• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

26. septembra 2017 
Čaute Sereďanky, potrebujem infošku. Neviete niektorá aká je tá jazykovka Wings? Nemáte skúsenosť alebo ste nepočuli od niekoho? Rozmýšľam, že si dám nejaký kurz - len chcem vedieť či to bude mať zmysel.
Eli nechodila si ty trošku aj do decembroviek? Máme podobne starých chlapčekov :wink:
31. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veja, hej zo zaciatku som tam este ako tehulka chodila,ale potom som tam uz prestala patrit kedze sa mi mrnus narodil skor.
31. aug 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čus ženský :grinning:

eli:Kuba je teda pěknej kus chlapa :sweat_smile: :sweat_smile: my jsme se taky polepšili..v 10měsících 7,7kg :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. sep 2008 o 14:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žijete? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
9. sep 2008 o 16:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiez sa pytam, zijete? :confused: :slight_smile:
9. sep 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi nežijou :pensive: :confused:
16. sep 2008 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,som bola na par dni u nasich,tak som nemala net :slight_smile:
16. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby evus ma uz chlapceka Miska, ani sa nepochvalia potvora jedna :grinning:
24. sep 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,maaaaaaaaaaam,veru,od 16.septembra :slight_smile: .
25. sep 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa mavate?maly poslucha?a co rana neboli ?ja si pamatam ze som sa po CR asi mesiac nemohla poriadne zohnut a zakaslat :slight_smile:
25. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule,

no, Evus, tiez gratulujem, Misko je teda chlapisko... :wink: Hlavne aby ste boli zdravi a chutilo vam papat. :wink: :slight_smile:

Eli, a vy sa ako mavate? Fakt nestacim ani sledovat, ako ten tvoj prcek rastie... :astonished: :slight_smile:
25. sep 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,mame sa ztaial vynikajuco,maly je dobrucky,len stale hladny,ale mlieka mam dost,tak je to v pohode...a rana neboli uz vobec,neviem,ci je to tym,ze to bol druhy cisarsky,ale ja som sa pozbierala po nom hned.v utorok rano ma robili a v stredu rano som uz v pohode chodila a pustili ma aj o den skor z nemocnice,lebo aj maly aj ja sme boli na tom dobre.

mexx,ahoj :wink: ...dakujem velmi pekne...a ty ako?
25. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pohode, uzivam si rane pociatky manzelskeho zivota, a momentalne asi nabieham na nejaku virozu alebo aspon nadchu, tak som zvedava, co bude... :sweat_smile: :fearful:
25. sep 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx,tak sa pekne liec,tej virozy je teraz vsade,aj mala bola chora a teraz sa mi tu manzel stazuje,ze nieco nanho lezie.
25. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx veru rastie ako z vody, aj lekari hovoria ze na svoj vek je vacsi a motorikou predbieha kaledarny vek, a to je predcasniatko :grinning:

evus, tak to je dobre ze poslucha nech vam to dlho vydrzi :wink:
25. sep 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis, Eli, len a len radost ti chce robit. Si mozes pokojne zaobstarat dalsie bejby... :wink:
25. sep 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,vsak ten tvoj uz bude mat zachvilku rok...hrozne rychlo to ide...no dufam,ze nam to vydrzi dlho a nic vazne nas neprekvapi.
25. sep 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som dnes nazivo videla Miska...a on tak krasne hajal, mu bolo dooobreee... :dizzy_face: :slight_smile:
Evus, ale ty si ako opeknela...(teda nie ze by si bola predtym skareda, hej?)...asi by som sa mala aj na nejake to tehotenstvo dat, mozno by mi prospelo... :grinning: :wink:
26. sep 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mexx...ze dakujem :wink: ...vsak ja neviem na co cakas,hor sa do snazenia :slight_smile: .
27. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx a kedy hodíš svadobné fotky do albumu?
27. sep 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked pridem na to, ze ich tam chcem mat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale nie...neviem. Nejak na to nemam velku chut... :pensive:
27. sep 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj evka aj ja gratulujem nech je miško zdravučký a nech rastie ako z vody . :slight_smile:
27. sep 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luni, ty aj zijes? :confused: :slight_smile:
28. sep 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx nadhera, co viac dodat.Pridala som gratulaciu.
lunika, pocuj kedy dame tu kavu?
28. sep 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monci,ahooooj,dakujem velmi pekne.

mexx,fotky mate naozaj velmi pekne.
29. sep 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dnes bola objednať tortu pre malého k roku,ešteže som išla, bo už majú cukrári plné termíny, kuk do albumu :wink:
1. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló?kam všetci zmizli?neviete čo je so siss?
8. okt 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,ahoj,prosim ta,nevies kedy ma fodorova poradnu?lebo akosi som si to nepozrela,ked som tam bola :sweat_smile:
9. okt 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evus fodorová má poradnu vo stvrtok poobede
10. okt 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci a nevies presne o kolkej?
10. okt 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok