Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

lolko_lenka
21. júl 2012

@1monimoni1 ale ona je v pohode, to len tak zo srandy som napísala 😀 tak ale isté hranice tam sú, samozrejme 😀

1monimoni1
21. júl 2012

@lolko_lenka ved jasneee.. ja som svokrovcov tiez asi vyhrala v tombole su paradny,hadam aj ja budem raz takaa 🙂co mas v plane na dnes?

lolko_lenka
21. júl 2012

@1monimoni1 tak zase 100% výhra to nie je, to zase nie, to moj muž by vedel povedať akí sú jeho svokrovci, to sú SVOKROVCI s veľkým S 🙂
ideme asi na Zlaté Piesky do Tesca, vraj sú tam nejaké zľavy a potrebujem malej dokúpiť nejaké veci, lebo nám nejak rýchlo rastie 🙂 a musím si ísť aj ja niečo na seba pozrieť, lebo 8.9. ideme svadbovať a nemám si čo obliecť 🙂
a ty?

lolko_lenka
21. júl 2012

Poznáte vo Vrakuni, Biskupiciach alebo dakde poblízku nejakého dobrého detského zubára? ale naozaj dobrého ! MUDr. Mamrillova ešte ordinuje?

1monimoni1
23. júl 2012

@lolko_lenka ja som mala Petergačovu a tu ti naozaj neodporučam 😀 inak neviem

1monimoni1
23. júl 2012

ozaj kočky, zajtra kočikovat? nikto?

stakat
23. júl 2012

@1monimoni1 Ja chodím von každý deň, len zajtra idem na pár dní k rodičom do Petržalky. Ale inokedy nebude problém - hlavne poobede. 😅

1monimoni1
23. júl 2012

@stakat oki, ved si napiseme 🙂

lolko_lenka
23. júl 2012

@1monimoni1 o koľkej? ak budem tu, vo Vrakuni, tak by som možno išla...ale radšej nesľubujem na 100 %. A kebyže idem von, tak asi na ihrisko ak bude tak pekne ako dnes....

1monimoni1
23. júl 2012

@lolko_lenka no to este neviem,ale urcite po 16h aby tak neprazilo.. dovtedy sa tu zajtra mozme dohodnut ak ti to bude vychadzat tak sa ozvi..

lolko_lenka
23. júl 2012

@1monimoni1 ok 🙂 ved aj my tak po 16, keď sa vyspí... tak zajtra si tu napíšeme. pa

1monimoni1
24. júl 2012

@lolko_lenka no nasa sa niak dneska nechysta na poobedny spanok, neviem ci to stretko nahodou neprespime 😖

lolko_lenka
24. júl 2012

@1monimoni1 ja tam medzi 16-17 h budem, tak uvidíš ako vám to vyjde s tým spánkom 🙂

1monimoni1
24. júl 2012

@lolko_lenka a kde to vlastne? 😀 do kedy budes pripadne?

lolko_lenka
24. júl 2012

to je také malé ihrisko, cez cestu oproti Tescu medzi domami, čo sú také novostavby modré a zelené.... vieš kde 😀 (ja by som podľa tohto opisu teda nevedela 😀 ) budem asi do 18h plus-mínus

lolko_lenka
24. júl 2012

@1monimoni1 ešte ti nespí?

1monimoni1
24. júl 2012

@lolko_lenka 14,30 uspesne zaspala 😀 😀 😀 noo tie domy viem kde su ale ihrisko neviem ci tam naajdem 😀

lolko_lenka
24. júl 2012

@1monimoni1 nájdeš, je tam vždy aj veľa detí. SPoznáš ma tak, že mám hnedooranžový šporťák s oranžovou vložkou, na ktorej je opica 🙂 tak sa potom prihovor, dobre? 🙂 mne už Nelka aj vstala 🙂 1,5 hodiny a finito, fičíme až do večera 😀

kvietok23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1monimoni1
24. júl 2012

@kvietok23 malicke ale dakujem 😉

1monimoni1
24. júl 2012

@lolko_lenka mno to potom ficime aj my 🙂 uvidime kolko bude dnes drichmat... oki tak sa pripadne vidime, ja mam cerveno-cierny sportak a opička mi sedi v ňom 😀

lolko_lenka
24. júl 2012

@1monimoni1 tak to sa potom stretnú 3 opičky 🙂 jedna na obrázku, Nelka a Kristínka 🙂

1monimoni1
24. júl 2012

takze banany nesmieme zabudnuuuť xixi ... do 18stej ste koli tatinovi,ci?

lolko_lenka
24. júl 2012

@1monimoni1 tatino ide dnes na hokej, takže nie 🙂 tak zvykneme byť, lebo potom už začína byť mrzutejšia, ešte nás čaká večera, sprška, druhá večera a o 20-20:30 spánok 🙂

1monimoni1
24. júl 2012

ahaaa,bo my vacsinou o 18,30 mame doma tatku ovsem ak nejde na nocnuu.tak som myslela ze aj vy podobne 🙂

1monimoni1
24. júl 2012
1monimoni1
24. júl 2012

@lolko_lenka leni tromfli sme vas, 1,20 a sme hore .. 😀

lolko_lenka
1. aug 2012

dnes budeme na ihrisku 🙂 kto chce nech sa pridá 🙂

lolko_lenka
1. aug 2012

Baby, to fakt nikto? 🙂 Zajtra?

vladagossa
2. aug 2012

Ahoj, my sme tam vcera boli ale az tak okolo 19.00. Len my sa este nehrame, zatial sa iba pozerame, ako sa ostatne deticky hraju 🙂 Pripadne, ze budeme dnes stihat, dam vediet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre