• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
jani v pohode :wink:
20. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOJTE

Mandyk ja som 32tt :slight_smile: Janka niejako nemas prehlad :grinning:
20. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamilecka to už?
mne totiž neukazuje vaše tt v pase (síce neviem prečo) veď to si len nedávno tu oznamovala to tak letí čas? fu ha nejako mi uniká život či čo
20. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani v pase ukazuje len TP, tu vedla nicku ukazuje kolko mas deticiek a v ktorom si tt :slight_smile:

No veru leti to riadne,teda aspon pre mna,to je tym ze uz mam Davidka a ten stale nieco vymysla :slight_smile: Vy sa ako mate?
20. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kamilecka u mňa už asi začína tehu demencia alebo by trebalo zájsť k očnému bože ale som slepúch tak a ja že čo mám ja s tým netom čo dodať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale ďakujem aspoň som sa zas niečo naučila :sweat_smile:

a možno aj mne to preto tak šialene letí lebo pri malej si to nejako nestíham uvedomovať a hlavne teraz v tom teple
20. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, ic si z toho nerob, ja som si to tiez vsimla az po tom ako to napisala kami
.... a to ani tehu-demenciu nemam ... mozno z tej dlllllhej "dovolenky" :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 22:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... dievcata ... no janka ved aj ty uz 16 T boze a to sme nedavno kecali ze ti to meska...a janka uz vyzera ako tehulka som to minule zhodnotila uz sa brusko vytlacilo vonku :grinning:

tak to stretko uz teda dajme na nejaky termin ... len dat nejaky normal cas.. co tak hned v pondelok???
21. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, už ste boli niektorá na trhu, čo tam majú
21. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simka na akom trhu?

ja súhlasím čo tak v pondelok okolo 15-tej to snáď už budú všetky detičky hore pred detským areálom na Aničke
čo vy na to?
21. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No mne to vyhovuje, ten pondelok
Jani , no ten trh na dominikánskom
21. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky kočky, idem si vás prečítať. dlho som nebbola.
Simka - písala som ti do 90 dňovky.
21. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simka - ja som zatiaľ tento rok nebola, ale myslím si že to tam musí byť už pestré. Chodím skôr ku Astorke, lebo tam mi býva mamka. A tam je niektoré dni naozaj pekne. Jasa teším na júl, to už bude všetko...mňam , mňam.

janka- takže už vidno tvoje tehulkovanie, tak super. Mne býva ešte zle sem tam, a zhodila som dva kilá, tak ma to teší. :grinning: Aj v prvom tehu, som prv zhodila a potom pekne nabrala.

Inač stretko by mi vyhovovalo v ten pondelok, len neviem ako na tom budeme. Máme ísť v pondelok akurát na kontrolu, ak bude všetko o.k. tak by sme došli. Ak nie, tak radšej nie, aby sme vás nenakazili. :wink:
21. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veď miresta aj ty už máš 11tt šialene ten čas letí
ja si už teraz pripadám ako balón a na váhu radšej neleziem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

veru taká fajna zeleninka z trhu mňam ale ja čakám na čerešne už viac ako mesiac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no tak už len sa popridávať aby nás bolo hojne :grinning:
21. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz sme prišli z vonku. bože to je hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my pod strechou....pomóóóc skapem tuuuuu.
21. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi poznám aj my sme pod strechou :grinning:
prídeš na stretko v pondelok?
21. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no som rada ze ste ma tak pekne privitali. ALe nezavidim Vam , v lete s bruskom. Ja uz mam teraz dost. Ventilator na plne pecky a to este nie je ozajstne leto.Uz nech to mam z krku.. :rolling_eyes:
Kedy bude poriadna burka? :grinning:
21. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mandyk - tak ja sa nesťažujem, lebo mne taký termín porodu vyhovuje, ja budem v lete ešte len vyzerať že priberám. :grinning: A pri prvej bolo výborné, že sa narodila v zime, aspoň mne to tak vyhovovalo. Ale tebe nezávidím rodiť v najväčších horúčavách. A čo tak dať si foto? :wink:
21. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka 111111 - fotky sú krásne, ale ti vyrástli tie deťúrence. /plne sa zmenili odkedy som vás videla naposledy.
21. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi pánečku aké sú veľké tie tvoje slečny. Lilka sa podobá úplne na teba a Nelly neviem na koho.

janka rada by som prísť.
21. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adi Nelly je čistý ocko :grinning: nech to majú podelené :dizzy_face:
21. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale to tu riadne flakate kosicanky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
horúúúúúúco lovačka horúúúco :grinning: :grinning: asi sa každý chladí :slight_smile:
21. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi jeane
mas pravdu ja vonku ani nevychadzam kedze v dome mame chladnejsie ako vonku cca asi o 10 stupnov.ja uz len cakam na ten den D a potom nas tiez asi dnu nikto nedostane
21. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dneska bolo na zdochnutie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne to aj ja hovorím lilka na maminu a nelly je tatikova :grinning: :grinning: :grinning:

no ja som na tom podobne ako miresta aj keď teraz mi nejako skôr vybehlo bruško ale zatiaľ pohoda a to dnes teda bolo fakt počko rovno na kupko

tak čo hovoríte na ten pondelok príde niekto?
21. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Cafte maminky, ja v pondelok nemozeeeeeem :cry: , musim ist dopratat byt po babke lebo sa ide prenajat - nech sa plati pekne sam, rok a pol sme to tahali my a byt bol prazdny....aj dnes som tam bola cely den, hrabala sa v starych fotkach a papieroch.... zvlastne ze po cloveku zostane par receptov, hrba fotiek a par sosiek na policke.... hmm babka je este medzi nami len je v penzione lebo uz sa nedokaze starat sama o seba a nebyva v KE...

...ale ak to bude v pondelok, potvrdte, nech dam aspon vediet Zuzke :wink:
21. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem dievcata ale zaujimave je ze ak zoberiem svoju fotku ked som mala a stevovu tak lilka je uplne maly stevo a nelly cela ja ked som bola mala....a teraz kazdy inak povie ..ale to je asi vsade tak.

a dnes sme boli az o pol stvrtej ale hrooozne bolo teplo a nelly v piesku sedela a na rukach jej vybehli take cervene bodky teraz neviem ci zo slnka ci z coho :confused:

tak teda kto moze v pondelok???? ja mozem o tretej super ak by sme prispali tak prideme neskor ale o 3 stihame
21. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte........ja nic nestiham, som bola v presove, aj zajtra idem......vcera som piekla dalsiu tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

zatial nemam nic na pondelok, tak rada pridem :wink:
fotky z londyna vam tiez az neskor ukazem, lebo fotak ostal v londyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ho zabudla na okne :sweat_smile: :grinning:

tu je foto vcerajsieho vytvoru.......nic moc, ale potesila :wink:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30442510&l=111a6c7fcd&id=1254672924
21. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mi v pondelok dojdeme,len neviem kde :grinning: ked som dobre čítala tak pred areálom na Aničke :sweat_smile: budeme mešať tak polhodinku lebo ja o tretej len domov dojdem z práce :slight_smile:

a dnes ideme do delfínika ide niekto či tam budeme sami :cry:počasíčko zatiaľ vychádza ani moc horúco nieje,uvidíme čo bude poobede

zuzka možno to boli iba potničky :slight_smile:

norik ako pripravená do práce?? :grinning: psychicky aj fyzicky
22. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok