Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

kala
autor
18. mar 2007

ahojte kočenky, tak už sme domka, aj som rada, ale na druhej strane malej bolo fantasticky u babinky, stále behala po vonku a hlavne babka ju rozmaznávala s dedkom a bláznili sa ako malé deti s ňou, babka jej zasa pokúppila kopec hračiek a oblečka čomu sa teším, a vy ako? ozaj my máme budúci týždeň krstiny, tak som zvedavá ako to malá Miška zvládne, evus tak čo máte nové? ako ste s tým bytom?

evus
19. mar 2007

caute Misenky...ti vasi su presne ako nasi,len malu rozmaznavaju a z mesta vzdy prinesu nejaku hracku ked idu na nakupy...ale je to dobre,taki maju byt.A preco aztak neskoro krstiny?len aby ti po kostole nebehala a farar za nou aj s vodou 😀 .Zatial nic nove,vsetko je poposielane v bankach tak cakame ktora sa prva vyjadri k tomu co chceme,ale ubezpecoval nas poradca,ze by nemal byt problem,tak hadam uz tento tyzden budeme vediet na com sme.Ked bude nieco nove,dam ti vediet.

kala
autor
20. mar 2007

ahoj Evka, tak ako? u nás stále prší, už mi z toho hrabe, malá je nervozna ešte k tomu jej idú stoličky, no katastrofa, dnes som mala na návšteve kamarátku s malou sú rovnako narodené tak sa pekne hrali boli hrozne zlatunké, ozaj Karinka už asi tiež behá že?no naša Mišenka behá ako odtrhnutá , ba teraz už aj cúva , tak čo ešte nič nové z banky?

evus
21. mar 2007

Ahojte Misenky...Takze po velkej noci sa stahujeme...Uver nam schvalili a dostaneme aj nieco navyse takze nam vyjde aj na auticko.Dufam,ze uz do toho nic nevojde,lebo by ma porazilo.Nasej vysli stolicky tento tyzden a styri naraz,bola troska nervozna,ale uz su von.kedy sa narodila Miska?Karin zacala behat tyzden pred svojimi narodeninami a na svojich oslavach spadla tak neprijemne na hlavicku,ze sa odvtedy boji pohnut beuz toho aby niekoho pri sebe mala.Ked sa zabudne tak sa pusti,ale inak nie.Hadam ju to skoro prejde.Tak myslim,ze teraz uz pojde vsetko o nieco rychlejsie a cochvila budeme princezne kocikovat spolu.papa

kala
autor
21. mar 2007

Evka tak si ma potešila, som rada že Vám to vyšlo a už sa tešíme keď budeme spolu chodiť von, a na návštevy, ako som už písala hlavne za malú sa teším že bude mať kamarátku, a teda aj ja, aké chcete auto? aj my chceme kúpiť ale ešte nevieme aké, Mišenka sa narodila 3.2 2006 a tiež začala behať tak pred jej prvým rokom.Ozaj ten byt čo kupujete máte už prerobený?

evus
21. mar 2007

Chceli by sme Passata ale ojazdeneho,moc vyskakovat nemozeme.Byt je kompletne prerobeny.Mas mailovu adresu,by som ti poslala fotky ze ako vyzera.

diamand
21. mar 2007

ahojte babenky, aj ja pochadzam zo Seredi ale uz dlhsi cas zijem v UK
Dufman - Petuska aj ty si tu (to su mi veci)
Susy - Zuzka aj mi sa pozname ako nam ide tehulkovanie?

sisstin
22. mar 2007

kala: ahoj Miško 😉 tak já jsem stále v práci ještě..a kontrolku zatím nemám 🙄

sisstin
12. apr 2007

holky, co je s váma? 😲

evus
13. apr 2007

ahoj Sisstin...uz si v seredi???my este nie,lebo mame furt nejake problemy bud ohladne bytu,alebo hypoteky...Ako prebieha tehotenstvo?

sisstin
13. apr 2007

evus: no já rozhodně ne...jsem zatím doma..a Dr. dělá fory s kontrolkou..takže musím chodit do práce, kterou už nezvládám...a teď mě zkolila nějaká viroza hnusná 😒

evus
15. apr 2007

aho sissti...a prides do Serede?my by sme sa mali stahovat v juli...tu pracu ti nezavidim,ale ved vysvetli doktorke,ze nech ta da na marodku,nemoze ta tolko trapit,ked to nezvladas...aj ja som bola teraz chora spolu s malou,nieco je vo vzduchu.

sisstin
15. apr 2007

evus: přijdu možná..až budu bez práce...ale moc se mi tam nechce...přítel je stále v práci..a sedět tam s tchyni 😠 se mi teda nechce 😠

evus
16. apr 2007

Nebudes sediet s tchyni,neboj...pojdes so mnou a s Misenkami vonku a prides na kavu....tchyni ani neuvidis.Ja tiez mam muza furt v robote.

sisstin
16. apr 2007

evus: fakt nevím, nějak si neumím představit, že bych teď cestovala..sice těhul nevolnosti jsou už pryč..ale v dopravních prostředcích je mi strašně..stačí mi MHD..a jsem celá zelená 😝 😅

evus
17. apr 2007

A chystas sa ty vobec do Serede,ci ostavas tam u vas???Ja som taketo nieco chvalabohu nezazila,keby mi nerastlo brucho ani neviem,ze som tehtona. 🙂

sisstin
19. apr 2007

evka: chystám...ale po porodu nejdřív 😉 teď chodím do práce a mám tu všechny doktory...a chci pobírat českou mateřskou... 😉

sisstin
29. apr 2007

holky..tak zase mrtvo? 😒

evus
30. apr 2007

ahoj sisstin...ako sa mas?Miska tu teraz nechodi,lebo jej manzel vzal pocitac do prace,tak teraz nema net.Babo v brusku ako?Uz vies co to bude?

sisstin
30. apr 2007

evuska: já jsem pořád v práci..takže se mám stále unaveně 😉 mimi je ok..ale co to bude ještě nevím 😉

evus
2. máj 2007

sisstin...a kde pracujes???To je jedno co to bude,hlavne nech je to zdrave.ja som si strasne priala dievcatko a splnilo sa mi to.

sisstin
2. máj 2007

evus: hlavní pokladní u Aholdu..opruz 😠 já chci taky moc moc holčičku 😵

sisstin
15. máj 2007

kde jste pořád? 😒

evus
15. máj 2007

aho sisstin...no ja som tu,teda obcas tu zajdem...este prestahovani nie sme,cakame kym sa majitel vystahuje z bytu a potom pojdeme...co ty???co mas nove???

sisstin
26. máj 2007

evi: nic ani..pořád chodím do práce..a jsem tam celé dny 😒

evus
28. máj 2007

Ahoj sissti,tak my sa uz pomaly balime...Koncom juna by sme mali byt v Seredi.Celkom sa tesim,len si troska neviem predstavit ako budeme zvladat tie horucavy,tu na Orave nie je az tak strasne teplo,ale hadam sa nejak prisposobime.Hlavne pre malu to bude tazke zvyknut si.Este stale nevies co to bude???

sisstin
29. máj 2007

evus: tak to bude chlapeček 😝

evus
29. máj 2007

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej,a ty si chcela Marianku....Ze???Ale ved to nevadi,hlavne nech je zdravucke a druhe urcite bude baba.A meno uz mas vybrate???Chlap sa musi strasne tesit,co?A co na to vasi?

sisstin
29. máj 2007

evus: nasi tak nic..nějak to neřeší..chlap je nadšený..a jméno budu vybírat já..on má děsný vkus 😕

evus
30. máj 2007

A este nemas vybrate?To ako vasi sa na male netesia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre