Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
27. feb 2008

Jaj, Rainbow, to mne je asi fuk...a ked vidim zeny, tak ma este vacsie komplexy chytaju nez pred chlapmi...jajaj...pre mna aby uzavreli celu plavaren... 😅 😀

elinka27
27. feb 2008

mexx prestan, vobec nie si skareda nahodou opacne a to nepisem len tak.
Mam kamosku tvojej postavy a ona si vzdy z toho spravila vyhodu a nie komplex, a chlapi na nu leteli prave preto,ze napriek tomu nestratila sebavedomie

mexx
28. feb 2008

Jaj, Eli, tak pri chlapoch je to ine... 😀 Tych ked vies oblbnut, ani si nevsimnu, ako vyzeras... 😀

Toz, co nove, babence? Ma dnes boli hlava, jajaj...

evus
28. feb 2008

cau mexx,u nas vsetko po starom,mala este spi,cakam kedy vstane a pojdeme von

mexx
28. feb 2008

No jo, dobre vam je... 🙂 Inac tu tvoju herecku som drahemu ospevovala (akoze napriklad aka je sikovnica a ako cika v prirode) a tak povedal, ze si vas niekedy vonku vycihame, aby sa mrkol... 😉 😀

evus
28. feb 2008

😀 dakujem za pochvalu...

mexx
28. feb 2008

No nemas za co, dobre a pekne sa chvali samo... 😉 😀

evus
28. feb 2008

😉 ,ta moja drnda este drichme,pojdem ju ja zobudit,lebo vecer ju nedostanem do postele

mexx
28. feb 2008

Ze drnda, to sa mi tak paci... 😀 Jej zavidim, takto poobede spinkat, a potom celu noc...jaj, by som nedbala byt zase mala. Teraz ma nespavost plieska zo strany na stranu... 😕

elinka27
28. feb 2008

ja som bola dnes s malym na ockovani chuda dostal do kazdeho stehna, aj tam krik spustil a teraz sa nie a nie ukludnit, sme boli aj hodinku vonku,ale stale len plakal a pritom vonku vzdy spava 😒

mexx
28. feb 2008

Ajajajaaaaaaaaaj... 😕 Takto mu ublizovat...fuha...chuda male uplakane...

elinka27
28. feb 2008

no a este mi chytil aj teplotu a ma 38,3 a ja neviem co s nim... 😒

mexx
29. feb 2008

Hm... 😒 To ja neviem, co na to pomaha...az taku prax som nenadobudla... 😒

evus
29. feb 2008

bre ranko...eli,cipku viburcol,ale uz mu to asi kleslo,ze?budes apon nabuduce vediet...inak vsetko naj k tym dnesnym narodkam 😉

elinka27
29. feb 2008

v noci mu stupla teplota na 39,5 zrazala som vlaznou sprchou potom klesla na 38,3, teraz ma 37,5 a boli sme aj u doktorky, sme pred chvilou prisli.Asi je to z toho ockovania.Kazdu hodinu mi zvomil v noci budik aby som mu premerala teplotu a caj som do neho dostala len striekackou papat vobec nechcel, najedol sa az dnes rano a aj to len o polovicu menej ako jedava. 😒

Dakujem za gratulaciu, no asi romatikos nebude dnes, som K.O. po tejto noci 🙂

evus
29. feb 2008

juuuj,eli,chuda male...a co ti na to dala lekarka?

elinka27
29. feb 2008

nedala mi nic,lebo nic nenasla, asi to je fakt z toho ockovania, lebo sa cudovala ze preco ma priznaky ked uz deti ich nemavaju lebo je nejaka nova vakcina,.No ktovie, ja poznam 3 kamosky a ich deti mali horucky aj po novej vakcine 😝 😠

evus
29. feb 2008

vsak z tej novej by uz detom nic nemalo byt,ta predosla vakcina bola hrozna.

elinka27
1. mar 2008

no vidis a aj tak mal teploty, a dostal este aj okrem hexa aj Prevenar, co je proti pneumnokokom, tak to mal asi naraz a nejak to nezvladol.Ale hlavne ze uz to ma za sebou.Inak to pocasie vonku je strasne, ani von sa ist neda, ale aspon mi to nieje luto,lebo este s nim nechcem ist von, uvidime ako bude zajtra.

mexx
1. mar 2008

Caute babce, no ale co to tu citam, same choroby a zachvaty sa vsade vyskytuju... Jakubko, chuda malinke, tolke teploty ani dospelemu nerobia dobre. Sa tusim uz ani ockovat nebudem... 😅
No ako pozeram von oknom, tak sa mi fakt ani len tot sto metrov do Lidla nechce prejst...asi sa na to vykaslem, ved od hladu nepomrieme...

elinka27
1. mar 2008

no a mojho maleho doma poraza lebo on je len vonku ok, tak ho tata pestuje a ja som sa prisla odreagovat sem.

mexx
1. mar 2008

No on je tusim ozaj nejaky velky pan, len vonku na cerstvom vzduchu sa mu paci... Ved ho to prejde, ked zacne chodit po vlastnych, si to rozmysli aj s tym cerstvym vzduchom. Nam by sa tiez dobre chodilo von, keby nas niekto v kociku vozil... 😉

elinka27
1. mar 2008

veru,mne by nikto nemusel veru hovorit.Ja by som aj doma spala ale sa mi pri nom neda 🙂

mexx
1. mar 2008

No, ved ked uz nebude tolko a tak nepredvidatelne grckat, tak si ho pridem pozicat, aby mohol spokojne chrapkat v kociku na cerstvom vzduchu a ty doma v posteli. Ak ho nebudem musiet kojit, mohla by som to zvladnut... 😉 🙂

elinka27
1. mar 2008

mexx no kedy prestane grckat to tazko povedat,ale tak na jar ked uz bude teplejsie ti ho uz kludne dam von kocika 😉

evus
1. mar 2008

caute,sme boli s malou len tuto v bille a tak strasne zacalo fukat,ze ju odvialo,chuda spadla a este ju kotulkalo 😀
neznasam taketo pocasie.

elinka27
1. mar 2008

😀 😀 evus prepac ze sa smejem,ale ked som si to predstavila sa musim smiat 😀

evus
1. mar 2008

ja ked som ju videla,tiez som sa strasne smiala,iba muz nestratil duchapritomnost a chytal ju...aj plakala,co sa zlakla

mexx
1. mar 2008

Evus... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...az sa mi sunky trasu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...aj moj drahy sa tu na tom dobre zasmial... 😀 😀 😀
No ale tak dost rehotu, chuda malinke... 😅

evus
1. mar 2008

ale vsak sa jej nic nestalo 😀 ,aj ludia okolo sa smiali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre