Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
13. jún 2007

trpis nespavostou????co dobre citas?

elinka27
13. jún 2007

ani nie,ale vcera som si zdriemla este aj potom ked som sa najedla a asi som preto potom vecer nemohla zasapt.Teraz citam momentalne detektivku Proste ako smrt,celkom dobre

evus
13. jún 2007

ja som akurat docitala od Evy Urbanikovej(evity) Vsetko alebo nic,je to perfektna kniha,strasne rada citam.

elinka27
13. jún 2007

aj ja, dokazem sa do citania tak zazrat,ze potom nevnimam ani cas ani okolie,som v uplne inom svete

evus
13. jún 2007

takze mame nieco spolocne...a este mam rada aj Vasilkovu,ma pekne romany,mas nieco oblubene,co rada citas?

elinka27
13. jún 2007

Od Vasilkovej mam tusim dve,alebo tri knihy.Tu mam rada,len si teraz takto z hlavy nespomeniem ake su to,mam kopec knih este u nasich doma, nemam to este prestahovane.Naposledy som tusim citala od nej Manzelky, potom mam rada este Cooka,a aj Steelova nieje zla.

elinka27
13. jún 2007

a rada citam romany o moslimskych zenach,myslim skutocne pribehy.

evus
13. jún 2007

takze romany 🙂 ,a poznas Dana Browna Da vinciho kod?

elinka27
13. jún 2007

poznam, to som este necitala,ale uz som nad tym rozmyslala,ze si to precitam.Videla som iba film

evus
13. jún 2007

film je dobry,ale knizka je uzasna,ked pridem,tak ti poziciam aj tu od Urbanikovej aj Da Vinciho kod,aby si sa po veceroch nenudila a cez den budeme chodit na prechadzky

elinka27
13. jún 2007

suhlasim,a ja si od nasich prinesiem konecne vsetky knihy co mam.A mam ich teda pozehnane.Mam komplet celu Steelovu.Volakedy som si kazdy mesiac kupovala knihy z Media klubu,este stale mi chodi katalog,len uz neobjednavam tak pravidelne.V Trnave konecne spravili ich predajnu,tak tam obcas zajdem,ako clenka klubu mam zlavy.

evus
13. jún 2007

odtial som si objednavala z casu na cas aj ja,ked bola nejaka horuca novinka,co ma zaujala.A co filmi?ake sa ti pacia?

elinka27
13. jún 2007

tiez mam rada,skor take sfilmovane romany,ale bavia ma aj vojnove a komedie

evus
13. jún 2007

tak to sa teraz jednymockom venujes aj markize

elinka27
13. jún 2007

ani nie,lebo moj nastavajuci momentalne okupuje telku v obyvacke,my mame pocitac zatial v kuchyni,lebo mame len 2izb byt,a mame dost velku kuchynu a on si teraz dokoncuje vysku tak aby ma nerusil uci sa v kuchyni,tak sme sem dali zatial a pocitac 😀

evus
13. jún 2007

a co studuje?

elinka27
13. jún 2007

chodi na materialovotechnologicku fakultu do Trnavy, studuje inzinierstvo kvality

evus
13. jún 2007

😝 uzasny nazov...takze tento rok konci???

elinka27
13. jún 2007

ak sa podari, lebo nema este dokoncene nejake skusky a je to tento rok vsetko narocne,cely rok mame obaja taky narocny, najprv stahovanie, svadba do toho statnice a este aj babo 🙂

evus
13. jún 2007

nejako to hadam zvladne,drzim palce,vsetko su to narocne veci,ale zato krasne.Kolko budete mat ludi na svadbe?

elinka27
13. jún 2007

chceme len taku malu svadbu,skor v ramci posedenia.Cize tam bude len ta najblizsia rodina.Surodenci,rodicia a nejaky znami.Cca by nas malo byt ak sa nic nezmeni do 30.

evus
13. jún 2007

tak to nie je vela,a taka svadba je najlespia

elinka27
13. jún 2007

no ale este ma to bude stat riadne nervy,jeho rodicia ma pekne vytacaju ako sa do vsetkeho staraju

evus
13. jún 2007

tak to nezavidim a co by radi,100ludi?

elinka27
13. jún 2007

asi tak nejak, najprv sa im nepacil termin,potom zasa restika a tak.Vies ide o to,ze ked to platia tak sa vraj do toho maju co starat.To je tazko s nimi,ale ja som zasa papula a nemam problem im povedat svoje,aj ked sa musim rozculovat a to ma stve, pretoze som tehotna a nemam to potrebne,ale nedokazem tie ich pripomienky ignorovat

evus
13. jún 2007

presne tak,je to vasa svadba,nema sa vam do toho co kto starat,my sme to vyriesili tak,ze sme si svadbu zaplatili sami,pretoze by to dopadlo nejak tak podobne a takto sme to mali po svojom.

elinka27
13. jún 2007

no s nasimi problem nieje a penazi nemame tak nejak teraz nazvys,ked mame hypoteku,ale sme sa dohodli ze ak sa budu starat a nebude sa s nimi dat dohodnut,tak sa zoberieme len so svedkami a bude vybavene, potom sa mozu postavit aj na hlavu

evus
13. jún 2007

my sme svadbu mali pred tromi rokmi a splacame ju doteraz,keby som sa mala este raz vydavat,urobim to uplne inak

elinka27
13. jún 2007

ved to, ze keby vsetko nebolo take drahe a tie medziludske vztahy su niekedy na porazenie,hlavne ked je niekto staromodny a pozera len na to co si pomyslia druhi

evus
13. jún 2007

ja mam svokrovcov odtialto 300km daleko a ked budem v seredi,tak to bude cez celu republiku,ale su fajn,nemozem si stazovat,moc nam pomohli a este aj pomahaju ked nieco potrebujeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre