Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
30. jún 2007

monci,takze aj keby som ti prezvonila,nic by z toho nebolo

eli,nic neboj,porod nie je az taky strasny a ten zaver je na tom vsetkom najkrajsi,ber si priklad z Moniky,ta mala odrodene za 4hodiny 😲

sisstin
30. jún 2007

mně už se porod blíží 😖

lunika
30. jún 2007

ano evka ja ked sa strasne nudím idem do rodnéj dedinky tam sa nudím o trošku menej

elinka: ano ber si príklad odomna

elinka27
30. jún 2007

siss:ale ty musis byt sikovna gazdinka,a musis si z toho uliat aj trosku pre seba,ako to robim aj ja 😀

evus:ja uz chcem mat brusko konecne,sa mi zda,ze pomaly rastiem 😖

lunika:ten moj si zas sadol ku kniham,takze nuda ☹

sisstin
30. jún 2007

já rostu rychle..ani ne týden..a už mám zase kg nahoře 😲

elinka27
30. jún 2007

ja mam zasa pocit,akoby sa mi vsetko zvihalo hore 😲

evus
30. jún 2007

Monci,tak hadam,ked uz ja dobehnem,nudit sa uz nebudeme,vezmeme sa vsetky von alebo prideme jedna k druhej a urcite bude lepsie,ako byt kazda sama 😉 .


Eli,neboj,ono vyhupne okolo 20tyzdna naraz,az budes oci otvarat a posledne dva mesiace uz budes prosikat,aby si ho uz nemala 😀 .

elinka27
30. jún 2007

evus: mne ide skor o to,ze uz si nemam co obliect, tehotenske mi je este moc velke a moje klascike uz nezapnem 😀

sisstin
30. jún 2007

dala jsem akutální foto 😉 😝

evus
30. jún 2007

eli,noooo,tak to je hrosie,neporadim nic,len teplaky 😀

evus
30. jún 2007

terezka,tak sme zase podrastli 😉

eli,vidis,uz nie dlho a budes sa aj ty takym bruskom pysit 🙂

elinka27
30. jún 2007

a ked sa do niecoho natrepem,tak vyzeram ako by som frajerovi vsetko zozrala,lebo on je chudy a ked ideme vedla seba tak ho urcite vsetci lutuju,ze mu nic nenecham 😀

evus
30. jún 2007

eli,chudacik buduci muzicek 😀 ,ty mu nevaris?????No ale to si zla zena 😀 .No len zeby si tu svadbu este nerozmyslel.

elinka27
30. jún 2007

variiiiim,fakt 😀 inak on zje toho viac ako ja,ale neni to na nom vidiet 🙄
len ja teraz mozem papat a nikto mi na to nic nemoze povedat 😀 inak uplne mi prestalo chutit maso,to male bude asi vegetarian 😲

sisstin
30. jún 2007

nooo..a vy už se všechny znáte..asi se naštvu..a dojdu vás kuk 😝

evus
30. jún 2007

eli,no niektori chlapi maju fakt skvele spalovanie.Tak ked nechuti maso,bude to dievka 😉 .
Akurat som pozerala fotoalbumy a vidim,ze si uz stihla zalozit aj album mamiciek zo Serede,super napad,dufam,ze tie fotky budu pribudat a maly Ivko je strasne rozkosny,taky na zjedenie,ked som stretla Moniku a videla som maleho v kociku,tak som mala sto chuti jej ho odtial vybrat a vystiskat 😀 ,aj na to urcite pride a nenecham si to ujst,lebo take pekne dieta som este nevidela.

evus
30. jún 2007

No Terezka,bolo by nacase,prist aspon na vikend do Serede,ked uz mas teraz tolko casu.

sisstin
30. jún 2007

Ivanko je podle mě celý tatínek 😵

elinka27
30. jún 2007

siss:dobry napad schvaluje sa 🙂
evus:ja som ho dnes mala aj na rukach a aky bol dobrucky,fakt by som ho zpapala

evus
30. jún 2007

Terezka,mas pravdu z Moniky ma strasne malo


Eli,no uz nie dlho a aj ja si ho povarujem 🙂 .Nasa sa uz tak neda vystiskat,uz sa tvari ako velka slecna ked ju pusinkujem.

elinka27
30. jún 2007

inak mne nejak extra nechuti ani sladke,ja potrebujem skor slane a kysele,maso a masove vrobky fuj 😝 a sladke fuj takisto,niezeby som si obcas nedala,ale to skor z nudy

evus
30. jún 2007

eli,taketo chute som mala aj ja,sladke mi zacalo chutit az ku koncu tehotenstva a mam babu,ale myslim si,ze sa podla toho riadit neda,u kazdej su tie chute ine.

elinka27
30. jún 2007

ja chcem ale chlapceka 😀

sisstin
30. jún 2007

eli: a já jsem chtěla babu no 😝 😅

elinka27
30. jún 2007

a moja mama kupila aj vecicky do modra 😀

evus
30. jún 2007

eli,tak to bude gol ked to bude baba,ale ved aj modre jej mozes obliect.

sisstin
30. jún 2007

si říkám, že jestli mi na tom UZV ve 30tt řeknou, že je to pro změnu holka..tak mě porazí 😅 😅 😅

elinka27
30. jún 2007

my stale ked sa bavime o mimce tak hovorime v muzskom rode,a aj ja ked sa prihovaram k brusku hovorim mu Jakubko 😀 mam to nejak podvedome zafixovane 😀

sisstin
30. jún 2007

já na něj taky mluvila jako na holku 😉 😅 to nic neznamená 😅

evus
30. jún 2007

babyyyyy,je to jedno co to bude,hlavne nech je to zdrave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre