Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

lolko_lenka
26. jún 2012

@ninan2 a kde je to na tej Latorickej?

ninan2
26. jún 2012

@lolko_lenka toto je inak ich program na jun (dufam, ze Ti to pojde otvorit): http://www.facebook.com/photo.php?fbid=35971330...
Je to Latoricka 4.

lolko_lenka
26. jún 2012

@ninan2 ďakujem 🙂 a nevieš koľko sa platí?

beruska.zuzanka
26. jún 2012

@ninan2
@lolko_lenka ok sorry, som sa pomýlila, veď vravím, že som tam bola už dávno... 😅 Lenka, ak máš FB, skús napísať na nick Katka Katy Chladecká, povie ti o MC určite viac 😉

ninan2
27. jún 2012

@lolko_lenka myslim ze euro, max 1,5 eur za vstup, cize za tie 2 hodiny, a je to cena pre celu rodinu, takze aj keby si mala viac deti, tak uz neplatis viac 😀
Inak co si sa pytala na nejake ihrisko, my tu mame celkom pekne nove pri domoch - na Piniovej. Ale chyba nam tu detska hupacka, su tu len pre vacsie deti. je niekde nejaka v dobrom stave aj pre mensie, chodite takto niekde?

lolko_lenka
27. jún 2012

@ninan2 veď práveže neviem, kde nájsť také ihrisko, kde by bola taká húpačka aj pre našich drobcov + nejaká tá šmykľavka a minipieskovisko. Chcelo by to nejaké uzavreté ihrisko... v BA ich je veľa, ale sú dosť ďaleko...

ninan2
27. jún 2012

@lolko_lenka tak smyklavku tu mame, je sice taka mensia, ale deti do roka by som tam urcite nedavala... Pieskovisko tu je tiez, ale uz nie je v nejakom extra dobrom stave, kedysi bolo kryte a aj kopec hraciek v nom bolo, teraz su tam skor kamienky... ale tak urcite je lepsie ako vacsina co som tu na okoli videla.
Pekne ihrisko je inak oproti Tescu ako su tie biele vacsie novostavby... myslim, ze aj hupacka tam je. Len mame to trochu dalej z domu, neviem kde ty byvas, mozno to mas lepsie... resp. poznas to tam?

katka611
27. jún 2012

ahojte, mozem odporucit ihrisko pri poste na Uzbeckej, je pre malych aj velkych 🙂

lolko_lenka
27. jún 2012

@ninan2 tak ja bývam cez cestu oproti Tescu... ale neviem kde je to ihrisko a ani tie biele novostavby....
@katka611 tak tam sa pôjdeme pozrieť 🙂 a chodia tam aj takí drobci ako je naša? 🙂

petaba
27. jún 2012
lolko_lenka
27. jún 2012

@petaba ešte sme krpci 🙂

petaba
28. jún 2012

@lolko_lenka to je škoda 😒

ninan2
28. jún 2012

@lolko_lenka myslela som bytovky medzi Bebravskou a Slatinskou, ale asi to teda poznas ked byvas oproti Tescu 🙂 Ta Uzbecka mi je dost daleko ☹

lolko_lenka
28. jún 2012

@ninan2 to myslíš tie novostavby, čo sú hned pri ceste, tuším jedna je s modrou strechou a balkonmi a druhá so zelenými??? Alebo ktoré potom?

ninan2
28. jún 2012

@lolko_lenka jj, to budu zrejme tie... ako ja som tam na ihrisku este nebola, len isla par krat okolo, bolo tam ale vzdy dost plno, tak je to tam asi celkom dobre, ale neviem vobec, ci je tam napr. ta hupacka pre male deti...

lolko_lenka
29. jún 2012

@ninan2 pôjdem kuknúť 🙂 a ty kde bývaš?

ninan2
29. jún 2012

@lolko_lenka ja az pri kruhaci, co su novostavby na Piniovej... pisala som Ti, ze tu mame tiez ihrisko, ale zial bez tej hojdacky. Ale inak je celkom dobre lebo je nove, takze z plastu aj smyklavka, a je taka mensia, co je fajn...

ninan2
29. jún 2012

@lolko_lenka aha a potom pls napis ake to tam teda je, pri tej Bebravskej... ci su tam mensie hojdacky a tak 🙂

lolko_lenka
29. jún 2012

@ninan2 ok 🙂

lolko_lenka
30. jún 2012

@ninan2 ahoj, takže dnes sme boli okuknúť to ihrisko 🙂 je to celkom fajn, také menšie, 2 hojdačky pre našich krpcov, tuším 2 také tie veľké, čo si sadnú 2 deti oproti sebe, 2 šmykľavky s preliezkou, minipieskovisko a trávička okolo. Pod hojdačkami je štrk. Ale je fajn, že tam bol tieň.... takže my sme si už ihrisko našli 🙂

ninan2
30. jún 2012

@lolko_lenka Ahoj, no tak to je super ze tam takto vsetko je 🙂 A strk mam veru radsej ako piesok, aj tu ho mame pri dome. A kedy ste boli, a nebolo tam primoc ludi? Necakali ste napr. dlhsie na hojdacku, ci boli tam skor starsie deti?

lolko_lenka
30. jún 2012

@ninan2 na hojdačku sme nečakali vôbec a bola som s malou na 20 min. okolo 19h, aby sme aj vonku chvíľu boli. Lebo sme boli len na obed v obchode rýchlo.... Nebolo tam veľa ľudí...

ninan2
30. jún 2012

@lolko_lenka tak to je fajn 🙂 Pojdem tam teda aj ja niekedy cez tyzden vecer pozriet, my to tam mame asi 20 minut peso, to sa da... My sme dnes boli vonku tiez az podvecer, ved priserne teplo bolo, a v nedelu ma byt este horsie...

lolko_lenka
12. júl 2012

@ninan2 ahoj, už ste boli na tom ihrisku? my sme tam už varení-pečení 🙂

lolko_lenka
12. júl 2012

inak, páčia sa mi v Petržalke tie oplotené ihriská ... veľmi... aj tu by mohli niečo také spraviť

ninan2
12. júl 2012

@lolko_lenka Ahoj, este nie, lebo medzicasom sa na inych ihriskach blizsie k nam objavili az dve detske hupacky, dobra nahoda 😀 A ostatne preliezky mame hned pri dome. Ale urcite sa tam planujem niekedy prejst (hoci dcerka sa uz menej rada kocikuje, chce uz viac behat), ty tam kedy cca chodievas, podvecer? A inak piesok, ako, je tam cisty? A behaju tam aj psy po ihrisku?

lolko_lenka
12. júl 2012

@ninan2 ja chodievam tak medzi 16-17 a sme tam tak do 18-18:30.Piesok vyzerá byť OK, ale tam sme sa ešte nedopracovali, najprv sa učíme, že sa kamienky nepapajú 😀 Ja tiež chodievam tiež niekedy bez kočíka, ale mám to bližšie ako ty...Psy tam nebehajú, je tam zákaz

ninan2
13. júl 2012

@lolko_lenka tak to je fajn ked tam nebehaju psy. Do piesku tiez este nechodime, aj ked kamienky uz pomaly prestava papat 🙂 Hmm, mne poobede spava vacsinou aspon do 17tej, to kym sa potom vytrepeme z domu a prideme tak bude aj 18. hod, tak nic 😀 A cez obed, ked nebudu uz horucavy, nebudes chodit?

lolko_lenka
13. júl 2012

@ninan2 uvidím, ako to vyjde, lebo mne ešte doobeda spáva aj 2 hodiny a chodíme aj plávať, takže to sa radšej nebudem sľubovať, to by som mohla dať vedieť tak ráno v daný deň 🙂

ninan2
13. júl 2012

@lolko_lenka no ved Sofi tiez este spava 2x denne, 10-12. hod a 15-17.hod, cez obed som myslela cca po 13tej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre