• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

Čaute Sereďanky, potrebujem infošku. Neviete niektorá aká je tá jazykovka Wings? Nemáte skúsenosť alebo ste nepočuli od niekoho? Rozmýšľam, že si dám nejaký kurz - len chcem vedieť či to bude mať zmysel.
Eli nechodila si ty trošku aj do decembroviek? Máme podobne starých chlapčekov :wink:
31. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veja, hej zo zaciatku som tam este ako tehulka chodila,ale potom som tam uz prestala patrit kedze sa mi mrnus narodil skor.
31. aug 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čus ženský :grinning:

eli:Kuba je teda pěknej kus chlapa :sweat_smile: :sweat_smile: my jsme se taky polepšili..v 10měsících 7,7kg :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. sep 2008 o 14:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žijete? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
9. sep 2008 o 16:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiez sa pytam, zijete? :confused: :slight_smile:
9. sep 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi nežijou :pensive: :confused:
16. sep 2008 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,som bola na par dni u nasich,tak som nemala net :slight_smile:
16. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby evus ma uz chlapceka Miska, ani sa nepochvalia potvora jedna :grinning:
24. sep 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,maaaaaaaaaaam,veru,od 16.septembra :slight_smile: .
25. sep 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa mavate?maly poslucha?a co rana neboli ?ja si pamatam ze som sa po CR asi mesiac nemohla poriadne zohnut a zakaslat :slight_smile:
25. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule,

no, Evus, tiez gratulujem, Misko je teda chlapisko... :wink: Hlavne aby ste boli zdravi a chutilo vam papat. :wink: :slight_smile:

Eli, a vy sa ako mavate? Fakt nestacim ani sledovat, ako ten tvoj prcek rastie... :astonished: :slight_smile:
25. sep 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,mame sa ztaial vynikajuco,maly je dobrucky,len stale hladny,ale mlieka mam dost,tak je to v pohode...a rana neboli uz vobec,neviem,ci je to tym,ze to bol druhy cisarsky,ale ja som sa pozbierala po nom hned.v utorok rano ma robili a v stredu rano som uz v pohode chodila a pustili ma aj o den skor z nemocnice,lebo aj maly aj ja sme boli na tom dobre.

mexx,ahoj :wink: ...dakujem velmi pekne...a ty ako?
25. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pohode, uzivam si rane pociatky manzelskeho zivota, a momentalne asi nabieham na nejaku virozu alebo aspon nadchu, tak som zvedava, co bude... :sweat_smile: :fearful:
25. sep 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx,tak sa pekne liec,tej virozy je teraz vsade,aj mala bola chora a teraz sa mi tu manzel stazuje,ze nieco nanho lezie.
25. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx veru rastie ako z vody, aj lekari hovoria ze na svoj vek je vacsi a motorikou predbieha kaledarny vek, a to je predcasniatko :grinning:

evus, tak to je dobre ze poslucha nech vam to dlho vydrzi :wink:
25. sep 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis, Eli, len a len radost ti chce robit. Si mozes pokojne zaobstarat dalsie bejby... :wink:
25. sep 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,vsak ten tvoj uz bude mat zachvilku rok...hrozne rychlo to ide...no dufam,ze nam to vydrzi dlho a nic vazne nas neprekvapi.
25. sep 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som dnes nazivo videla Miska...a on tak krasne hajal, mu bolo dooobreee... :dizzy_face: :slight_smile:
Evus, ale ty si ako opeknela...(teda nie ze by si bola predtym skareda, hej?)...asi by som sa mala aj na nejake to tehotenstvo dat, mozno by mi prospelo... :grinning: :wink:
26. sep 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mexx...ze dakujem :wink: ...vsak ja neviem na co cakas,hor sa do snazenia :slight_smile: .
27. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx a kedy hodíš svadobné fotky do albumu?
27. sep 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked pridem na to, ze ich tam chcem mat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale nie...neviem. Nejak na to nemam velku chut... :pensive:
27. sep 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj evka aj ja gratulujem nech je miško zdravučký a nech rastie ako z vody . :slight_smile:
27. sep 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luni, ty aj zijes? :confused: :slight_smile:
28. sep 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx nadhera, co viac dodat.Pridala som gratulaciu.
lunika, pocuj kedy dame tu kavu?
28. sep 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monci,ahooooj,dakujem velmi pekne.

mexx,fotky mate naozaj velmi pekne.
29. sep 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dnes bola objednať tortu pre malého k roku,ešteže som išla, bo už majú cukrári plné termíny, kuk do albumu :wink:
1. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló?kam všetci zmizli?neviete čo je so siss?
8. okt 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,ahoj,prosim ta,nevies kedy ma fodorova poradnu?lebo akosi som si to nepozrela,ked som tam bola :sweat_smile:
9. okt 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evus fodorová má poradnu vo stvrtok poobede
10. okt 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci a nevies presne o kolkej?
10. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok