Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
20. jún 2007

mne to je v podstate jedno co to bude,len nech je to hlavne zdrave.Ale tak nejak podvedome mam zafixovaneho chlapca,a da sa povedat,ze ak to bude baba budem prekvapena 🙂

sisstin
20. jún 2007

já jsem furt myslela, že to bude holka..ale každej mě přesvědčoval na kluka..tak už mě to tak moc nepřekvapilo 😅

elinka27
20. jún 2007

no a pred chvilkou mi mama poslala mms-ku s vecickami co mi zasa kupila, a zasa modre 😀

sisstin
20. jún 2007

já naštěstí moc nenakupovala předtím..a když už tak neutral..růžových mám jenom pár..to dám kamarádce 😝

elinka27
20. jún 2007

ja mam tiez vacsinou zelene a zlte a tak ale par mam modrych a aj mojej mame sa nejak zafixovalo,ze ma kupovat modre.Musim s nou hodit rec 😀

sisstin
20. jún 2007

já právě sežrala půl kg jahod 😔 😅

elinka27
20. jún 2007

ja som sa zasa pustila do melonu som si kupila taky 4kg 🙂budem uz koncit,ale vecer sa znovu ukazem,zatial ahojky

sisstin
20. jún 2007

papa 😀

sisstin
20. jún 2007

nespat a cvičit 😀

evus
20. jún 2007

ahoj Terezka,ja nespiiiiim,ale cvicit sa mi nechce 😀

sisstin
20. jún 2007

evus: mně se nechce nic..umírám horkem 😠

evus
20. jún 2007

aj tu je neskutocne teplo,cele poobedie sme sedeli v bazene,neviem kam sa v seredi pred tou horucavou schovame.Idem do sprchy,hned som tu

elinka27
20. jún 2007

tak ja dnes ledva fucim,uf 😖

sisstin
20. jún 2007

a mě začala bolet hlava..a vstávám v pět..ach jo 😖

elinka27
20. jún 2007

mna uz boli hlava asi tak tri dni,mam stale upchaty nos,aj v uchu ma boli,dnes som ledva vstala z postele

sisstin
20. jún 2007

eli: já měla brutus chřipku ve 14tt 😒

elinka27
20. jún 2007

ja nemam nastastie ziadny virus,ale mam problemy s dutinami,stale mam upchaty nos,ja mam tento problem celorocne,niekedy sa to zlepsi inokedy naopak.Uz mi par krat aj robili vyplach dutin.Doktor mi odporucil operaciu dutin,ale teraz to urcite robit nebudem,az ked sa mimi narodi

sisstin
20. jún 2007

eli: to má přítel..věčně ucpaný nos 😒

elinka27
20. jún 2007

ja som bola aj na testoch,ci nemam na nieco alergiu,ale zatial mi na nic neprisli,naposledy som bola na ORL v marci,vtedy mi robili vyplach,mala som prist o mesiac na kontrolu,ale som to nejak zanedbala ked som sa dozvedela ze som tehotna.Ale uz som sa zaprisahala,ze buduci tyzden idem

evus
20. jún 2007

uz som tu,cau eli,pozeram,ze mas teda riadnezdravotne problemy...Ked som cakala malu,mala som nonstop upchaty nos celych 9mesiacov a cely cas som bola na nasivine.

sisstin
20. jún 2007

evus:ty jsi brala v těhu nasivin? 😲 Mně to dr. zakázala, že v žádném případě kapky do nosu..jenom čistě přírodní Pinosol..který byl naprosto k ničemu a pálil 😒

elinka27
20. jún 2007

mne nepomaha nasivin, ja som dostala od lekara ORL flixonase,ale tie teraz nemozem,lebo su pocas tehotenstva zakazane,aj lieky co mi dal nesmu tehotne,takze si to odtrpim cele tehotenstvo bez liecby.A preto k nemu chcem ist,mozno mi da nieco co pomoze a mozu aj tehotne

evus
20. jún 2007

terezka,vraj sa nemoze brat do tretieho mesiaca a nesmie sa uzivat dlhodobo,ale dojtorka vravela,ze este nebolo zistene poskodenie plodu od nasivinu,akurat skodi sliznici nosa a nie je ani mne nic a a ni malej

elinka27
20. jún 2007

terezka,presne preto si ani ja nic nedavam,viem ze by sa nemalo a o to je to horsie.Kupila som si Mare to je sprej s morskou solou,tak uvidim ci aspon to trocha zaberie

elinka27
20. jún 2007

u mna je ten problem evi,ze ja to potrebujem dlhodobo

evus
20. jún 2007

baby,ja som skusala vsetky mozne kvapky aj sreje s morskou vodou a ono nic nezaberalo,len ten nasivin

sisstin
20. jún 2007

no..já si celkově myslím, že je to blbost, že kapky škodí 😉 ale v lékarně mi je nechtěli ani prodat 😲

evus
20. jún 2007

terezka,cozeeeeeeee?

elinka27
20. jún 2007

mne nepomozu kvapky proti beznej nadche, u mna pravdepodobne ide o alergiu,ale zatial nevedia aku,pretoze mne vzdy zabrali lieky len tie ktore boli na alergicku nadchu

sisstin
20. jún 2007

evus: jo..jsem řekla, že jsem těhu..a lékarnice mi dala Pinosol..že nic jiného mi nedá 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre