Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

netmona
3. apr 2009

jani tak si to uži,,,,,,lebo, to fakt na nezaplatenie ked pár hodín sa nemusím venovať,,,čo je 1x do roka ..aleluja. 😢

netmona
3. apr 2009

aj my ideme zajtra k našim rodičom do KK....bude fajn,,,ma kde behať po veľkom dvore ,aspon ostražitosť si oddýchne moja 🙂 tak budeme tam asi 10dni aj na velikonoce 😵

netmona
3. apr 2009

jaj dnes píšem jak halabala,,,tak si uživajte slnka 🙂

claudinka
3. apr 2009

ja lietam furt, vcera aj dnes, otraaas 😒 a som spaaalena 😢

jana.hcsba
4. apr 2009

Ahojte, dnes je parad znova - ideme na zahradu k sestre otvorit sezonu a varit gulas!!!!

To tak az bolo teplo Claudi? Mne sa nezdalo - te vietor odradza od svetra. 😀

greguska
5. apr 2009

ahojte!
včera veru bolo poriadne teplo, my sme boli von akurát okolo obeda, som v tričku s krátkym rukávom behala 😉
dnes je tuším trochu chladnejšie....

claudi a už je dobre s očkom ?

janka, tak si to užite 😉

claudinka
5. apr 2009

jani vsak ani mne 😀

gregus ani nehovor, nastastie hej a s om uplne happy z toho 😵 😵 😵 aj ja beham v tricku na ramienkach 😀

sisa29
5. apr 2009

baby caute som spet.uz som osobne spoznala claudinku aj achojku tak sa tesim baby ze sme sa stretli.

claudinka
5. apr 2009

sisus 😉 😉 😉 v lete snad castejsie, akurat kukam tvoj albumik a nove fotecky 😵 😵 kde ste boli na vyletiku?
nam sa dnes prerezal prvy zubok 😵 😵

netmona
5. apr 2009

časvte mamule 🙂 ,,,tak ja len trochu kuk,,lebo som od BA 400km,,,tak či nič nového 🙂 ,,,,slnko svieti tak čo viac treba,,,,,,,,,,,,,, 😵

claudinka
6. apr 2009

tak tak, krasne je 😵

jana.hcsba
6. apr 2009

Nadherny den! 😎
claudi: prvy zubok? GRATULUJEM!

sisa29
6. apr 2009

claudi ahoj gratulujeme k zubocku.boli sme v borinke na luke bolo tam super nadherny potocik tade pretekal tak vam nemusim hovorit ze som ninku samozrejm eprezliekala lebo moja dcerka si sadla do toho potociku 😀 😀 😀

netmona
6. apr 2009

no dnes bolo zas slunčano a momental leje,,,
claudi tak dufaj že, sa zub za zubom a v pohode 😉

claudinka
6. apr 2009

jaaaj sme dosli teraz domenka, sme boli od dvanastej vonku, na strkovci a po vrakuni weeej
sisusu sme stretliiiii 😵 😵 😵 😵 nabuduce ideme s vami 😉 ak sa pomestime

jani kujeemeee kam chodite v taketo pekne dni von s Paulinkou?

netmona uvidime 😉

sisa29
6. apr 2009

davam foto s opekacky do ninkinho albumceka tak ked chcete nakuknite ako opekame

claudinka
6. apr 2009

kukala som hned na uvodnej stranke som zbadala album 😀 mnam mnam hned by som si dala juuuj

jana.hcsba
7. apr 2009

ahojte.
Claudi, no ved tu sa vsade prechadzam, bola som aj vo vrakunskom a tak... . No dnes ideme s manickou asi klekarovi. Nie si na MK? Idem ti teda asi zavolat.

claudinka
8. apr 2009

aj ja som vcera brazdila vrakunu, pesiu zonu, lesik, pri bille kolotoce.. 😝

jana.hcsba
8. apr 2009

claudi - dakujem, ze si nasla temu - nemuusela somm ju vyhladavat 🙂 jeje kolotoce - na tych som bola, ked som bola s Paulinkou v 4 mesiaci- ale to len na tych detskych labutach 😀 . Dnes musim ist k lekarovi, tak pojdem von len doobeda - asi na pesiu, musim kupit capicku. 🙂

greguska
8. apr 2009

ahojte,
my sa tiež teraz flákame po vonku, najnovšie chodievame po obede na detské ihrisko, čo je pri pošte na uzbeckej 😉
zajtra sa chystáme do lesíka, ak nám vyjde krok 😉

ja som tiež včera prešla celú vrakuňu, som zháňala letnú čiapku pre matejka, ale nemali ani v tescu, ani v tých obchodoch na poschodí, ani na trhu v biskupiciach, tak som sa trepala na pešiu do vrakune, a tam sme kúpili, pre istotu 2, aj zelenú aj modrú 😀

claudi, tak super, že očko je v poriadku, a gratulujeme k zúbku 😉

claudinka
8. apr 2009

kujeme kedy dame vrakunske stretko? co tak buduci tyzden niekedy?

netmona
8. apr 2009

jaj claudi ,,,bolo bi fajn,,len ja budem ešte mimo BA..ved nič sa nedeje ,,leto je pred mnami

netmona
8. apr 2009

jaj dievčata,,,čo ako? už aupratané či ako stíhate? ako ja 🙂

netmona
8. apr 2009

síce doma u rodič. ale je stále dačo robiť,,,dieta ani nevidím lebo, len spať chodí do domu 😅
a zaspí šup šup 😉

sisa29
8. apr 2009

cafte baby dneska som spoznala vanilku hihi.pomali sa aj postretavame.ja by som stretko brala.ale najlepsie v doobednajsich hodinach ked je ninka v skolke lebo s dvoma detmi to by bolo asi na maslu 😝

sisa29
8. apr 2009

zajtra idem s nelkou na kramare na neurologiu lekarka ma podozrenie ze nelka ma nieco s cievami tak sa modlim aBY TO nic vazne nebolo

claudinka
9. apr 2009

netmona nehrozi, maly mi spava iba 3x denne polhodinku, som rada, ze zaklad urobim, kde su este okna a moje namalovane nehty 😀 😀 😀

sisus vanilku32? aj ja som ju stretla predvcerom v lesiku 😝 kludne mozeme aj doobeda, ale my o 11.30 papkame, tak aby sme vtedy boli doma.. daj potom vediet, jak ste dopadli, znie to strasne, tak snad to nic nakoniec zle nebude

netmona
9. apr 2009

clavdi ani nehovor,,,ja tiež ked spí tie zakladne veci a hlavne upraztovačka celého bytu

netmona
9. apr 2009

jaj,,,sisus ,,ja už ked čítam kramare tak mam dosť,,,tak že to bude ok,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre