Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
12. apr 2010

ahoj famfrla, ano mam a taaaaaaaak sa tesim 😉 😀

cestovatelka
12. apr 2010

Ahoj, je tu niekto z Luxemburgu? 😅

henikav1
12. apr 2010

ahoj cestovatelka, ano je tu civavka, ona je momentalne velmi zaneprazdena babatkom, ale ked sa nejako zabehaju tak sa iste ozve, no a famfrla a heny je z be, ale niekde pri luxe, takze hned za rohom 😉

cestovatelka
12. apr 2010

dakujem moc henikav 🙂 no z Luxu je vsade co by kamenom dohodil 😉 tak budem trpezlivo cakat

famfrla
autor
12. apr 2010

ahoj cestovatelka no ja som tu za rohom 🙂 Arlon a heny ta je momelntalne este asi na dovce na SK je z Athus 🙂

heni tak to je super to ti gratulujem velmi 🙂 tak uz aby sme grilovali : 😀 😀 😅 😀

noe
12. apr 2010

Ahojte babulky 😉

Co sa to deje, niekto mi zmazal foto a mam tam to rysave dievca 😠 😠 😠

henikav1
12. apr 2010

famfrla, zasmejes sa, akurat som kupila klobasky na grilovanie
heny je na dovce??? ze sa ani nepochvalila, opica jedna. Aj Julka je este na dovce na sk 😖 iba ja tu stale na panskom 😀 😀 😀

henikav1
12. apr 2010

noe, no pretoze ti vybledli vlasy a odteraz si rysula 😀
asi si sa nepacila adminkam na fotke
ja napriklad nemam album, carymaryfuk a album zmizol

noe
12. apr 2010

No je pravda, ze som sa uz davnesie nefarbila ale skor by som cakala do sediva ako do rysava 😀 😀 😀
Veru keby som bola chlap, tak asi adminky viac oslovim 😀 😀 😀

Ako to, ze ty nemas album??? ved si mala 😨

henikav1
12. apr 2010

no tak to sa moja opytaj adminiek

noe
12. apr 2010

Sa tu zmeny deju 😠 😠 😠

stary dobry kon, kde su tie casy 😕 😕 😕

henikav1
13. apr 2010

ahojte babule, dostala som ulohu z francuzstiny, tak sa tu nad nou "potim"
Teda ani nie ja, ale dala som ju Mikovi vyplnit 😀 😀 😀 aj ja ju vyplnujem a potom si to porovname, urobili sme si z toho hru

noe
13. apr 2010

Ahoj ved ty si iny francustinar, po 20 rokoch tu 😉 Mike ma teda tazke studijne prazdniny 😀 😀 😀

henikav1
13. apr 2010

ano noe, ale ja sa v skole tvarim, ze sa francuzstinu ucim 😀 ved clovek sa uci cely zivot, esteze nikoho nenapadlo sa ma opytat ze v akom jazyku pracujem 😀 😀 😀 a Mika to bavi taketo ulohy
Takze dnes mame o zabavu postarane

cestovatelka
13. apr 2010

famrfla ahoj, tesim sa, ze mam nejaku blizku susedku 😉

famfrla
autor
13. apr 2010

cestovatelka a ty byvas priamo v luxu v meste?

baby ja chcem pracovatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😕

shinelove
13. apr 2010

Ahojte kocky, ste tu aj niekto z Walonskej casti Belgicka, napr. Tournai? 😎 krasny vecer vsetkym!

henikav1
14. apr 2010

ahoj shinelove, presne z okolia Tournai asi nie, ale snad sa niekto casom pripoji, Julka je z Nivelles, ale ona je momentalne na dovolenke a ja chodievam do Charleroi dost casto, ale zijem v Brusseli.
Ale som rada ze si nas tu nasla 😉 koniec koncov v Belgicku nic nie je daleko

henikav1
14. apr 2010

famfrla a ja dnes nechcem pracovaaaaaaaaaaaaaaaaat, dnes som mimoriadne leniva, ale uz musim na panske

famfrla
autor
14. apr 2010

heni tak ja pridem za teba na tyzden pracovat a ty si das slofika 🙂 😀

cestovatelka
14. apr 2010

ahoj famfrla, hej hej priamo v Luxe...v tejto malej dedine 😀

cestovatelka
14. apr 2010

inak pre Luxemburcanky, resp tehulky pracujuce v Luxemburgu...vraj sa aktualne rokuje o skrateni "conges parentals" zo 6 na 4 mesiace....tento rok sa vobec dobre nezacal ☹

henikav1
14. apr 2010

cestovatelka, v belgicku je to uz davno tak, ale mamicky si predlzuju matersku tym, ze si nechavaju maximum normalnej dovolenky a to si vyberu po ukonceni materskej, pripadne je este nejake rodicovske volno, ked mamicka koji, alebo potom neplatene volno

famfrla veru na tyzden by som si to s tebou vymenila, ale viac asi nie, iba by som si oddychla, ale potom uz by som sa asi nudila, ja musim vzdy robit milion veci naraz

famfrla
autor
14. apr 2010

:( no to ti verim heni

henikav1
15. apr 2010

ahojte babule, kde sa schovavate??? Uzivate si slniecka, ze??

famfrla
autor
15. apr 2010

nie anglictiny heni 🙂

henikav1
15. apr 2010

aj to je dobre, aj mne by sa zislo mrknut do anglictiny, mame kopu uloh na pondelok, ale dovtedy musim dokoncit ulohy z francuzstiny, takze teraz po obede mam este chvilku cas, idem sa na to vrhnut

famfrla
autor
15. apr 2010

heni a co beriete na angline?

henikav1
15. apr 2010

blbosti, ako vzdy, zase sa ucime cislice, datumy a stupnovanie typu - dobry, lepsi, najlepsi 😀 😀 😀
cize sme sa zas vratili do prveho levelu a som prekvapena, ze poniektori tie cislice koktaju, mylia si napriklad 17 a 70, alebo tisic a sto 😀 😀 😀

famfrla
autor
15. apr 2010

ak toho mas vela heni tak posli nieco vyplnim a dam skontrlovat manzel. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre