Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
10. nov 2009

adi inak vieš čo sa nam v škole stalo malý sa učil hlásky a doma som ho preskušala všetko vedel rozdelenie aj dvojhlásky kde sa píšu a učka im to dala písomne a chudák to nevedel dať tak na papier ako keď slovne tak mu dala 5 a on že či si to nemože opraviť aj ustne tak ho zfukla 😠

jeane1
10. nov 2009

super zuzi učka jak sv... ☹ , mi to máme podobne na angline 😀 jeden den sa naučia hlaskovať ,,ani na druhy den si neprecvičia a už píšu písomku,niet toho že si to zapametá ale ešte aj napísať máááá 😠 ale čo už dnešné učenie je rýchlostou svetla 😀

zuzana355
10. nov 2009

jeane svetá pravda ja sa nestačím čudovať že čo sa to druháci učia 😖
a učitelky to je jedna bomba a najnovšie na druhom stupni posielaju ulohy mailom aby to mali ulahčené 😕

jeane1
10. nov 2009

uau ...tak mi sme tak daleko ešte nedošli 😀 mame sice žiacku na nete ale ešte len pár známok v nej a to v porovnani so skutočnostou nesedí 😀

jeane1
10. nov 2009

janka 1874 vidíš to je malina čo ty máš doma teraz 😀 počkaj ked budu chodit do školy vtedy si užiješ viac srandy 😉

jeane1
10. nov 2009

neviete mi poradiť ..zhanam pre malu kozmetický stolík so stoličkou neviete o nejakom obchode s prijatelnou cenou?dík

zuzana355
10. nov 2009

jeane fíha kozmeticky stolík 😀 😀 aj vy máte doma paradnicu ked najdeš niekde tak daj vedieť 🙂

jeane1
10. nov 2009

veru paradnicu zuzi 😉 malu som včera vymákla ako si lakuje nechty v kuchyni 😀 jedno šťastie že bol podkladový,a asi týžden predtým sa mi zmalovala jak sa patrííí 😀 😀 a ked sa náhodou niekam chystáme na navštevu tak lesk musí byt a prosím neviem odkiaľ to má lebo ja sa pred detmi nemalujem a ani nelakujem nechty 😎 tak som ymslela že ked bude mat svoj stolík tak nebude chodit do toho mojho 😀

kamilecka
10. nov 2009

Ahojte 🙂

Janka 1874 ved nakupuj cez internet 🙂 Ja som uz takto kupila darcek pre svokru,svagrinu a moje krsna 🙂

Jeane no tak toto asi bude cakat o par rockov aj nas 🙂 A ja som sa tak tesila ze uz niejakych auticok sme sa zbavili a teraz nam pribudnu kociare a babicky ...... 🙂

Zuzi to vazne,ze domace cez e-mail 🙂 panecky to je teda pokrok 🙂 a potom tu idu bojovat ze tie dnesne deti len pri pc sedia a nejdu sa niekde vybehat von :-/

zuzana355
10. nov 2009

no kami ťažka to doba a kamoška zakazala PC na dva týždne a teraz čo a ešte aj USB klučik použivaju na hudobnej skoro som odpadla

no jeane ked take najdeš daj vedieť lebo u nás je to isté ale my lakujeme nechty na farebné lebo ten podkladový jej nestačí potom povie že som len z vodou jej natrela 😀 😀

a to už mate darčeky nakupene ja už musím tiež pomaly lebo potom nestihačky.a svokrovcom je to najhoršie vobec neviem že čo 😒

jeane1
10. nov 2009

http://www.tvproducts.sk/detske-hracky

našla som niečo take len si to musím isť ešte omrknuť a ošahať 😀

zuzana355
10. nov 2009

noooooo piekne a tu je v ke ešte taký obchod sto rokov som v meste nebola 😵

jeane1
10. nov 2009

hej je máš tam aj adresu tuším na zvonárskej, mne sa páči že tam máš kooopec doplnkov vrátane sušiča na vlasy a ten moja neznáša 😀 😀

jeane1
10. nov 2009

http://www.toyfactory.sk/kategoria/hrame-sa-na-...

aa čo toto tu toho síce neni tolko ale je to aspon drahšie,chichi 😀 😀

zuzana355
10. nov 2009

no veď je len o 20eur drahšie čo to je pre mňa na materskej 😀 😀
tak to jej kupim radšej tamto dvakrát

jeane1
10. nov 2009
zuzana355
10. nov 2009

no patrí k tým lacnejším darčekom prosím ťa 😀

jeane1
10. nov 2009

takže ak by ste mali ešte nejaku zaujímavu ponuku tak poprosím dajte mi vedieť 😀 myslela som že kupim cez net a nakoniec zakotvím v meste 😀

zuzana355
10. nov 2009

no jeane ty čím viacej pridavaš furt daake drahšie najdeš 😀

kamilecka
10. nov 2009

Zuzi vazne, uz usb kluciky a tak? Boze ja zaostavam 🙂 Este stale si myslim ze skola je taka ako za mojich cias 😀 Sak co som este na VS chodila tak sme usb nepouzivali 😀

Darceky len take zaciatky mam nakupene alebo ked nemam kupene tak mam premyslene ze asi komu co 🙂 najhorsie je manzelovi 😀

jeane1
10. nov 2009

kami ja manželovi ani netuším možno nejaký šroubovak 😀 😀

a čo sa školy týka tak na VŠ už sa notebooky nosia a nie zošity 😉 už si pripadám staro a pomaly moj Dávid viac rozumie do pc ako ja ☹

zuzana355
10. nov 2009

no kami predstav si to sťahovali si pesničky a nosili na hudobnu skoro som odpadla a najlepšie že kamoška sama nevie použiť usb nie to ešte žeby malej ale ved ani nie každí ma doma net ako je to prirodzené ale teraz je taka doba nema každí finance na to.

no ja svokrovcom a ani neviem že čo možno svokre kupim jeden z tých stolíkov čo tu jeane hodila aj ona sa rada paradi 😀

jeane1
10. nov 2009

zuzi a neobije si svokra kolená na takom malom stolíku 😀 😀

zuzana355
10. nov 2009

no podložíme tehlami už niečo vymyslím 😀 😀
jeane tak to manžel sa poteší že šroubovák kutila maš doma

jeane1
10. nov 2009

aj ...hlavne teraz študuje VŠ,tak možno nejake skriptá nech mu mám s čím po gebuli ked to nepojde do nej 😀 😀

kamilecka
10. nov 2009

No ja som zvedava co vymyslia kym mne pojde Davidko do skoly 😀

Jeane no skrinpa su dobra vec 😀 daju sa vyuzit na viacero sposobov 😀hihihi ale fakt by ste mohli dat niejake napady pre manzelov 😀

jeane1
10. nov 2009

Kami kym pojde Dávidko so Sarah do školy bude sa učiť z domu cez pc 😀 a žiadne ustne odpovede len testy sa budu robiť už to vraj aj bolo na návrhu na ministerstve len neviem ako to dopadlo/určite nijak/

andrea.m
10. nov 2009

aj moj MM študuje tak som mu minulý rok kupila kabelu na noťas a tento rok by som rada nejaké drahšie pero. a veru na vš sa už nepoužívaju zošity ale notebooky no ale s tým usb na zakladnej ste ma šokli. no vidím že ja budem riadne nepríjemný rodič 🙄

čo sa týka parádenia tak Tami chodí s nalakovanými nechtami už pár mesiacov ja si totiž lakujem akurát že používam kôli práci iba priesvitný lak a iný doma ani našťastie nemám.

jeane1
11. nov 2009

zuzi veľmi pekne dakujem 😀

baby ja asi porodím aj tretie ..... Dávid sa mi lieči doma a to je horšie ako ked chodí do školy 😠 to dopisovanie a vymeškanie uloh je horšie ako .......práve beru delené ☹ samozrejme úplne ináč vysvetlene ako sme sa učili mi 🙄 inak v knihe inak v zošite čo má od spolužiačky no proste čistý konec,myslela som že ma dorazia tie vybrane slová čo maju ale na matiku niet slov 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre