Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

dahlia23
22. aug 2006

Kala, neviem, koľko je takých žien v Seredi, ktoré vedia, čo je internet a ako sa používa. 😀 Česť výnimkám, samozrejme. 😉

bellezza
22. aug 2006

sa divíte keď v Seredi je polovica ľudí muzikantov a ďalšia normálnych...
strávila som tam trošku času, tak mám skúsenosť.

kala
autor
22. aug 2006

no ja som tiež z Trnavy a tu bývam 6 mesiacov aj manžel je z trnavy a tu boli lacnejšie byty tak preto sereď 😝 ale ma fakt nebaví chodiť na prechádzky samu tak je tu niekto 😔

dufman
14. sep 2006

Ja pochadzam zo Seredi, ale momentalne byvame v Trakoviciach ( tiez kvoli bytu), ale pracujem v TT. Mate ale nejake skreslene predstavy o Seredi.

kala
autor
14. sep 2006

dufman, aj my sme chceli v hc ale keď sme zháňali byt ničoho nebolo tak sme zobrali aj v seredi aj ja pracujem v Trnave

susy
14. sep 2006

Ja zo Seredi pochadzam,no uz 6 rokov som v BA.Ale chodim aj nadalej do Seredi,pretoze tam mam celu moju rodinu a kamaratov. 😎 😀

melory
14. sep 2006

kala ty si opustila nasu trnavu? da sa to vobec prepacit?

dufman
16. sep 2006

kala ved Sereď je lepšia ako HC a mas do odtial vsade blizsie a teraz sa mesto buduje, len si asi treba najst nejake kamosky na prechadzky a kavicky a bude ti veselsie. Inak teraz je aj v Seredi dost bab tehotnych. 😀

susy
16. sep 2006

Dievcence,ved povedzte blizsie kde v Seredi byvate.Aspon budem mat ist s kym na kaficu,ked tam pridem 😀 .

dufman
20. sep 2006

Nasi byvaju na Garbiarskej, t.j.pri Sintavskom moste. 🙂

susy
20. sep 2006

Poznam.Tam je aj obchod s dlazbou-Cacany,poznas?

dufman
20. sep 2006

Kde presne. Cacanych poznam, ale obchod s dlazbou nie? A ty kde byvas?
😀

susy
21. sep 2006

Ja uz 7 rokov v BA,ale byvala som na Cukrovarskej.

janula203
24. sep 2006

to je pravda, ze od serede vsade blizsie.....dufam, ze sa nam tie vahovce podaria, a domcurik nam nepredaju....

lola55
29. sep 2006

Haloooooo ja som neni priamo zo Serede, ale z okolia cca 6km to sa pocita?
No myslim ze sa mozem priojit, ked tu vidim TEHU DUFMANKU🙂z Trakovic!!!
Halooo dufmanka kedy pojdeme na kavicku?

dufman
29. sep 2006

A odkial si lola55?

lola55
2. okt 2006

No ze Paty dufmanka🙂

kala
autor
2. okt 2006

lola55 z Paty? no tak tam ja mám babku a aj na ZŠ 1/2 roka som tam chodila a ako sa voláš?

lola55
2. okt 2006

kala ja byvam v Pate asi 2roky, ale inak pochadzam z Vinohradov n/V. Takze v Pate sa prave rozkukavam 😅 A ty si odkial?

kala
autor
2. okt 2006

ja som zo zemianskych sadova teraz bývam v seredi ale ideme spôť do trnavy ideme stavať domček a koľko máš rokov? už vieš čo budete mať?

lola55
2. okt 2006

Ja mam 26 a ty?, v TT pracujem 😎 uz len do decembra 😀

kala
autor
2. okt 2006

ja 23 a tiež tam pracujem ale teraz som na md kde robíš?

dufman
4. okt 2006

No suchá si odhalená! 😀 AKo?

lola55
5. okt 2006

Cavko dufka! Ako? Uz dobre.... dnes som bola na prenatalnej diagnostike na Kramaroch. Poslala ma tam lekarka kvoli postihnutemu synovcovi. Hrozila mi amniocenteza...., po predlození vselijakych lekarskych sprav a vysetreni mi vsak napisal,ze nepresahujem bežne populačne riziko a amnio nemusim absolvovat. Tak som uz trosku kludnejsia. No a po vcerajsom ultrazvuku stale nevieme co to bude?! 😵 Babulko sa nam skovavalo, nechcelo rozkrocit nožurky🙂

dufman
6. okt 2006

Serusko!
SOm rada lola, ze to dopadlo dobre. Nase malinke si vcera prvy krat koplo do maminy a vlastne aj do ocina, lebo mal ucho na bruchu a presne do neho 🙂 Pekny pocit. By sme asi chceli ist aj na 3D do HC, ale to je len v stadiu planovania.

lola55
9. okt 2006

dufmanka ja tam pojdem asi buduci tyzden, potom ti porozpravam a verim, ze ta 100% nainfikujem a pojdete aj vy 😀 Mne to odporucala aj doktorka...
U nas to je s kopanim tak ze vzdy ked zavolam ocinka ze pod kope, akonahle prilozi ruku, babo v okamihu spi 😀 Takze zatial moc stastia ocko nemal 😎

dufman
10. okt 2006

lola55, len aby bolo babo vidiet. Rozmyslali sme nad tym 3D, ale este uvidime. Treba si pri kopkoch v klude sadnut a prilozit hlavenu, nech aj ocino pocuje 🙂 A ako dlho sa tam predtym treba nahlasit?

Ozik baby chodite na tie pripravne kurzy? Nad tym uvazujem, ale neviem pracujem cely tyzden bud do 5 alebo do 6 a co mi dala sestricka u doktora tam je 7 stretavok, ale vzdy v piatok o piatej, tak neviem. Rada by som zasvatila aj muzicka aspon par krat.

lola55
17. okt 2006

Ahoj Dufka!

Podarilo sa koplo ho rovno do ucha ....hehehehehe ako sme sa tesili 😀 Do HC staci zavolat tak tyzden pred a dojednat si termín. Juuuuuj zajtra uz ideme, dufam ze bude vsetko OK! Co to asi bude? dcerenka alebo synáčik???? Staaaale neviem a materinske pudy mi toho moc nenasepkavaju 😀

Na pripravne kurzy sa chystam od decembra, v Seredi ich na Garbiarskej robi nejaka sestricka z BA. Chodila tam kamoska a pochvalovala si. Boli ste tam niektora?

susy
17. okt 2006

Ahoj lola,ved ja ta asi aj poznam 😀 .Ty si tehu? jeeeeeeej 😀

lola55
18. okt 2006

Susy fakt sa pozname?..... mne sa zdas znama, ale mozno len z videnia... Nooo som tehu.... sa tesime, asi ako ty! 😀 😀 Kolko mas rokov ked sa mozem spytat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre