Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
28. nov 2009

ani sa necudujem, aj tu je hnusne, dobrovolne by ma von nikto nedostal, bola som len nakupit, aj to rovno z letiska a sup do podzemnej garaze, aby som nezmokla a potom domov.
Prave mi domalovali dvere, tak sme pri otvorenych este asi hodinku, kym farba poriadne zaschne, zajtra pridu natriet hned rano dalsiu vrstvu
No a asi zapnem kurenie, ved uz je takmer december, doteraz tu bolo fajn, ale dnes je nejako chladno aj v byte, tak a uz sa kuri
civavka oddychuj, malemu sa bude iste pacit pohoda a dobra hudba, viem ze vsetko pocuje, moj maly sa strhaval, ked pocul nejaky hukot

henikav1
30. nov 2009

dobre ranko a pekny zaciatok pracovneho tyzdna 😉

henikav1
30. nov 2009

civavka, citala si flash info? sme dobacovali ☹

henikav1
30. nov 2009

zase som tu sama? ☹

famfrla
autor
1. dec 2009

dobre ranko 🙂 nam odisla baterka od pc 🙂 tak som mala abstinencny vikend 🙂 dnes ma byt najkrasie z celeho tyzdna a od zajtra lejak.... 😝 nenavidim belgicke pocasie

henikav1
1. dec 2009

famfrla, aj ja mam radsej slniecko
a ja som mala tiez abstinencne priznaky, ked mi nikto neodpisoval. Kolega mi povedal, ze to preto lebo ma nikto nema rad, nemam priatelov tak som sama 😀 😀 😀 ale vraj mi s radostou pomoze. 😀 😀 😀
Nevravela som ze mam uchylnych niektorych kolegov?? 😀 😀 😀 😀

famfrla
autor
1. dec 2009

ano nieco si spominala 🙂 mne nejako blbne pc heni ako sa vlastne rozpravas ty so synom v akom jazyku?

henikav1
1. dec 2009

doma hovorime vacsinou francuzsky, obcas slovensky, teda dolezite veci, co musi pochopit, ako ucenie... francuzsky, inac ked sa rozpravame len tak o kamaratoch, o prazdninach, zalubach to po slovensky, tam nevadi, ked aj nieco neporozumie.
Inac, dnes som v praci dostala uz troch Mikulasov, asi dnes zmiznem skor, stvrteho by som uz neuniesla 😀

famfrla
autor
1. dec 2009

🙂 a co budes robit do konca tyzdna 🙂 do mikulasa 🙂

henikav1
1. dec 2009

no do konca tyzdna uz myslim ze Mikulase skoncili, teraz uz bude len praca

famfrla
autor
1. dec 2009

🙂 no to je ta horsia varianta 😅 dnes som sla pre malu do skolky o 3 15 a normalne uz bola skoro tma 😨 😕

henikav1
1. dec 2009

to hej, sivo je cele dni 😖

famfrla
autor
1. dec 2009

a kdeze sa nam stratila civavka 😲 😕

henikav1
1. dec 2009

haloooooooooooooo civavka, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??

henikav1
2. dec 2009

ahojte, pekny dnik, kde ste stratene??

famfrla
autor
2. dec 2009

ahoj heni🙂 dobre ranko

u nas sa rano ukazalo slnieco, ale uz teraz niet po nom ani stopy 😠 dnes sa zacnem balit 🙂 😀

henikav1
2. dec 2009

chapem, mas dost belgicka 😀 😀 😀
tak sa teda chodte prevetrat na slovensko, ved ked sa vratis, uz nebudes stihat mysliet na pocasie, ked budes zarezavat 😉
nase neonky su vzdy rovnake, len ten je rozdiel, ze raz ide kurenie a raz klima, zalezi od rocneho obdobia a pocasia 😀

famfrla
autor
2. dec 2009

🙂 neviete ci predavaju este diskmany? 😕

henikav1
2. dec 2009

no veru neviem, ja som jeden mala niekde zapotroseny a bol celkom fajn, len nemam tusenia, ze kde sa podel
no ale teraz je in MP3, alebo MP4 😀 😀 😀 tak to aby sme nasledovali modu

famfrla
autor
2. dec 2009

tiez si myslim ze to uz nevyrabaju 🙂 len segra chcela pre maleho on ma 6 rokov ale asi v bazare by nasla... jemu sa este mp nevyplati kupit on este vsetko rozmotnuje a pokazi 🙂

henikav1
2. dec 2009

😀 😀 😀 no moj manzel uz sice nema 6, ale tiez vsetko rozmontuje 😀 😀 😀

famfrla
autor
2. dec 2009

🙂 tak jemu tiez radsej diskman 🙂 😀 😀 😀

henikav1
2. dec 2009

dobry napad, sice aj ten rozoberie
tak ma napadlo, ze pre 6 rocne dieta to nie je ten najvhodnejsi darcek, radsej potom nejaky detsky pc s mudrymi hrami. Este aby nemali neskor problemy so sluchom

noe
2. dec 2009

Henik ahoj, tak kedy skocime na kavu? Teda ak ti popri darcekoch ostane cas 😉 😉 😉

famfrla
autor
2. dec 2009

heni tiez som jej to hovorila 😖 ja neviem ma doma ten pc ale jeho take veci nezaujimaju on by len kable natahoval po celom dome rozoberal a tak 🙂 jeho teoria je ze on chce ist pracovat kazde rano nie do skolky 🙂

henikav1
2. dec 2009

no tak potom by som brala nejaku mechanicku skladacku, su take modeliky, ze su na nich normalne sroubiky, su lietadielka, auticka...
ale tak samozrejme, je to len na tvojej sestre co mu kupi, ja len pisem moj nazor

noe, kedy na kavicku??? no kedy chces, ved ja som tu stale, to ty si bola stratena 😉 mimochodom, kde si sa flakala?? zase si si uzivala na slovensku?

noe
2. dec 2009

no kludne aj tento tyzden, niekedy poobede k veceru? Zalezi kedy kocics v praci a maly v skole, ja sa prisposobim.
Nebola som stratena, len som mala blbe dni 😠 😒

henikav1
2. dec 2009

noe na blbe dni je prave dobra kavicka a pokecat u kamosky, takze prid kedy chces, ved byvas za rohom, mozes aj dnes, poslem ti mobil do ip

civavava
2. dec 2009

ahoj kocky,

henika, ale este to hadam nie je iste!!! tunak chodil mail ze to dostaneme v decembri....ja som teraz na PNke tento tyzden, je nieco nove?????

civavava
2. dec 2009

tu som babenky, len som vypisana, boli ma chrbaaat strasne...tak lezim a v spalni mi nejde wifi tak som menej na PC...

inak vcera sme boli na morfologickom UTZ, mame 450 gr a 27 cm 🙂)))))))))

a dnes som zabalila aj darceky, tak mam svaty pokoj 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre