Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
4. dec 2009

ahojte dievcence my uz balime v plnom prude, samozrejme tasky na maximalny limit 😀 😀 mala vcera bola taka unavena zo skolky ze zaspala o 5 45 a zobudila sa rano 5 45 😀 😎 ucitelka ju vobec nedava spat v skolke a to som ju prosila 😒 je mi to trapne hovorit jej to kazde rano 😠 ale dnes sme mali mikulasske predstavenie 🙂 zlate deticky samozrejme som kamerovala ale co sa mi stalo 😅 vsetko som nakamerovala ako julik tancuje atd. ale ked si isla pre darcek zaspla som kameru a zabudla zapnut nahravanie a ona este chuda tak krasne mi zamavala s mikulasom 😠 😠 to sa moze stat iba mne 😅 to sa bude mm so mna cely vecer smiat 🤐 🤐

henikav1
4. dec 2009

famfrla, normalne tu blednem od zavisti 😉 😀
tak si to teda uzite poriadne doma aj za nas 🙂 🙂 🙂
no a nevadi ked nemas zamavanie, aspon ze mas ten tancek na kamere, niekto nema ani to 😉
pripadne sa opytaj inych rodicov co tiez tocili, nech ti napalia dvd a budes mat aj zakyvanie, my si bezne menime fotky a videa z vystupeni deti

famfrla
autor
4. dec 2009

ahojte u nas je poriadna zima dnes malo aj snezit ale nic 😕 dufam ze zajtra dobre docestujeme o 13 30 budeme uz v bratislave. Tak pekny vikend 🙂

henikav1
4. dec 2009

famfrla, uzite si to, oddychnite si a stastnu cestu 😉

henikav1
5. dec 2009

baby, krasny vikendik 😉
ja som dnes priklincovana doma, som hrozne prechladnuta, ale vecer pride vraj Mikulas, tak ho poctivo cakame
Ak mi bude zajtra uz lepsie, tak postavime stromcek, aby sme si ho uzili poriadne dlho, zboznujem predvianocnu horucku, zdobenie, pecenie...

noe
5. dec 2009

Ahoj Henik.... babulky, vcera sme mali mini stretko ja a Henika, a bolo velmi fajn 😉 😉 😉 A urcite planujeme dalsie, tak sa kludne pridajte, dobre to padne pokecat si pri teplom caji a kolaciku 🙂 😉

noe
5. dec 2009

Uz Miky vymaloval mikulasa? myslis, ze ked najdem nieco v schranke a manzel sa bude tvarit ako dieta aj nam nieco donesie ??? 😀 😀 😀

henikav1
5. dec 2009

ahoj noe, som ozaj velmi rada, ze si prisla a dufam ze budes chodit castejsie
Mike prave dokoncil Mikulasa, uz sme ho vyvesili na dvere, tak cakame ze zazvoni, niekedy po 17tej. No a tvoj manzel asi nedostane od tohto Mikulasa nic, tento nosi len detom do 160cm 😀 😀 😀 , jedine ze by chodil po kolenach, alebo zeby si sa ty nad nim zlutovala a nieco mu pripravila do cizmicky ty.
V kazdom pripade, dnes vecer sa u nas budu vo velkom lestit cizmy 😀 😀 😀
Mozno pride dalsi Mikulas, ten ozajstny v noci 😵

noe
5. dec 2009

No aj ja verim, ze to nebolo prve a posledne 🙂
Ale dostane, len uz 3 dni ho nahanam, aby si vycsitil topanky a nejak sa nema k cinu 😀 😀 😀
Prave sme dnes spomynali ake to bolo, ked sme boli mali, a v decembri uz bolo plno snehu a Mikulas chodil s certami, a ako deti some mali velky strach, ze donesie uhlie 😀 😀 😀 Krasne detstvo 😉

henikav1
5. dec 2009

no aj tu chodi Mikulas aj s certom aj s anjelom a neviem akymi vselijakymi skriatkami, chodia spolu cela banda asi 15 ludi
No a odporucam ti pripravit sa, ak si muzicek nevycisti cizmicku, tak mu tam daj palicu 😀
Chystam sa do cory nakupit, len ma to moje prechladnutie nejako zlozilo, neviem sa nejako rozhybat, este dobre ze som zrusila to doucko na matiku

henikav1
5. dec 2009

tak uz tu bol Mikulas a doniesol nam balicek, Mike asi velmi posluchal 😵
tentoraz ich bolo asi 6-7, ostatnym asi bola zima 😀

henikav1
6. dec 2009

krasneho a bohateho Mikulasa Vam prajeme, u nas bol aj v noci a doniesol nam sladkosti aj knizky, tak aspon mame co citat 😉

noe
6. dec 2009

No ku nam zial nik neprisiel, asi sme ina cast Bruselu, a tu sa to nenosi 😒 😠 😒 a tak som vyzerala ci pod oknami niekho neuvidim 😀 😀 😀
No aj na Mikulasa prisla kriza, tak ich bolo len 6 😀 😀 😀 😀

A tiez bohateho Mikulasa vsetkym 😉

henikav1
6. dec 2009

noe ale ved aj vy ste woluwe, alebo uz krainem? hodim nejake foto Milulasa do alba a potom ideme s malym a jeho kamosom do kina

noe
7. dec 2009

No sme Woluwe, ale tu nikto nechodil 😒

Teda, krasny Mikulas, a maly je perfektny, ako si cisti topanocky 😉

civavava
7. dec 2009

dobry vecer babenky,

aky ste mali vikend? ja super, bola u mna najlepsia kamoska z Bruselu, sme pochodili mesto, dali si deci vareneho vinka na vianocnych trhoch (len deci lebo sme obe tehu 🙂) a kupili zopar malickosti pre babatka ... 😵 akoze na Mikulasa 🙂

to pocasei inak na maslu cely vikend - prsalo vkuse 😠

civavava
7. dec 2009

henika, maly je rozkosny, ako si cisti boticky 😵 krasne fotky 🙂

henikav1
7. dec 2009

noe, mali by ste sa stazovat ze u vas nebol, ale mozno o rok pride

ahoj civavka, som rada ze si si uzila vikend, aj nam bolo fajn, stretli sme sa na chvilku s noe, tesim sa

maly si takto cisti boticky len jeden krat do roka, inokedy ho k tomu nedostanem, ale nechcel riskovat, ze by ho Mikulas obisiel 😀

noe
8. dec 2009

Ahoj civavka, pozerala som album, krasnu izbycku bude mat maly 🙂 Mozno si to tu uz pisala, odkial si?

Ahoj henik, no asi tak na lamparni sa postazujem 😀

V sobotu mam byt koncert kolied cesko slovenskeho spevackeho zboru v bruseli v kostole St. Pierre. Chystate sa niekto? Alebo ste neboli uz minule roky, aky su, ci sa to oplati???

henikav1
8. dec 2009

noe, raz som bola, bolo to krasne, ale to uz je davnejsie, teraz nejako nestiham. Tento vikend nejdem nikde, budem sa ucit a budem drhnut byt, lebo mi koncom tyzdna pridu menit jedno wcko aj umyvadlo, takisto v druhom umyvadlo, v kupelni tesnenia, v pracovni tiez kohutik, nieco aj v kuchyni, proste predpokladam, ze mi narobia bordel po celom dome. No a vyzera to tak ze moja pracka vypusta dusu, z nicoho nic zacala strasne hucat pri zmykani, tak aj s tym budem musiet nieco robit, lebo z Mika musim stale vsetko prat, vsetko co vyzlecie ide rovno do pracky, cize ma caka asi dost neprijemny vikend, ziadna zabava

civavava
8. dec 2009

ahojte babule,

noe, dakujem, izbicku nam prave dnes priviezli domov 😀 a manzel moze v januari skladat 🙂))

povodne som z BA, no zijem a robim v Luxembursku 🙂 a ty?

henika, no co by Mike nespravil pre darcek, no nie? aj boticky vycistil 😀
no tak taky vikend ti nezavidim, ale aspon budes mat vynovenu kupelnu 🙂

baby tu je hnusneeee pocasie, ja nechapem odkial sa bere tolko vody v tych mrakoch 😠 😒 ☹

heni, nemas nejaek news ohladne tych nasich %% ? 😲 tunak kazdy vravi, ze to nakoniec budu.....tak ja neviem....

noe
8. dec 2009

Juj Henik, tak to ta cakaju velke prerabky, no drzim palce a pevne nervy s remeselnikmi. Niekdedy zviknu viac posr.... ako pomoct, tak nech u vas je to druhe 😉

My mame na sobotu 2 akcie, a prave sa rozhodujem, ze kam. Na tie koledy mam velku chut 😵 😵 😵

Civava - ja som tvoj albumik najskor obdivovala, a potom bolo mile prekvapko, ked som ta objavila tu v tejto teme 🙂

My sme s Henik vpodstate susedky, byvame o par ulic od seba 😀 😀 😀 takze Brusel. Manzel tu ma kontrakt do februara, a potom sa vraciame na nejaky cas domov do BB. Kym zas nedostane nejaku ponuku za hranicami 🤐
Som myslela,ze si niekde tu blizsie, ked si pisala, ze bola za tebou kamoska z Bruselu. To si od nas trosku od ruky, ale nevadi.

henikav1
8. dec 2009

civavka, zajtra zasada coreper2, ak sa nedohodnu, tak sa uz nemozu, pretoze vo stvrtok je sumit a ma sa to podpisat, takze ak sa dohodnu tak len zajtra
% si myslim tiez ze budu, pretoze ich mame podla zakona ktory je odsuhlaseny a podpisany clenskymi krajinami a plati az do 2012, je to len o tom ze niektore staty streckuju, nerespektuju dohody a ak sa nedohodnu teraz tak to pojde sudnou cestou, cize minimalne 10 mesiacov oneskorene pocitaj. Osobne si myslim, ze ich dostaneme, len mozno o rok neskor, co je u nas bezne, alebo cuvnu ked zacneme s manifestaciou, ved nas je celkom dost 😀
Noe, ked sa budes nudit dobehni na kavicku, alebo cajik, ved to nemusi byt vzdy len formalna navsteva. Vo stvrtok som doma cely den, kvoli tym pracam, tak mozes aj cez den, len ma prezvon aby som prave nevybehla niekam, iba vecer pojdem na nejaky drink a nabuduce pridem pre teba, na pesi je to predsa len dost v takej zime

civavava
8. dec 2009

juuj babenky skoda ze nie som blizsie, by sme sa mohli stretavat 😕

ale sme sa bavili tot nedavno s henikou, zeby sme spravili na novy rok stretko, aj s famfrlou z Arlonu 🙂)

tak noe, snad stihneme spolu do februara!

heni, a po 2012 bude co? asi sa uz nic take neschvali pre nas do buducna co? ☹ nemas nejake infosky?

noe
8. dec 2009

Jasne, ze to nemusi oficialne. Zatial mam na stvrtok dohodnutu kamosku, ze mi pride podstrihnut ofinu. Ak to nevyjde skocila by som k tebe 😉 😉 😉
Inak Heni, to auticko nechceme. Manzel mi chcel kupit nove na Vianoce, len nas zaskocili dodacie doby, ze az 3 mesiace. Ale ostaneme pri novom a bude az na jar. Ale dakujeme.
Ja som mala pred par rokmi ako moje prve auto tiez take len bordove 🙂

Urcite stihneme ved do februara kopec casu, i ked rychlo ubehne 😀 😀 😀

henikav1
8. dec 2009

civavava, nemozem mat nic nove, pretoze len zajtra zasadnu, mozno zajtra na obed budem nieco vediet, tak hned napisem. No a dohoda sa schvalila v 2002 na desat rokov, preto 2012 a potom sa bude musiet schvalit nejaka nova dohoda o odmenach zamestnancov a adaptacii platov

noe, ja som ti ponukla to auticko len tak, este som ho ani nepripravila na predaj, budem ho musiet vylestit a potom dam inzerat, taktiez este musim na technicku kontrolu k predaju.
ake chcete kupit kupit auticko??

inac budem rada, ked si niekedy najdes cas a prides

noe
8. dec 2009

jasne, len aby si sa na nas nefixovala. Manzel vidi ako rozumnejsie nove auto, ziadne starosti.

Chceme nejake male pre mna, lebo s tymto velkym neviem parkovat 😀

hyundai i20 alebo nove vw polo, a moja srdcovka je C3 hraskovo zelena, lenze ta uz sa nepredava 😒
no a mozno si pockam nejaky ten rok na novy vw up 😉 uvidime ako sa rozhodneme.

henikav1
9. dec 2009

neboj noe, ja sa na vas nefixujem 😀 😀 😀
mam obe auta uz dost dlho, takze je mi vlastne jedno, ci sa preda alebo nie, vzdy sa niekomu zide, to ma len tak napadlo ze ho predam, naco platit dve poistky, ale ak sa nepreda nevadi, o par mesiacov chcem kupit nove auto manzelovi, tak nam ho bez problemov vezmu a odpocitaju prime green

inac nadcha ma konecneeeeeeeeee prechadza, nikdy ma to tak dlho nedrzalo

civavka, drz dnes vsetky palceky, aby sme dostali nase peniazky

civavava
9. dec 2009

ahojte babule,

henika, jasne ze drzim, som zvedava co bude .... 😲 a tesim sa, ze ta ta hnusna nadcha uz opustila!!

noe
9. dec 2009

To poznam, my mame tak druhe auto v Anglicku. Uz rok si myslime, ze ved sa nam este zide a chuda, uz je take "odstate" co sa na nom rok nejazdilo, ze naposledy, ked sme skusali nastartovat, ze ho predame, tak ani tuk 😒
Musime ho nejako rozchodit, oprasit odpavucit 🙂 🙂 🙂

Super Henik, ze uz si zdrava 🙂
Ahoj civava, ako prebieha tehulkovanie? Ta izbycka je fakt krasna, juj, malemu sa tam bude krasne spinkat. Ked postavite, tak pofot, ako to vyzera v reale 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre