• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Žiar nad Hronom

15. januára 2016 
@julinka2787 len tie dve,potom ti dalsie prepadavaju,mne sa to zda malo,lebo nedoliecene dieta nebudem strkat do studenej vody a hned do sauny a von,to by uz aky zapal pluc stoho bol....
3. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cvikla969 no presne pre toto som šla radšej plávať na sliač. máme tam teplejšiu vodu (31-32°C) a každá hodina čo vynecháš sa ti presúva. a ešte je to aj o 15 € lacnejšie. a aj kúpeľná voda. tak mám ďalší dôvod byť spokojnejšia, že som sa tak rozhodla. :slight_smile:
3. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej?a ako tam chodis? a tiez je to o potapani?
3. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cvikla969 je to na sliači v kúpeľoch, je to zamerané na rôzne spôsoby ponoru a postupne aj plávanie. sú porobené skupinky detí s rovnakou pokročilosťou a približne aj vekom. je tam strašne milá inštruktorka, je to zdravotná sestra. cena kurzu bola 50€ ale zdihli jej veľmi prenájom bazénu, tak to zdvihla na 55€, čo si myslím, je tiež veľmi super cena. je to dva razy týždenne (utorok, štvrtok), je tam kopa hračiek do vody a pomôcok. chodím autom. takže pre nemotorizované maminy asi nie moc dostupné. lebo je síce busová zastávka kúsok od kúpeľov ale ešte celkom slušná štreka k onému kúpeľnému domu. autom sa pekne odvezieš priamo k nemu. za poplatok 50centov za vstup do areálu, ale lepšie ako si to odkráčať a odtlačiť kočík do toho kopca. :sweat_smile:
3. máj 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nemotorizovana :slight_smile: tak nic,najblizie absolvujem uz len kurz na ktorom sa neponara aby som si mohla vytvorit nazor ..
ale zda sa mi to ozaj lepsie..uz len ten lektor s nejakym titulom a voda
3. máj 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ženy, vedeli by ste mi poradiť v zh okrese nejakého DR. (neurológa, alergológa, imunológa, infektológa) ochotného napísať kontraindikácie pre moje dieťa aby som mohla zrieknuť očkovanie?..resp. má niektorá z vás skúsenosti s odmietnutím očkovania? ako ste to riešili?
10. jún 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89
pochybuju o tom, ze Ti tu na neco podobneho nekdo odpovi... :wink: :cry:
Zreknuti se ockovani neni na ochote lekare ... :wink:
Pokud nekdo nasel nekoho "ochotneho" urcite nerozmazne jeho jmeno prave tady :wink:

10. jún 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss mne by stačila aj IP :wink: a myslím si, že v dnešnej dobe už to nie je tabu..robí to vela mamičiek, pretože verí.... :wink:
10. jún 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89
Ja vim, ale obcas clovek zapomina, ze jsme ve virtualnim svete, kde bohuzel "ruzova a cerna" nejsou videt... :wink:
Vim, ze to neni Tabu, ale myslim si, ze spousty nemoci uz na ceste nasim zivotem nepotkavame, protoze bylo zavedeno pllosne ockovani...
Samozrejme vim a znam rizika...ale obavam se, ze za nejaky cas diky "ochotnym" lekarum se budeme shledavat velmi casto se zapomenutymi nemocemi..To, ze dnes okolo nas dane nemocoi nejsou, svedci jen o tom, ze se prevence povedla... :wink:
10. jún 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irriss každý má svoj názor na očkovanie, nechcem to tu rozplytvávať a hádať sa o tom. Mám na to svoj názor, mám to detailne naštudované, poznám pre aj proti. Nezriekam všetky očkovania, chcem zriecť len jedno, a viem prečo.. ale určite by som ti odporučila pozrieť si nejakú prednášku Anity Petek, potom by možno aj tebe zimomriavky behali celým telom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. jún 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89
Ja jsem vdecna maminka CTYR deti...potkali jsme cestou naseho zivota dost nebezpeci, nastrah a smutku....od "leukemickych" po banalni...jsem rada, ze jejich imunitni system zvladl vse, co bylo treba a osklivy scenar zavrel svou negativni kapitolu.
p.s. Take nechci diskutovat o teto variante, ale myslim si, ze je pravem vyhrazena pro "vyjimecne pripady", coz neovlivni - nemel by ovlivnit "ochotny lekar" , ktery vymeni svuj podpis za tucnou obalku...
Hodne stesti
10. jún 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy, môžem vás poprosiť o jeden hlas k tadotami?? http://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyhraj-v-predajni-planeo-nitra/
ďakujem ak sa nájde nejaká ochotná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ako ste spokojné v Žiari s nemocnicou - gyn. odd.? V Bojniciach je trochu plno a tak zvažujem radšej ísť k Vám, a mať klud. Na primára som počula uznanlivé slová. Aké sú sestričky???
20. jún 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula18 ahoj :slight_smile: podľa mňa sú sestričky super :slight_smile: jasné, nájdu sa tam nejaké tie oduté, jednu som stretla na novorodeneckom, a jednu na GYP odd, ale inak úplne super :slight_smile: ale ja som rodila pred rokom..nemôžem povedať že som mala zlú skúsenosť :slight_smile: rozhodne aj pri prípadnom ďalšiom tehu by som išla rodiť do ZH :slight_smile:
20. jún 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula18 personal na gynekologii uzasny mozem len chvalit horsie je to na novorodeneckom skoro ma o nervy niektore pripravili,ale su tam aj dve velmi mile sestricky tie mi dost pomohli
22. jún 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukujka jeeej uz mate 3 týzdne :grinning: gratulujem..
23. jún 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sjusiquatro dakujeme,ani neviem ako tie tri tyzdne preleteli
23. jún 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Mám na vás mamičky zo ZH a okolia prosbu. Zháňam hlasovacie kupony z MY Žiara do súťaže Zlatíčko. Ktorá by mi bola ochotná poslať nejaké, pošlem peniaze na poštovné. ďakujem.
4. júl 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi poradiť ozaj dobrú pediatričku??? ale najlepšie by bolo mimo súkromníkov :frowning2: alebo keby ste mi niektorá vedela poradiť, ako vôbec súkromník funguje? platí sa za každý úkon?
1. aug 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 súkromný je asi každý doktor v tejto dobe,neplatí sa tam,majú zmluvy s poisťovnami a platia to tie.My chodíme k dr Barcíkovej a ja som spokojná,chodím tam s oboma deťmi s prvým už 14 rokov a nikdy nebol s ničím problém,je to vec názoru.
22. sep 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 ja tiez chcem nasu zmenit, potom ti napisem do IP,

inak baby, neviete o nejakej dobrej manikure v zh? chcela by som skusit gelove nechty :slight_smile: moja sestra chodi k jednej, ale nie je s nou spokojna
6. okt 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 ku komu chceš ísť??
manikúra- ja mám kamošku, ktorá robí nádherné nechty, možno by ti spravila :sweat_smile: ak si na FB, dala by som ti ju :slight_smile:
8. okt 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky. V STREDU 19.OKT V MSKC BUDE DETSKA BURZA.este dopisem cas ale myslim ze od9 do 17 . komu treba doplnit satnikt na zimnu sezonu tak urcite nezabudnite :wink:
15. okt 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, neviem, ci mi niekto skoro odpovie, kedze sa tu uz dlho nediskutuje.... chcem sa spytat, ktore lekarky maju oddelene poradne a potom hodiny pre chore deti. aby sme tam nahodou zbytocne neochoreli. z popisu vyssie mi vyplyva, ze najvhodnejsie je byt na poliklinike vzhladom na dostupnost odbornych vysetreni, ale na druhej strane nemaju osobitne hodiny pre chore deti a pre poradne?
5. nov 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baklik neviem ako inde, ale u Šiškovej je to rozdelené.. má extra poradne, choré deti, a myslím aj kardio... chodila som k nej ako dieťa, ale či je dobrá lekárka neviem napísať, keďže ma aj pokašlala, ale zas mi veľakrát aj pomohla (možno :sweat_smile: ) :grinning: viac ti neporadím :slight_smile:
5. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuto otazku som polozila aj na inom fore a potom len skopirovala - to len pre vysvetlenie, ze je na tejto stranke trochu vytrhnuta z kontextu :slight_smile:
5. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baklik tak je to u dr.gelienovej.na poradnu nam dala vzdy termin a do 10 mava chore deti alebo si zavolas a dohodnes sa kedy prides.je v starej polik.takze len cez cestu k novej(k odbor.lek.).ja som spokojna.dokonca ked som bola prvy krat tak ma dali do miestnosti kde som mohla maleho nakojit.teraz sa mi paci ze je v cakarni vela hraciek a tv :wink:
6. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cvikla969 super, uz sme sa tam boli prihlasit a mozem povedat, ze na mna lekarka aj sestra aj prostredie zaposobili velmi dobre a to sa pri ordinaciach malokedy stava :slight_smile: tak verim, ze budeme spokojni...
19. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. nov 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby chcem sa poradiť zisťujem pre kamošku kde v ZH sa dajú nastreliť naušnice jej malá má 5 mesiacov robí to iba Dr. alebo aj niekde inde? Ďakujem za info :slight_smile:
28. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok