Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
22. jún 2007

to teda nie, asi iba mineralku si dam 😀

elinka27
22. jún 2007

urobim si strik, mineralka s dzusom 😀

evus
22. jún 2007

😀 ,tak na zdravie,aj babatku...rodit budes kde?

elinka27
22. jún 2007

no to este vobec netusim ... ☹

evus
22. jún 2007

ze ako tam dole je to s nemocnicami

elinka27
22. jún 2007

nemam nejake skusenosti extra, ale zatial zvazujem Trnavu,urcite nepojdem do Galanty,pretoze tu nemocnicu vobec nepoznam a madarsky neviem 😀 a este ma napadli Topolcany

evus
22. jún 2007

lebo som rozmyslala,ze ak bude druhe,ze kam pojdem,lebo som bola s nemocnicou du v Dolnom Kubine velmi spokojna

elinka27
22. jún 2007

to si asi clovek nenavybera,ja som pocula skoro na kazdu jednu aj pozitiva aj negativa, 100ludi 100 chuti ...

evus
22. jún 2007

asi tak,ved ked budes mat po tom,tak das vediet,ako bolo

elinka27
22. jún 2007

no ja sa sama este musim rozhodnut, a tak zatial sa snazim zbierat skusenosti od tych co to maju za sebou

evus
22. jún 2007

ono je to vlastne jedno,kde clovek odrodi,bolesti a to ostatne je vsade rovnake

elinka27
22. jún 2007

myslim ze v Trnave su dobri lekari ale sestricky nic moc

lunika
22. jún 2007

cavte babenky ste tuuuuuuu

evus
22. jún 2007

ahoj Monci,ako?

lunika
22. jún 2007

nááá dobre len som stohto seredského jarmoku trošku unavená už nevládzem zajtra mám hostí a dnes od rána upratujem a chystám sa na zajtrajšok

elinka27
22. jún 2007

ahoj Monci

elinka27
22. jún 2007

Monci a co tam vlastne je? ako to tam vyzera?su tam aj nejake stanky?

evus
22. jún 2007

aj ja chcem ist na jarmoooook

lunika
22. jún 2007

ahoj eli ja som bola dnes trošku popozerat s kamarátom po jarmoku aj sa mi ušlo z torty a bola som pozriet vystupaval tu kelesceny zžo superstar

lunika
22. jún 2007

neboj evka na rok budeš aj ty. Karinka by si došla na svoje je tu kopec kolotočov z baráku sa pozerám ako sa deti kolotočujú

evus
22. jún 2007

tak sa uz tesim,neviem este vobec kedy dojedeme,brali sme este zo stavebnej uver na auto a na nabytok a zatial nam peniaze neprisli a vraj pridu az niekedy za tri tyzdne ☹ .

lunika
22. jún 2007

elinka je tu kopec stánkou strašne pekné zaclonky tu predávajú asi si zajtra kúpim

lunika
22. jún 2007

evka: a to auto na ktorom ste prišly to nebolo vaše? alebo chcete lepšie

evus
22. jún 2007

to nebolo nase,to sme si pozicali od kamosa,ale chceme aj my passata,len domaci nam povedal,ze ak nemame garaz,aby sme nad nim ani nerozmyslali,lebo do tyzdna bude fuc.

elinka27
22. jún 2007

ja som bola na jarmoku v Seredi asi tak 3 roky dozadu, a nic moc tam nebolo, no uvidim ja mam zajtra tiez navstevu tak pojdeme pozriet, zaclony uz mam,ale chcela by som nejake saty volnejsie, a na takych trhoch by ich mohli mat a nemuseli by byt drahe,a este si chcem kupit kaktus 🙂
evi nam prisli zo stavebnej peniaze za 2 tyzdne

lunika
22. jún 2007

to ano a prenájom garáže tu stojí najlacnejsia okolo 1000 sk na mesiac mi sme mali prenajatú ale vzdali sme to nazvládali sme to platit

evus
22. jún 2007

no hadam nam len tak povedali,ze dva tyzdne,dufam ze to bude skor 😝 .Inak baby,ja som strasne na zaclony,my na ne chodime do polska,maju tam neskutocny vyber a za polovicne ceny ako u nas.Ale v byte mam len jednu garnyzu a to v kuchyni,v ostatnych izbach su zaluzie.

elinka27
22. jún 2007

inak auta sa tu krandu nehorazne,a minule nasmu susedovi ukradli elektrony a svagrovi tam na cukrovarskej sa pokusali,ale nastastie prisli policajti

evus
22. jún 2007

no vsak o to ide,tisicka mesacne je dost,tak neviem,budeme musiet kupit nieco ine,zigulika 😀 ????

elinka27
22. jún 2007

ja by som skor potrebovala teraz nejake behune do bytu, ziadne nemame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre