Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
13. máj 2008

barbor, zajtra idem s malym na poradnu, ideme o den skor lebo, vo stvrtok ideme s malym plavat,takze tieto dva dni to nepojde,a piatky zasa chodi von s malym manzel,lebo konci v praci skor.Tak sa budeme musiet nejak dohodnut buduci tyzden.

barborenka
14. máj 2008

Nevadi ani mne to az tak uz tento tyzden nevyhovuje,segra ma prijimanie cez vykend tak musim trosku pomoct mame.Ale nabuduci tyzden urcite,Mexx aj Evus aj vy sa pridajte napiste kedy.

elinka27
14. máj 2008

ja som vcera stretla mexx aj s drahym 😝

barborenka
14. máj 2008

JA som este nevidela nikoho z vas len evus ale to len tak v meste ona ma nespoznala,uz ste boli na poradni?My pojdeme asi zajtra ked to stihneme.

veronn
14. máj 2008

čau barborenky - obidve 🙂 ešte ste nevyrazili do Serede?

elinka27
14. máj 2008

barbor, bola som dnes, a zjatra ideme na plavanie,sa tesim 😎

barborenka
15. máj 2008

Je ahoj veron,uz sme aj dorazili ale to uz vies.To je moja sestra,nasa krsna ze si sem aj konecne nakukla.Eli a kam chodite plavat,aj ja som chcela ked bola Baska mala ale nedopracovala som sa k tomu.Tusim najblizsie k nam bolo plavanie v Nitre ale nemal ma tam kto vozit

veronn
16. máj 2008

Ahoj Barborenky, tak ako? Ja makám v práci, musím stihnúť spraviť doobeda ešte asi 3 zmluvy, takže nemám veľmi veľa času. Sem tam na teba aj malú Bašku nakuknem čo tu robíte. Nestavíme sa pre vás, keď pôjdem z práce alebo idete skôr do Serede? Pozdrav Bašku 😉

barborenka
16. máj 2008

Cau ja dojdem uz okolo stvrtej na bycikli o siestej uz musime byt doma.

veronn
16. máj 2008

Čo sa niekam chystáte aj s Milanom?

barborenka
16. máj 2008

Nie len ideme pozriet tie byty

veronn
16. máj 2008

Ahááá! Tak dobre, veď sa vidíme poobede. Pozdrav Bašku, ja musím ísť pracovať, mám kopu roboty 😖

mexx
17. máj 2008

Caute babule, tak som zas na chvilu doma, pozeram, co mate nove a utekam do sprchy a este kopec veci treba stihat...
Ak by som bola v Seredi a mala cas, ked sa pojdete zrazit, tak by som sa pridala, ja velka vtierka, len smrt ma zastavi. 😀 Ale neviem veru, ako to bude...ved uvidime. 🙂
Eli, no jasne, rada som ta videla, ten tvoj maly rastie nenormalne, akoze nechapem... 😉 A moj drahy mi potom este vecer zrazu vravi: "To bolo ale pekne babo, ze?" 😀

barborenka
17. máj 2008

Ahoj no konecne si tu,jaka vtierka ja budem len rada tento tyzden to ale musi byt na 100% daj vediet kedy budes mat cas a prisposobime to k tomu

mexx
18. máj 2008

Babule, mne je to jedno /teda akoze niezeby ste mi boli ukradnute/, ale aj tak to vyzera tak, ze od stredy pojdem zas mrknut do Trnavy /neviem dokedy/, a volno mam len v utorok, ale aj to idem pozriet kamosku, co sa jej narodilo babatko a mozno aj sesterku, ak budu mat cas. Takze sa zariadujte bezo mna, ibaze by sa mi zmenili plany a pridam sa. Ak nie, nevadi, ja si vas najdem nabuduce... 😉

barborenka
20. máj 2008

Ahojte tak to je teda pocasie,to stretko nam nejako nechce vyjst.Zevraj ma prsat cely tyzden,co porabate?

veronn
21. máj 2008

Caute Barborenky! Ešte spíte, keď sa mi sem nehlásite? Dnes asi do Serede nepôjdete, keď je ešte škaredšie počasie ako včera. Chcela som ti povedať pár dôležitých noviniek zo včerajška.

barborenka
21. máj 2008

My sme vstavali asi tak pred pol hodinkou a uz tu bola aj Petra.Teraz odisla tak idem Basku prezliect z pyzama,idem na kozmetiku o tretej ale Meli ma odveze a pojdeme hned aj domov.Sak mamina je aj tak v robote tak sa mozem nudit aj doma.Zavolam ti zachvilku

barborenka
21. máj 2008

veronn chod na pokec,poslala som ti postu

veronn
21. máj 2008

ved tam skúšam ísť, len som zabudla heslo. tak si vytvorím nový nick

veronn
21. máj 2008

No kde ste barborenky veď vás čakám tu aj na tej druhej stránke.

barborenka
22. máj 2008

Caute,ako sa máme?my ideme akurát na poradnu ak sem nakuknete tak sa ozvite,papa

elinka27
23. máj 2008

cauko, ja som bola par dni u nasich v Trnave, vcera vecer som prisla

mexx
23. máj 2008

Dyg, Eli, na pocuvaj, ty ked si v Trnave, tak mi niekedy daj vediet, a ja ked tu budem tiez (co je v poslednej dobe dost casto), tak by som niekedy prisla toho tvojho krasavca okukovat niekde von...ked v Seredi sa nejako nie a nie zrazit, okrem nahody... 😉 Aj ked zas na druhej strane predpokladam, ze v Trnave ho babka z ruk nepusti... 😀

barborenka
30. máj 2008

no čo je s vami?

mexx
30. máj 2008

No tiez sa pytam... 😀

elinka27
30. máj 2008

caute,maly je chory ma teploty,ale dnes uz u je lepsie 😉 nejako nestiham, mam s nim co robit je zly lebo ho boli hlava.

barborenka
30. máj 2008

Eli a neboli ste nahodou v stredu aj u doktorky?bola tam taka baba ,mala chlapceka,plakal a mala aj zelený kočík či ste to nahodou neboli vy.Ja som tam bola s Bašku,mala kliešta.

elinka27
1. jún 2008

Tak to sme boli my 😀

elinka27
1. jún 2008

a tvoja mala mala taku plysovu hracku?A tesne pred dverami zacala plakat a zobudila mi Kuba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre