Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
13. jan 2010

no myslim si, ze je dobre sustredit sa na jednu vec, ako na styri naraz
ale uvidim kam to az dobojujem, neviem ako bude zvladat moje srdiecko, keby som to nezvladala, tak to prerusim, nepotrebujem dalsi infarkt, ale zatial ma to aj bavi

famfrla
autor
13. jan 2010

tak to je fajn 🙂

henikav1
13. jan 2010

idem pisat, trosku som zobudila motivaciu, ked sa to tak vo mne zobudi, viem aj za polhodinku vela spisat, ale ked nie, prejdu cele hodiny a nic

famfrla
autor
13. jan 2010

ok heni dobru nocku ja posielam stale zivotop. 🙂

henikav1
13. jan 2010

dobru noc aj tebe

heny007
14. jan 2010

Ahojte babky, je tu niekto?

heny007
14. jan 2010

famfrla, nechcela by si sa stretnut, mohli by sme sa nejako zorganizovat, ed byvam blizko seba

heny007
14. jan 2010

ja som tu tiez sama, nikoho tu nepoznam, dobre by mi padlo. Od rana do vecera s nikym neprehovorim slovo

famfrla
autor
14. jan 2010

jasne mozme a mohli by sme pribalit aj adrianu -pisala som ti o nej 🙂 a kedy by ti to tak vyhovovalo?

famfrla
autor
14. jan 2010

vcera som prekonala rekord 🙂 poslala som 10 zivotopisov 🙂 😎 😎

heny007
14. jan 2010

o adriane neviem nic, kde byva? Len vypisuj, niekedy je dobre aj zajst priamo do interimu, osobny kntakt vela urobi a treba ich sem ta telefoniky otravovat.

heny007
14. jan 2010

sorry, klavesnica na pc nie je v poriadku, tak vynechavam pismenka. A to klepkam ako datel

heny007
14. jan 2010

a kedy by ti vyhovovalo stretnutie? A kde, u mna, u teba, alebo niekde vonka?

heny007
14. jan 2010

mne najskor cez tyzden, asi najlepsie doobeda, ale prisposobim sa...

famfrla
autor
14. jan 2010

ja som ti posielala postu o adriane ona je tiez slovenka byva tu tiez nedaleko tiez by sa rada s tebou stretla je to tvoj rocnik tak neprisla ti moja posta? mohli by sme sa stretnut v pondelok nedala by som malu do skolky aj s adou-ak by si chcela by sme sa dohodli co ty na to?

famfrla
autor
14. jan 2010

a nasa heni je kde? 😉

henikav1
14. jan 2010

no kde asi, pisem 😖
uz uz si myslim ze skoncim a ten ciel akoby sa mi stale posuval, mam dojem ze nikdy nedokoncim, dnes som uplne zazrata do prace, preto som nepisala, ale obcas som vas citala a videla som ze chystate stretko mne za chrbtom 😀 😀 😀 😀 😀

famfrla
autor
14. jan 2010

ale heni nie tebe za chrbtom ale cez tyzden ale ak mozes prist tak by sme boli len radi mne by to vyhovovalo aj v sobotu tuto 🙂

henikav1
14. jan 2010

ved to bola sranda famfrla, ja neziarlim, naopak budem velmi rada ked sa stretnete, ja mam teraz aj tak strasne malo casu, ved vies ake to je ked chce clovek zvladat pracu, dieta, domacnost a este skolu

famfrla
autor
14. jan 2010

to viem heni ale ak by si mohla prist v sobotu tak by sme to nejako zorganizovali ak by sa im to hodilo len neviem ci by sa to tebe oplatilo taku dlhu cestu 😖 😖

henikav1
14. jan 2010

ja nemam problem s dlhou cestou, ale mam fakt strasne malo casu a velmi vela ucenia, ale po skuskach pridem ak neprides ty. Nie ze by som vas teraz nechcela vidiet, som rada ze si aspon piseme 😉

famfrla
autor
14. jan 2010

🙂 ok heni a kedy mas po skuskach?🙂

henikav1
14. jan 2010

Teraz budem mat niekolko testov koncom mesiaca a potom nemam presne terminy, ale vyzera to tak ze v okoli 12-15/2, takze priblizne o mesiac by som mala mat po a budem si moct trosku vydychnut pred dalsim kolom
😵

famfrla
autor
14. jan 2010

hlavne sa setri 😉 a maly to ako zvlada ze mamina je zaneprazdnena

henikav1
14. jan 2010

maleho nezanedbavam, preto som taka unavena, aj dnes sme boli najprv v parku nachovat kacky a labute, lebo sankovat sa uz neda, sneh je velmi mokry. Potom prichystam olovrant, ulohy, skontrolujeme tasku, pohrame sa a ked ide maly spat, ja vlastne vtedy zacinam skutocne pisat, dovtedy si len tak ukradnem minutku sem, minutku tam, nieco skopirujem, odlozim na vecer

famfrla
autor
14. jan 2010

😒 😒 uf vela prace

henikav1
14. jan 2010

no vsetko nie je praca, ale tiez si uvedomujem, ze nemozem malemu 5 rokov zakazat napriklad sankovacku, lebo ja sa musim ucit, cize chcem sa mu venovat ako vzdy, keby som to nemala stihat, radsej prerusim skolu, pretoze to detstvo tak strasne rychlo ubehne, musime si ho uzit

famfrla
autor
14. jan 2010

to je pravda to je velka skoda ze tatino nie je s vami hned by to slo vsetko lepsie lahsie 😒

henikav1
14. jan 2010

zial, na vsetko som sama, ved preto som natolko pretazena, ja tu zastupujem mamu, otca, udrzbara, bankara, upratovacku, kucharku, zehlicku a vsetko v jednom😀 😀 😀 😀 😀 😀
obcas by mi dobre padlo len tak vypadnut po butikoch, alebo s kamoskami a bez maleho

famfrla
autor
14. jan 2010

to ti verim heni .... a to tam v bruseli nemas ziadnu kamosku? ved slovakov je tam kopec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre