• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
adi no predsa vonafka joooooooooooj také neznaš :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vobec nevyzeráš ako dementná mama :wink:
17. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj kde ste všetky :sweat_smile: :confused:
18. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taveru ja taku voňavku nepoznám :confounded:
včera mal filipko v škôlke rozlúčkovu tak som nič nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bolo to veľmi pekne. deti mali pripravený program recitovali, spievali..a mamky plakali :frowning2:
19. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adi to som plakala aj ja a ešte počkaj ked pojde v septembri do školy jooooj tak to som sa naplakala že už aký je velký chlap z neho :slight_smile:
19. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby hovorte my o tom, malý bude mať tiež rozlúčku na budúci piatok :cry: :cry: :cry:
19. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa asi viac naplačeme ako deturence :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja určite mňa vždy také situácie vedia dojať k slzám
19. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ženy tak si potom založíme klub plačúcich kočiek :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka pozerala som že aj vaša simonka má tendenciu liest na chladničku aj naša a vždy sa jej otvoria dvere na mrazničke už len čakam kedy ich odtrhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej včera sa štverala , chcela dotiahnuť magnetky :grinning:
19. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na septamber sa "teším" musím si kupiť poriadnu veľkú vrackovku :sweat_smile:
19. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi rovno si zober plachtu a máš to vyriešené :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: tak dúfam že až takú hambu synovi nevyrobím :grinning:
19. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by bolo vieš si to predstavit Filipko prvý den v škole a taká hamba to by bol brutál :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamule :slight_smile:. Tak nás škola čaká až na ten ďalší september, ale dajako mi to nejde do šišky :confounded: . Veď akoby včera som ho ešte kočikovala a prebaľovala a nosila v perinke :frowning2: . Kde sa tie decká tak ponáhľajú. Ja keď som bola mala sa mi zdá, že to šlo nejako pomalšie :confounded: .
19. jún 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte teda tu to riadne viazne v písaní som tu pár dní nebola a nemám čo dočítavať ta čo sa deje
20. jún 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplo :slight_smile:

naši dnes idu na letisko a ja gľancovať byt od podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adi neviem či je to tým teplom veď nocovať sa vonku nedá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes ináč šialene fučí vietor
aj mne by trebalo lgancovať celý byt no asi sa idem do to ho pustiť
20. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúúúka :slight_smile:

a my sa liečime doma :cry: Peťa od včera len grcká čo vypije to aj z nej vyjde :frowning2: už ani papať nechce lebo sa bojí že to z nej vyjde jak fontána aspon že teploty nemá
20. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepride aj niekto ku nam porpatat?mame velku brigadu a aj s obedom bude treba pomoct :grinning: :grinning:
nas drobcek je nejaky zasopleny a kycha chudatko tak neviem neviem ze co :confounded: dufam ze to skoro prejde musim ist kupit odsavacku na nostek a aj nejake kvapky :pensive:
20. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo upratané...akurát som to stihla kým prišli domov a môj poriadok bude zachvílen ta tam :sweat_smile:

chrôbkam skoré uzdravenie.

jeanne aj zo mňa výjde od včera všetko čo zjem ale iným otvorom :grinning:
20. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík Adi, mi sme museli ísť na pohotovosť lebo sa mi nejak nezdala a mala som pravdu začínala byť dehydrovaná :frowning2: tak jej hned šupli nejaký čípok a dali kvapky na črievka a vraj ked sa nepolepší tak sme fasovali papier do nemocky na infúziu :confounded: ale po tom čípku je jak vymenená tak som zvedavá ako bude z večera do rána :confused:
20. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúúha jeanne tak to moc držím palce aby ste neskončili v nemocke...chuda peťka...musí jej byť hrozne...šak to dospelý má čo robiť nieto ešte deti
20. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na nás si lezie nejaká chorôbka Sendy mala zatiaľ len 37,5 no uvidíme aká bude noc a oči sklenené ako keby niečo pila :grinning:
20. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že vraj 1 letný deň :rolling_eyes: a kosa jak v ....
21. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nám dnes od rána preháňa tatinka :confounded: žeby bola v KE nejaká viróza?
21. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi ani by som sa nečudovala z takýchto výkyvou počasia, to je idálne na virózy
21. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nám už je ok, od rána Peťka aj spapala dva chlebíky s maslom :grinning: a vraj diétka a potom ešte u babky bananik a hajaáááá od 15.30 dufam že sa ešte zobudí :slight_smile: aj nášho tatina poobede prehnalo :confounded: ale to asi z jahod lebo som varila džemík a neodolal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adi určite nejaka viróza,skore uzdravenie ocinovi
21. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok