Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
20. máj 2010

pediatricky pacient potrebuje podporu 😀

henikav
20. máj 2010

famfrla, viac by tam sedelo, psychopaticky pacient potrebuje kazajku, len neviem ako napisat kazajku na P 😀 😀 😀 😀

henikav
20. máj 2010

tak trosku som to natiahla, este pouvazujem co a ako zmenit, ta veta ma byt co najdlhsia
Pasazierov podvecernej pondelkovej plavby prepadli pirati, po presetreni pripadu pojdu pasazieri pre potrebnu personalnu pomoc psychologa, pobudnu pod parasolmi v penzione prijemnej, peknej, privatnej polikliniky pre pacientov
😀
trosku pritiahnute za vlasy, ale co uz 😀 😀 😀

henikav
20. máj 2010

A vobec sa mi nechce ucit ked je vonku tak pekne a uz by som chcela opekat na zahradke 😒

famfrla
autor
20. máj 2010

Katastrofa mala tragicke dosledky len pre juzny region 😀

henikav
20. máj 2010

fiha, famfrla, ty sa nezdas 😉 😀
diky
idem si dat trosku pauzicku od tohto narocneho ucenia 😀 😀 😀 jednu kavicku a potom sa vrhnem na rocnikovy projekt, to bude horsie. To len odkladam a odkladam
ozaj a este mi treba anglictinu asi 15 riadkov, ja to nechapem, ked idem na anglictinu, ja z triedy snad najlepsie rozumiem, ale teda vyzmykat zo mna jednu suvislu vetu, to uz zase nie 😀
az tak po funuse si poviem ze aha, takto som to mohla povedat, alebo takto, no proste mam dlhy kabel, kym mi to dojde, uz je po 😀 😀 😀

famfrla
autor
20. máj 2010

to my hovor heni 😀

henikav
20. máj 2010

no nic, mam po kave, dala som si sprchu, aby som sa trosku prebrala a idem makat dalej. Dnes vecer odchadzam, tak ak nebudete vediet spat, kludne si na mna spomente, ze ako Vam je dobre v tepluckej postielke, kym ja sa predbieham s par blaznami na ceste 😀 😀 😀
Cez vikend neviem ci sa budem vediet pripojit, tam to raz funguje a raz nie, ale v utorok som tu ako na koni 😀

cestovatelka
20. máj 2010

halo prepacte som nejako dnes nestihala...mali sme depky na novembrovkach 🙂
henika tak pekny vikend 😉

henikav
20. máj 2010

este som tu, az vecer idem, len na poslednu chvilu, ked uz tu pobehujem s kuframi a do toho aj maly, tak niekedy uz nestihnem napisat
kazdych 5 minut pozeram na mail, ci uz sa banka nejako rozhodla, ale ved im nie je naponahlo 😖 ale mne jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹
Dnes na obed sme mali podpisat 😖 zatial je to odlozene na 31.5, takze mozem stresovat dalej

shinelove
20. máj 2010

Heni, tak si to teda v skole uzi- aj manzelika of course 😀 😝
Cestovatelka, aj depka na novembrovkach? mi asi nezapina, z toho tepla 😖
Famrfkla, takze Walooon? hehehe, tak to sme dve 😀 tak to Tournai je pre Teba ako vysite 😉

krisbar
20. máj 2010

heni - to su ulohy ako pre skolakov 😉 studujes ty VS? nie si ty na nejakej skole pre manzelov, ktori ziju kazdi v inom state, len aby ste sa mohli stretavat ? 😀

shinelove - novembrovky su predpokladam nazov inej temy...ale ake depky mozu mat mamicky v ocakavani....neviem..ved ked cestovatelka pribehne opat k nam tak nam ozrejmi...
heni stastnu cestu!

famfrla
autor
20. máj 2010

heni stastnu cestu ale ta tie banky natahuju 😠

shinelove a ty mas odkial priatela z ktoreho mesta? Ja mam zas depku pracovnu 😖 tak som sla po malu do skolky a v meste hral na husiach taky pan okolo 40 chudobnejsie obleceny a za rohom sa schovaval jeho syn taky asi 7 rocny 😢 tak mi ho prislo luto 😢 ze mal by byt spokojny s tym co ma 😔

famfrla
autor
20. máj 2010

som zabudla da sa zapisat na epso testy ak by ste mali niektora zaujem 😎

famfrla
autor
20. máj 2010

shinelove nasla si uz nieco nove? a aku mas skolu ak sa smiem spytat?

henikav
20. máj 2010

babulky, dik
krisbar, skusim vyzistit v skole, ci je to ozaj vyska, alebo zakladka pre retardovanych 😀 😀 😀
prave som si doviezla domov toto moje male zihadlo zo skoly, akurat sa snazi rozbalit balicek co mu prisiel, ale zabalili ho poriadne 😀 ale ja uz viem co je v nom 😀 futbalovy dres FC Barcelony (on to este nevie) 😀 😀

shinelove
20. máj 2010

Famrfla, nebud smutna, taky je zivot- mne je tiez takych ludi luto a ked este maju pri sebe deti a zvieratka.. 😖
ja mam skonceny Manazment a robim si doktorat prave 😕 uvidim, ci ho vobec dokoncim, ked som teraz tu v BE a na neurcito- mozno navzdy 🙂 nenasla som zatial nic, ale som v personalke povedala, ze beriem aj brigady- sak sa prace nebijim 😀 fajny karierny postup- z riadiacej pozicie v banke, na umyvanie riadov dakde 😎 sak sranda musi byt.. a co su to Epso testy?
Moj Valentine je z Tournai, ale byvame 15 km od mesta v Celles

famfrla
autor
20. máj 2010

shinelove no na testy musis ist ak by si chcela pracovat v nejakej Eu institucii - teda lepsie povedane musis ich urobit pre teba by to asi nebolo zle 😉 ja sa na to este nejako necitim 😵

henikav
20. máj 2010

famfrla, laskavo sa tam prihlas a okamzite, inac sa budem hnevat 😉
tie testy su uplne zjednodusene, ked ti poviem co som pocula, tak sa zasmejes, teraz velmi nestiham, ale fakt, aspon skusis a aspon budes vidiet ake to je, skus len tak nezavazne a uz nevymyslaj

famfrla
autor
20. máj 2010

heni 🙂rozkaz maminka 😀 ked ja neviem do ktorej sekcie sa mam zapisat 😀 😎 tak je to hrozne neprehladne urobene 😵

henikav
20. máj 2010

tak sa zapis hocikde, ale sa zapis, neber si rovno najvyzsie veduce pozicie, ale nejaku sekretarku, asistentku, to zvladnes lavou zadnou

famfrla
autor
20. máj 2010

no ako to citam tak to vyzera hrozostrasne 🙂 🙂 no idem to preskumat 🙂 🙂

famfrla
autor
20. máj 2010

heni a manzelik sa nejde skusit prihlasit na nieco?

henikav
20. máj 2010

nejde, on sa ide prihlasit do domu na prerabanie, nebudem zit este 10 rokov na zburanisku

famfrla
autor
20. máj 2010

jaaj tak to ma bez testov 🙂 🙂 ale pozerala som ze na asistentov je to az v decembri na sekretarku nie je urceny univerzitny diplom

ale ak som dobre citala tak cast testu bude prebiehat v materinskom jazyku co je superrrrr 😀

henikav
20. máj 2010

a testov sa neboj, oni sa na komisii len dolezito tvaria, ale nie su o nic viac ako ty, alebo ja, by si sa cudovala co za primitivov tam obcas pracuje, samozrejme nie vsetci, ale o niektorych si fakt hovorim, ze museli mat sakramentskeho anjela strazneho aby sa tam dostali

henikav
20. máj 2010

ano neboj, pocula som ze historiu eu zrusili z testov, uz je len matika, typu slovna uloha, v tom a v tom roku vyrobili tolko % o dva roky tolko a ake mnozstvo tovaru vyrobili naviac.
cize matika uplne primitivna len si daj pozor na znenie, lebo casto to pomotaju, ze ti daju dva udaje v % a treti chcu v kusoch,
potom slovne ulohy, tam sa nemusis nic ucit, lebo to sa nezaklada na pravde, to je len na preskusanie jazyka, ci rozumies, no a ta cast ktora je v materinskom jazyku je napriklad pre sekretarky napisat nejaky uradny list, mail, proste nieco jednoduche

cestovatelka
20. máj 2010

shinelone, krisbar, tak tak je to tema na novembrovkach....riesime vsetky tie tehotenske testy, vysledky negativne, pozitivne, strach ci bude vsetko oki....proste asi tak ako vsetky tehulky....clovek sa naprv tesi, ze si tehu ale potom zacnu problemy, krvacanie, zle vysledky testov a ine...ked sa toho vela nazbiera tak je naozaj tazke ostat pozitivny....takze sa navzajom podporujeme...lenze kedze sme na tej istej hormonalnej sibnutej rovine, tak to obcas sklzne do depky 😠

famfrla
autor
20. máj 2010

lenze heni ak tomu rozumiem tak s vyskou treba ist na poziciu asistenta niekto mi to aj spominal sa mi zda.

henikav
20. máj 2010

ako chces famfrla, tak sa zapis na asistentku
cestovatelka, ty uz mas vsetky testy za sebou???
ja len ze baby robia casto paniku z triple testov, ktore sluzia iba na vypocitanie pravdepodobnosti, ale nemaju nic spolocne s babatkom a zeny potom zbytocne stresuju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre