., nikto mi do nej nic nenapisal ☹ ... nemate nejake tipy?
Vopred dakujem a zelam krasny slnecny den 😵

zuzka111111
24. apr 2009

ahojte no asi je vonku pekne zeeee? nikde nikoho..... 😒

lindulienka som ti tam napisala ..a napisem aj tu ze my chodime do sace na ihrisko velke ohradene , alebo este na alpinke, anicke, dopravne ihrisko ....inak tak na sidliskach nemam prehlad...sestra mi hovorila o astorii ze niekde tam je nieco ...

ssllaavvkkaa
24. apr 2009

ahojte a prajem pekny den 🙂 ,

naozaj je pekne, dnes sme sa ako rodinka vytiahli do mesta, ze sa prejdeme, zajdem do kniznice, niekde si sadneme..... prehrala som stavku, dlhujem manzelovi pivo

a cuduj sa svete v meste ani jedna terasa - nic 😒 😒 😒 , lavicky v parku a pri fontanach obsadene... , vraj to pani z Mesta zatrhli, poculi ste o tom? normalne som z toho vedla, vraj iba cez prazdniny a este nie je odsuhlasene, ci terasy budu cez dni Mesta

miresta
24. apr 2009

ahoj kočky,

tak stretko sa asi nekoná, všetky ste akési rozbehané, keďže tu nikoho niet, len po troške sem tam .

lindulienka - písala som ti tiež do tej témy, že chodím ku Astorke najčastejšie.

janka - tak to je dobré, že sa máš fajn. Mne je práveže zle, tak sa bojím, že už som v tom. No keď bude, tak nevadí, niejako zvládneme. Najhršie že chceme stavať, už minulý rok sme chceli, ale sme to nechali na tento, a teraz keď bude malé náhodou, tak budem mať čo robiť sa obracať s bruchom aj malou. 😝 😀
Maminka, je dosť teda chorá, a hlavne po psychyckej stránke je na tom zle. V nemocnici bola na testy so štítnou žľazou, a cez tie testy jej zistili ďalšie ochorenia, čo sú veľmi zlé. Nemá rastový hormón, čo znamená v jej veku, že jej všetko odchádza a neobnovujú sa jej bunky. A liečba je strašne drahá, a to aj cez to, že jej tu liečbu prv musí schváliť zdravotná komora spolu s poisťovňou. A potom jej zistili, že sa jej nestrebavajú tuky, nemenia, ale všetko sa ukladá. No hrúza. A ja som si ju vždy doberala, že čo toľko je, že priberá.
Tak uvidíme ako všetko dopadne. No keď jej nechvália tu liečbu, veľmi rýchlo sa jej bude horšiť stav a prichádza aj rýchla smrť. Tak toho sa obávame všetci. ☹ ☹ ☹

andrea.m
24. apr 2009

miresta držím palce aby sa mamkin stav nejako zastavil a aby vám tu liečbu schváili 😉

norik1
autor
24. apr 2009

juj Miresta tak to teda nie je pre meminu nic prijemne hlavne po psychickej stranke ako hovoris.... Drzime palce nech sa to dobre skonci 😔

janka1874
25. apr 2009

joj miresta tak to je nám ľúto s maminou nech jej rýchlo všetko schvália a môže začať liečbu

no takže miesto máme Anička už len dohodnúť že kedy čo tak na budúci týždeň
neviem síce aké sú predpovede počasia ale nevadí kukneme a už len upresníme

janka1874
25. apr 2009

ssllaavvkkaa s tými terasami to si snáď robíš srandu kam budeme v lete chodievať sedávať
to už aj v tomto meste poslancom šibe

ssllaavvkkaa
25. apr 2009

janka1874 take vysvetlenie sme vcera dostali, aby si radni zabespecili prijem - dvihli im najomne

terasy vraj budu len jul a august, pod branami nieco bolo ale male a vitazov dvor, tusim fungoval normalne

dea
26. apr 2009

ahojte...........aj my zijeme, ale neni casu na nic...............zajtra a v utorok som opat v presove, takze potom len dobieham domacnost............... 😝

andrea.m
26. apr 2009

dei máš to rušné

janka1874
27. apr 2009

ssllaavvkkaa no klasika najľahší spôsob zarábania na slovenku len tak si upravovať nájomné no čo už narobíme

no vidno že je vonku pekne každý je stále niekde preč a nie doma 😀

andrea.m
27. apr 2009

ja som síce doma ale v poslednom čase nemám času sem chodiť 😒

ssllaavvkkaa
27. apr 2009

ahojte a prajem pekny den,

dnes som sa v meste stretla s kolegynou, no nemas si kam sadnut a v aide maly vyvreskoval, ale nechali nas tam, bolo tam malo ludi. 😝

kedy su dni Mesta? vtedy budu nejake stanky, mozno sa bude dat niekam sadnut. 😉

janka1874
27. apr 2009

no ssllaavvkkaa normálne si ma odradila na prechádzku mestom 😀

monika1
28. apr 2009

Dobre ranko 🙂
baby my sme vcera boli doobedu na Anicke a uplne super bolo,ziadni ludia a prazdny detsky areal co sa o vikende neda povedat 🙂

janka1874
28. apr 2009

monika1 my sme tam boli ale poobede a bola aj zuzka s dievčencami 😀 škoda že sme sa nestretli
cez týždeň je tam vždy tak prázdno cez víkend by som do toho areálu asi ani neišla je tam vtedy brutal veľa ľudí

nezabudka84
29. apr 2009

Ahojte, Monika, uz mate maleho zapisaneho niekde do skolky?

zlaticakhalil
29. apr 2009

cafte baby nepotrebujete niektora tesco plienky velkosti 4 plus ostali mi 5 baliky a nepotrebujeme ich
ak hej poslite mi IP dakujem pekne 1 bal. za 7 eur

monika1
29. apr 2009

Ahoj katka,ano mame maleho zapisaneho u nas nedaleko v skolke a v utorok bude osobny zapis tak som zvedava 😨 ale on nastupuje az o rok a ty kedy davas Miska?

andrea.m
30. apr 2009

my už máme tami tiež zapísanu do škôlky. nastupuje 1.9.2009 🙂

janka1874
30. apr 2009

ako tak pozerám tak už musím vážne uvažovať kam pôjde malá do škôlky

nezabudka84
30. apr 2009

no, ja by som maleho dala tiez az na tri roky, no vlastne to uz bude mat tri a pat mesiace, na september 2010, ale zevraj su nejake preplnene skolky okolo novej nemocnice, tak neviem... 😖

monika1
30. apr 2009

no vraj tento tyzden bolo v korzari ze su niektore kosicke skolky uplne preplnene a nerobia zapis aj 5 rokov tolko maju deti 😨 a vraj uz rovno z porodnice niektore zeny idu zapisat dieta do skolky 🙄
Kati a preco okolo novej? kvoli praci?

nezabudka84
2. máj 2009

Hej, koli robote.Nechcem ho dat tu na valale 😀 .Tu je taka skolka, ze skoda reci.No ale ked budem nutena, tak aj tu dobre.Aspon na jeden rok.Alebo si to este rozmyslim a dam ho o rok neskor.Sak aj tak budem este tri roky na materskej 😝 .Som tvojho mangela stretla vo stvrtok, ale asi si ma nepamatal...

yesno22
2. máj 2009

Ahojte...manzel pozera hokej, krpec je u babky a ja by som mala upratat ale nechce sa miiiii 😀 😝

...citam, ze sa bavite o skolkach, Jakub nastupuje od septembra na Hrnciarsku, dufam ze budeme obaja spokojni, stihli sme to LTT 😅

lovacka
2. máj 2009

ahojte
yesno teba som potrebovala
dostala som tehu dermatitidu a dali mi na to kortikoidy nevies aky to ma vplyv na babo?

janka1874
3. máj 2009

monika1 to sranduješ? to kam ja potom dám malú do škôlky teeeda asi by som o tom mala vážne uažovať a rýchlo na tom pracovať

kamilecka
3. máj 2009

Ahojte

Aj my uz mame Davidka zapisaneho do skolky a od septembra nastupuje 🙂 Mali sme stastie,ze sa u nas otvarala nova trieda,inak full stav kompletne. A to sa vsade hovori ze sa rodi malo deti 😀

Lovacka,Jani ako sa mate? Citala som ze mas tehu dermatitidu,no nic prijemne,ak chces popiseme v IP. Uz ste doma z nemocnice?

dea
3. máj 2009

Ahojte.............

tak aj deanka je zapisana v skolke...........zapisat som ju bola v januari, a v septembri nastupuje 😉 najprv len na 4 hodky a od novembra na cely den 😉 😉

juuuuuj Lovacka...........snad ta dermatitida zmizne cim skor......ja som sa s nou tiez riadne natrapila posledny mesiac....... 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre