Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
12. mar 2009

sisuuus? kam sa stahujete??? ☹ ☹

ja by som isla az okolo tej dvanastej.. 😉

greguska
12. mar 2009

ahojte,
naše miery: 7765 g, 71,5 cm, drobček môj malinký 😉 však nemá byť po kom vysoký 😉

claudi,
veru v tom tescu sa aj ja niekedy akurát rozčúlim, naschvál chodím v takom čase, keď sú ľudia v robote a aj tak sa stane, že čakám v rade 15 minút 😠
a držím palčeky pri papkaní, mám to chvíľu trvalo, kým sme obaja prišli na to, ako to robiť 😀 a zo začiatku doma varené vôbec nechcel, tak sme fičali na hipkách.

žeby sme zajtra išli hromadne kočíkovať? 😀
ja musím počkať čo z mangiho večer vylezie, že kedy ma potrebuje v robote a podľa toho sa zariadim.

greguska
12. mar 2009

achojka, vitaj 😉
môžem sa spýtať, ako ti spáva, resp. spával malý ?
teda hlavne myslím v noci, lebo tento náš sa budí aj 5x za noc a potrebuje si "cucnúť", ale hladný nie je. už s tým musím niečo urobiť, ale moc nechcem ho nechať vyplakať 😒

claudinka
12. mar 2009

greguska tak to moj je vacsi 😀 😀 dnes som ho u kamosky vazila a ma uz cca 8,3 kg 😉
preto som hodila nakup naspat a isla domov.. vsak to neni normalne, kvoli akciam co tam ludia robia 😠 😠
a potom ti zacal aj domace papkat?

greguska
12. mar 2009

no veď on je môj maličký drobček, aby ma veľmi chrbát nebolel, keď má nosiaci sa deň 😀

s tým papaním on prechádzal takými fázami, najprv papal len hipky, potom trošku domáceho zjedol, ale mu začali ďalšie zuby ísť, tak zase chcel len hipky, bo ja mu to domáce len pučím vidličkou, tak ho asi dasienka boleli. však on mal v 8. mesiacoch 7 zubov 😲 teraz už papá aj doma varené, najviac mu chutí zemiak, brokolica a kur. masko. ale dávam mu aj hipky, keď budeme cestovať, aby mi to spapal 😉

greguska
12. mar 2009

a teraz som si všimla, že ľuboško má dnes pol ročka, tak gratulujeme 😉

achojka
12. mar 2009

Sisa29: Ok, tak ja sa budem motat tu po pesej zone okolo tej jedenastej. Ja mam orandzovy golfac Chicco...... 😀

achojka
12. mar 2009

Greguska: Maly mi spaval a spava tak vseliak. Ono sa to stale meni. A ked mal asi 8 mesiacov tak vstaval asi 20 x za noc. Tiez koli tomu, ze si chcel cucnut. A takto cuckal celu noc, az som nakoniec rano nemala mlieko pre neho. A tak som sa rozhodla, ze ho prikrmim Nutrilon. A postupne sme presli na Nutrilon, pretoze mne uplne odislo mlieko. Potom spaval asi 2 mesiace tak, ze prespal celu noc (od cca deviatej, do deviatej rana). A teraz zase vstavame X x v noci, pretoze nam idu vsetky styri ocne zuby a je uboleny......

achojka
12. mar 2009

Mozno by si mu mohla vyskusat dat na noc nejake UM........ Ked sa poriadne zasiti, tak sa nebude tak casto budit.

achojka
12. mar 2009

Aj ja gratulujem Luboskovi k polrocnici... 😀

claudinka
13. mar 2009

dakujeme pekne 😵 😵

sisa29
13. mar 2009

ahojte.my vstavame v noci 2x mala mala vcera 3 tyzdne.

luboskovi prajeme vsetko naj naj naj.

ja nelinke gratulujem kazdy tyzden o 3,19 to sa narodila a vzdy sme vtedy hore 😀 😀 😀 asi uz caka ze jej maminka da ako darcek mliecko 🙂 🙂 🙂

claudinka
13. mar 2009

sisus iba 2x? aj ja ceeem 😉
dakujeme za gratulation 😵 mno dnes to nevyzera ruzovo vonku.. zatial je to fajn, ale akurat islo pocasie a ze dazd, popripade sneh.. ale zase od jeden do osem stupnov 🙂

greguska
13. mar 2009

achojka,
UM mu veľmi nechcem dávať, kým má ja mliečko. a on v noci podľa mňa nie je hladný, lebo si len párkrát potiahne a spí . no uvidíme do kedy to ešte vydržím 😉 ale ako píšeš, furt bude mať nejaký dôvod sa budiť, hlavne kvôli tým zúbkom asi ☹

claudi,
a vy koľkokrát vstávate ?

dnes v noci ho ale musím pochváliť, išiel spinkať o 21.00, prvýkrát sa zobudil až o 1.00, a potom ešte 2x kým sme o 6.30 vstali, takže to bolo celkom fajn 😉

sisa29
13. mar 2009

baby ja som kojila svoju starsiu 2 roky vstavala kazde dve hodiny podudkala didinku a isla hajkat.takze urcite nebola hladna to bolo len o tom dudinkani.chcela sa mojkat.aj ked to trvalo len par minutiek.

claudinka
13. mar 2009

mne maly vstava ako kedy.. niekedy iba dvakrat, inokedy osem.. ako sa mu zachce 😀

greguska
13. mar 2009

ideme my na nákup, malý spal teraz len pol hodku 😠

claudinka
13. mar 2009

moj haja na balkone.. spapal asi jednu lyzicku mrkvy 😝 a zalahol.. a v tomto pocasi ma teda von nikto nedostane, tak sa nehnevajte

sisa29
13. mar 2009

no ja som chvilku vonku bola ale potom som to vzdala.musela som aj tak do obchodu.teraz sa tlacim sulancami.mala mi akurat vysala asi vsetko mlieko co mam a to ho mam pozehnane tak doplnam energiu 😀 😀 😀

achojka
13. mar 2009

Ahojte.Ja som tiez bola dnes vonku okolo tej jedenastej, ale zacalo pokvapkavat, tak som len rychlo behla do obchodu a utekala som domov.

sisa29
13. mar 2009

achojka ja som ta videla len z diaLKY a pokym som dosla tak si sa mi stratila

achojka
13. mar 2009

Sisa29: no to je skoda, ale mozno zajtra sa stretneme..... 😀 . Zajtra pojdem von az poobede okolo 15 - tej hodiny.

sisa29
13. mar 2009

no ja netusim co zajtra muz vymysli a ci nieco nejde robit ale ak budem doma urcite pojdem.

claudinka
14. mar 2009

ja dnes nemam sajnu, ci pojdem alebo nepojdem.. uvidim podla pocasia a co bude muzik mat na plane..

greguska
14. mar 2009

ahojte,
my sme boli vonku, ale teda na opačné strany sme zablúdili, pobehali sme rodinné domky v biskupiciach 😉

claudinka
15. mar 2009

greguska tam som bola ale straasne davno 🙂

my sme vcera nakoniec vonku neboli, uz som sa isla obliekat a dosiel muzik, ze daj ho na balkon, ide sa varit 😀 tak sme navarili, ja som si trosku zdriemla a hned bol krajsi den 🙂 🙂

sisa29
15. mar 2009

ahojte no my sme boli vcera cela banda vo vrakunskom lesiku krmit kacicky pootom sme si s detmi zahrali futbal a sli sme domov.dobre sme vymrzli ale bolo super.mala si zobrala jqa bycikel tak bola vylietana az az

claudinka
15. mar 2009

sisus jeeej to je super.. a kam sa teda stahujete? mimo vrakune?

zevraj aj tento tyzden ma byt skaredo 😒 😒

achojka
15. mar 2009

Sisa, dnes som ta videla z okna, ako kracas spolu s cerkou a kocikom po pesej zone. Teda neviem, ci si to bola ty, ale asi hej, mala si zeleno ruzovy kocik...... 😀

sisa29
15. mar 2009

claudinka ideme na dolne hony jak je uzbecka posta tak tam kusok jak sa ide na biskupice.

achojka ano to som bola asi ja 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre