Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

kala
autor
20. feb 2007

sisstin?: to je čudné čo píšeš o mame, naši keď sa to dozvedeli hlavne tato od radosti plakali, a moja mama nadovšetko miluje našu Mišenku, teda aj ostatní je inak prvá vnučka celkovo v rodine tak je rozmaznávaná až to niekedy lezie na nervy, no a to máš o dôvod viac aby si teda prišla sem na slovensko, ale zasa verím že to možno od maminy len tak vyzerá a naopak sa teší na bábätko, ozaj koľko máš rokov?

sisstin
21. feb 2007

kala: bude mi 23, přítelovi 33..nakonec to naši vzali docela v pohodě..se to zapilo a tak 😀 takže tuším tu budu do porodu, a pak ještě měsíc, aby mi chodila mateřská...no..a pak půjdu do Seredi...na jednu stranu jsem ráda, konečně to drahého donutilo se rozhoupat a budeme bydlet společně 😀

kala
autor
21. feb 2007

Sisstin:aj ja mám 23 ale už čoskoro 24, no vidíš tak sa tešia na bábätko, ozaj nechystáš sa teraz niekedy sem do Serede na návštevu? a s prácou si nelám hlavu vôbec ja som krátko pred pôrodom nasúpila do novej ozaj perfektnej práce a teraz tiež neviem ako to bude potom, ale nelámem si hlavu nad tým niejako bolo niejako bude, a inak mám dobré odporúčania a niektoré firmy mi aj sami zavolali či nechcem ísť pre nich robiť, ja si teraz užívam malej a to je podstatné, inak ja sa volám Michaela a ty?a ozaj čo svadba neplánujete keď bude bábätko?

sisstin
21. feb 2007

kala: no zatím teda nevím..návštěvu nechystám...ale uvidíme...svatbu zatím neplánuju kvůli výhodám, budu brát mateřskou v ČR plus příplatky...a když se to přepočítá na SK, tak se to vyplatí..jinak, já jsem Tereza 😉

sisstin
25. feb 2007

kala: halo halo..kde si? 🙂

dufman
25. feb 2007

ahojte babulky!
tak uz mame doma aj kocik, postielku a takmer vsetko okolo toho. Chyba nam matrac, ale uz ho mame zajednany. Mozem odporucit predajnu na Kapitulskej v TT. Najlepsi pristup a tak.
🙂

sisstin
25. feb 2007

dufman: výborně 😀 😀 😀

sisstin
25. feb 2007

kočky, jdu spát..ráno vstávám..ale pište pište..se pak trošku cítím, jako bych byla už v mém budoucím domově 🙂

lia
25. feb 2007

ahojte Sereďanky 🙂 ,
mozem sa pripojit??Sered je moja srdcovka,byvali sme tam od malicka,potom sme sa prestahovali,ale bola som tam kazdy tyzden skoro.mala som tam,aj mam rodinku este 🙂 .

sisstin
28. feb 2007

kala: halo halo..jsi v pořádku? 😉

kala
autor
28. feb 2007

ahoj Terezka,
neboj sme v poriadku, len teraz keď Mišenka sama behá tak je toho času málo a to vôbec nestíham byť na počítači až takto večer ke´d zaspinká, a síce boli sme 4 dni u našich tak aj preto som sa nehlásila, a ty ako sa máš? kedy ideš na poradňu? ozaj už máš vymyslené aj meno pre bábätko? tak čo prídeš dúfam bývať do serede, lebo ja už som o tebe aj mangelovi hovorila ako sa teším že konečne budem mať s kým klábosiť aj keď je to ešte ďaleko a kde pracuješ keď si sa bála o prácu hmm, inak neboj ja stále hovorím kto chce prácu si vždy nájde, a tu jej je tiež dosť 😉

sisstin
1. mar 2007

ahoj Míšo 😉 k doktorovi jdu příští čtvrtek..a čekám, co bude na UZV, jelikož na 8tt mám docela velké bříško, tak aby to nebyly dvojčátka 😝 já jdu za 20 dní na PN, takže tam budu až do porodu 😀 a pak měsíc tady..abych brala mateřskou..a až pak do Seredi, musíš vydržet 😒

kala
autor
1. mar 2007

Teri, ideš n PN, dúfam že ti nič vážne nieje ,takže ty by si mala prísť asi v novembri že? no nevadí ja ťa počkám 🙂 ozaj čo by si viac chcela chlapca alebo dievčatko?

sisstin
2. mar 2007

kala: není mi nic 😉 ale ta práce není vhodná pro těhulky..a taky mi neprodlouží smlouvu, tak aspon budou cálovat nemocenskou 😝 ...já bych radši holčičku 😀

evus
10. mar 2007

Zdravim vas vsetky...ciskoro sa budeme stahovat do Serede a moc by som bola rada,keby som si nasla nejaku fajn kamaratku najlepsie mamicku...Sered vobec nepoznam a aby nam s malou bolo troska veselsie a mal k nam obcas aj niekto chut zajst na kavu,tak by sme boli velmi radi.. 🙂 .Hadam sa nejaka ozvete.

sisstin
11. mar 2007

tak jsem se koukala na netu na to nové mateřské centrum v Seredi..ale moc toho tam nebylo napsané 😕 jinak je tam Sereď velmi pěkně nafocená, no žial já ji takovou neznám 😲

kala
autor
11. mar 2007

terezka neboj zvykneš si, hlavne keď ťa zoberieme na prechádzky k váhu a do parkov, neboj nieje to až také hrozné, a v centre some neboli ešte ani my, ale chcem ísť len teraz idem na týždeň k mamine tak sa teším na rodinný domček a hlavne ako malá bude behať po záhrade a hlavne si ja oddýchnem 😉 ozaj tak čo už si na PN?

evus
11. mar 2007

Ako citam prispevky,tak myslim,ze ked sa prestahujeme do Serede,tak sa nemusim bat,ze tam budem sama... 🙂

sisstin
12. mar 2007

kala: tak to "centrum"..spíš náměstí Miško 😅 😅 😅 je pravda, že já to tam moc prochozené nemám, právě, že jenom to centrum..a na Váh máme výhled z okna 😉

evus
12. mar 2007

Ahoj Sisstin,tak sme dve,co sa budeme stahovat do Serede a kam presne ides byvat?

evus
12. mar 2007

Sisstin,akurat som pozerala tvoje fotky...Ty to brusko mas teda krasne 🙂 .Necakas ty naozaj dvojicky?Ja ked som bola v 9tt ani chyru ani slychu po nejakom brusku.Alebo si taka chuducka,ze ti to brusko tak vyskocilo. 😉

sisstin
13. mar 2007

Evus: já přesně ještě nevím, kam přesně 😉 ale asi poblíž tchyně 🙄 takže někde okolo autobusového nádraží 😉 ...já mám normoš 49 kg..tak spíš to jenom tak vypadá 😉 🙂

evus
13. mar 2007

No asito bude tym 🙂 ,ale ved ani dvojcata nie su zle.My by sme tam niekde mali ist tiez byvat.Na mlynarensku ulicu,kusok odtial je Billa

evus
14. mar 2007

Sisstin,tak nie na mlynarsku ale na Cukrovarsku ulicu,akosi sa mi to uz domiesalo...

sisstin
15. mar 2007

evus: já nevím, kde je tam Billa...jenom Coop a jednota..a Lidl 😕

evus
15. mar 2007

to bude asi kusok,ved sa spytaj priatela,kde pojdete byvat

sisstin
16. mar 2007

evus: on to sám ještě neví 😉 každopádně se děsím toho, že do stejného domu...i patra..akorát o byt vedle 🙄 😠 😠

evus
16. mar 2007

sisstin,preco sa tak bojis,to ako svokry?lebo som ta to nepochopila

sisstin
16. mar 2007

evus: jojo..tchyně..já ji vůbec nemám ráda 🙄

evus
17. mar 2007

Aleneboj,ved nebudete hadam zit v jednom byte a ked si od zaciatku urcis pravidla,tak uvidis ze to bude v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre