• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Revúcej a okolia

26. marca 2012 
@mimkaz ahojky
rodila som v Rožňave,tiež o.k.,z JYSky som prešla potom na nadštandartku,akurát že mi ostala tehotenská cukrovka a diagnostikovali mi cukrovku I typu a doživotne inzulín :frowning2: :frowning2:
a tiež asi pred mesiacom mi zistili že mám brušnú kylu tak asi ma neminie operácia
nejak sa to na mna začalo všetko lepiť
23. jan 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gianni joj moja, to ma hrozne mrzí, ale neboj všetko dobre dopadne a máš dve krásne detičky, pre ktoré musíš vydržať všetko,ja som tiež tak dva roky po prvom pôrode skončila na ARO v Revúcej s nenormálne silným zápalom pankreasu,bola som na tom velmi zle ale som tu...takže neboj všetko bude dobré len treba vydržať,aj ked je to nefér, že taká mladá žena,ktorá ma dve detičky musi takto trpieť..... :unamused:
24. jan 2012 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimkaz joj dakujem ti za povzbudenie,áno pre tie deti človek urobí všetko a musí vydržať,ved každý máme nejaké problémy a ked si poviem prečo ja ,tak si zas poviem že sú na tom aj horšie...
24. jan 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gianni ved aj ja som si vtedy hovorila, že sú aj horšie na tom, ale ked mi zostali z toho následky a mám už na celý život poškodené zdravie, tak som si predsa len povedala že život je nespravodlivý.... :cry:
24. jan 2012 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee ahojte, teraz som objavila tuto temu, ja som z Jelšavy :grinning:
29. jan 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :wink:
29. jan 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. jan 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankas87 ahoj , ja som pred tým v Jelšave pracovala ked boli ešte kasárne
29. jan 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gianni no ja sa tu na tie kasarne kazdy den pozeram z okna :slight_smile: to dakedy tu bol zivot kym este fungovali, ale teraz je to tu uz o nicom :frowning2:
29. jan 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankas87 no to hej
29. jan 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky z Revúcej, potrebujem pomoc :slight_smile: Z ktorej dlhej ulice je vidno priamo na namestie mesta? Potrebujem to na jeden projekt skolsky :grinning: dakujem :slight_smile:)
26. mar 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok