Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

nellynka
13. máj 2010

Akurat citam, ze herna je dnes zatvorena, tak nic, pojdeme von. 🙂 Nemate chut sa niektora stretnut? Okolo tej 16,00 hod.. Ja budem len rada, aspon spoznam novych ludi.

majka_dk
13. máj 2010

my budeme urcite okolo 16 vonku, pravdepodobne sa budeme pohybovat okolo pesej lebo nas junak uz nechce sediet v kociku, tak moc daleko nechodime 😉

claudinka
13. máj 2010

vsak sa vsetky vidime na MDD v lesoparku, nie? 😀 😀

greguska
13. máj 2010

hej, len si musíme dať poznávacie znamenie 😀

greguska
17. máj 2010

halo, halo, hádam aj v tom daždi nechodíte po vonku, kde ste všetci ? 😉

kristinka.s
18. máj 2010

ahojte maminky, opat sa ozyvam (mozno si niektora pamatate) od septembra nastupujem do prace a chcela by som niekam (niekomu) zverit svoj "pokladik". Uz som sondovala jasle ale pekelne drahe ☹ no ak nebude ina moznost ...
chcem sa spytat, ci nahodou neviete o niekom, kto by mi ju cez den opatroval - klasika prac. doba do 16:30

Ak by ste o niekom vedeli, dajte mi prosim vediet.

dcerka Sofinka je pokojna, dobrucka, niekedy este spava aj 2x za den, uz pekne chodi, nie je placliva, rozumna

zuul
18. máj 2010

ahojte maminky, idem vysondovat, ci nemate v okoli svojom aj mojom nejaky dobry kozmeticky salon kam chodite? v mojom ma uz nastvali - vkuse tam nie su.
poradite? tak na obocko, a obcas aj ine veci.
dakujem.

claudinka
18. máj 2010

zuul salon jana - toryska ulica 😉 Pani Janka je velmi mila, ochotna, sikovna, neni velmi draha.. 😉 tu maju stranku - http://salonjana.sk/

zuul
19. máj 2010

cladi dakujem, idem sa objednat. dakujem velmi pekne. 😀

claudinka
19. máj 2010

ja som tam bola aj na kozmetike, aj na oboci, aj u kadernicky, kamoska bola aj na pedikure 😉 a spokojnost 😉

nellynka
19. máj 2010

Caute baby,

ja som tiez uz bola v salone Jana. Kozmetika bola fajn, ale viac som bola spokojna s kozmetickou Natea sa tusim vola, na druhej strane tej iste ulice. Len jej pristup sa mi nepaci, necitila som sa tam dobre. Zato ta Jana je strasne mila osobka. Bola som tam aj u kadernicky a super, pochvala. Celkovo som bola spokojna a robia to za rozumne ceny. Nevedela som, ze maju aj web, hned som si to dala do Favorites 🙂))) Chcem skusit aj masaze, tak som zevadava. Claudi kedy chodis do MC Rybka? Uz som ta tam nevidela 100 rokov, aj ked mi neusla diskusia na FB smerovana k tebe a neviem co to malo znamenat. Tak ci tam este vobec chodis.

papa

nellynka
19. máj 2010

Kristinka, ja si na opatrovanie netrufnem ale napis Claudinke, ona nieco take spominala. Tak mozno... Inak mas krasne fotky? Robis discrapbooky? Odkial mas tie pozadia, krasne a ako sa to robi? Nedas tu taky strucny popis na program Adobe Photoshop?

claudinka
19. máj 2010

nelly skoda reci 😀 clovek povie svoj nazor a takto to dopadne.. chodit uz tam ani velmi chut nemam, ale chodim tam rada, piatky doobeda chodime cvicit a teraz, ked je skaredo, sme doma.. ale ked pojdeme, tak ti napisem a mozeme sa tam stretnut, budeme len radi 😉 😉 ako sa volas na FB? napis mi do ipcky 😉

greguska
19. máj 2010

ahojte!

no keď už tá kozmetika, veru by sa mi po roku a pol asi zišlo ísť 😝 ja som tiež bola v tej natea, ale ako nelly píše, všetko bolo ok, ale necítila som sa tam v takej pohode...

aj my pôjdeme s vami do Rybky 😉

greguska
19. máj 2010

a teraz idem na zumbu do MC pohoda 😀

greguska
19. máj 2010

teda Podunajské Biskupice a Pohoda 😀

claudinka
19. máj 2010

hor sa na zumbu 😀 mozno aj v rybke bude, v piatok mame ukazkovu hodinu doobeda, pride ujo trener 😀

greguska
19. máj 2010

nebodaj 🙂 ak by sa tam dalo aj s deťmi, idem hneď !!! 😀 ale tento piatok ee, príde mamina 😉

claudinka
20. máj 2010

hej, chceme to aj s detmi, vsak kam by sme ich dali.. uvidime, ako to pojde a ci to vobec pojde 😀

claudinka
26. máj 2010

tak skoda, v nedelu sa na MDD asi nevidime, greguska ide na chatu, ja idem tiez 😔 😔

greguska
26. máj 2010

😅 ☹

majka_dk
31. máj 2010

halo - halo
tak ako bolo na MDD, bol vobec niekto? my sme boli na MDD v senci s manzelovou robotou a opica sa tam tak vybehala, ze vecer zalomil uz 18.45, samozrejme rano hore 6.15 a teraz uz spi 😒 to bude zase dlhyyyy den 😉

ulinka221
31. máj 2010

ahojte...tak my sme sa konecne vratili domov 🙂 ...boli sme na prazdninach u oboch starych rodicov. Ale myslim ze stacilo......maly je rozblazneny...len by sa na rukach nosil.
A tiez ma zaujima ako bolo MDD 🙂
Majka, dufam ze sa uz coskoro stretneme 🙂 ....uz sme aj zabudli ako vyzerate 🙂
Maly tiez zalamuje skor....ale za to o to skor vstane....dnes 5:30 :( ....ale teraz uz spi 2,5hod....uvidim co bude poobede....a kedy vyrazime von. Dnes desne fuka :( ...ale do obchodu musime ist.

claudinka
31. máj 2010

my sme sa vracali z chaty a zastihol nas ten lejak, tak neviem, ci tam vobec na tom MDD niekto bol 😀 😀

nellynka
1. jún 2010

Ahojte baby,

my sme neboli, ved lialo ako besne. Skoda, ze pocasie nevislo a este k tomu sme obe ochoreli, len nejaky virus, uz nas to prechadza, ale predsa sme len doma. Uz mi rohy z toho rastu. Chcem ist von :(((

simik99
1. jún 2010

Ahojte,

my sme boli v tom lesiku, ale bolo to skor pre vacsie deti. Boli tam policajti, nejake vedomostne sutaze, strelba z luku... koniky neboli, na tie sme sa tesili. tak sme si vzali balonik a isli sme domov 🙂

claudinka, nevideli sme sa asi v stredu v rybke? mali ste tam mat prvykrat zumbu a lektor neprisiel. prisla si za mnou s tou peticiou.

chcela som sa spytat, ako spia vase deti. ja som uz z toho mojho zufala. do 23.00 este ako tak spi, ale potom sa prehadzuje celu noc cez celu moju postel, tak ja skoro vobec nespim. myslela som, ze su to zuby, ale uz to trva asi 2 mesiace. ked sa budil kazdu hodinu na papanie a spal dalej, tak sa to este dalo vydrzat, ale toto je uz fakt vela ☹

nellynka
1. jún 2010

My sme sa inak tiez v stredu chystali do MC Rybka ale kedze sme ochoreli, tak nist, snad nabuduce.

Simik, no nepotesim ta. Ja som mala presne taky problem, ked malej sli 4-ky stolicky, tak plakala vela v noci bola tak cca 10x hore. A tri vysli hadam za tyzden a ta posledna sa tahala hadam aj tri a to uz bola v noci hore aj 20x a to neprehanam. Teraz asi tri noci uz spi tak, ze sa zobudi tak 3x, co je pre nas parada. Boooooze, kedy uz prespi celu noc, ja len na to cakam. Aka bola super, ked bola babatko, tak teraz nam to vracia aj s urokmi.

simik99
1. jún 2010

nellynka, fakt si ma nepotesila. Ale, pravdupovediac, uz som sa vzdala vsetkych iluzii a pocitam s tym, ze este min. rok sa nevyspim ☹ tiez si teraz hovorim, ze ako bolo fajn, ked bol babatko a ja som si myslela, ako zle spi 🙂
len nechapem, ako je to s inymi detmi, co napr. od 3. mesiaca prespia celu noc. no co uz.

zajtra skusim tu zumbu v rybke. mamina postrazi maleho. este som na tom nikdy nebola, ved je to novinka a ked tak rozmyslam, uz su to min. 2 roky, co som chodila cvicit, ak neratam tehotenske cvicenia.

greguska
1. jún 2010

ahojte!

my sme sa dnes vrátili z chalupy, takže MDD sa konalo pri krbe 😀

simik, aj ja som tam bola minulú stredu 😉 a hej, claudi tam behala s tou petíciou 😀

a čo sa spánku týka, my sme nikdy neboli dobrí spáči, veeeeľmi som závidela mamičkám, čo sa im detičky budili 1-2x za noc 😅 od malička sa budil dosť často, postupne sa to zlepšovalo, jasnačka, keď mu zuby išli, sa to zase zhoršilo. kojila som ho 19 mesiacov, dovtedy neprespal celú noc nikdy... ako sme sa presťahovali a potom som ho odstavila, zrazu začal prespávať a chvalabohu doteraz mu to vydržalo... ešte ale nemáme vonku posledné stoličky, dúfam, že nám to nepokazia 😝 ale cestovateľ je to poriadny, tiež sa niekedy nevyspím z toho dôvodu, že mladý pán chce spať na mojom bruchu a pod 😅

ja som začala chodiť na zumbu do MC PB, keďže muž môže byť s malým večer... ale ak nebude liať, tak skočíme ráno aj s malým a uvidíme 😉

claudinka
2. jún 2010

simiiik heeej to som bola ja 😀 😀 😀

ako bolo na zumbe? zepry v patek je zase 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre