Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

taty
12. dec 2011

@henikav a tak vravis ze sa nam Brusel ani neoplati ,by som mohla teda povedat detom ze nic moc ze radsej pojdeme po Vianociach do prirodovedneho muzea zas

henikav
12. dec 2011

no vidis a nemusis stresovat s parkovanim 😀 😀 😀 😀

taty
12. dec 2011

@henikav Ze ty si uz davno nebola v Brugge??? 😀 Ci to prakovanie myslis pri muzeu v Bruseli??? 😎

henikav
12. dec 2011

myslela som parkovanie v Brusseli, ved z toho si bola vystresovana, nie? V Brugge sa da, vzdy najdeme nejake miesto, len keby sme mali mensie auto, lahsie by sme sa zmestili, ale aj s tymto zaparkujeme, mna to parkovanie az tak nestresuje, obcas sa vtlacim na take male miesto, az sa sama sebe cudujem, ze ako som ho tam "narvala" len rozmyslam ako odtial potom von 😀 😀 😀 😀

taty
12. dec 2011

@henikav Vsak aj ja sa vtesnam a to mam len Coltik 😀 No uvidime co povedia deti ze zrusim Brusel

henikav
12. dec 2011

no detom povedz ze teta z Brusselu povedala, ze tam predavaju iba varene vino a alkohol a ze tam nic ine nie je a sami nebudu chciet ist

taty
12. dec 2011

@henikav fajn poviem 😀 Uz sme pozerali tie ladove sochy tak deti v celku neprotestovali ,len muz vravi ze je to male ale tak nevadi mozeme potom ist korculovat na namestie. Tak asi ten Brusel zrusim a inak do piatku hlasia dazd tak uvidime ake bude pocasie.este musim napisat Erike ze asi nejdeme. A ja nemusim chytat panik ze nezaparkujem 😀

taty
12. dec 2011

No ale muz zahlasil ze autosalon v januari si nenecha od ziadnej tety z Bruselu vyhovorit 😀 Vraj zaparkuje v pohode 😀

henikav
12. dec 2011

@taty neboj, ako poznam Eriku, ked nepojdes ty, pride ona 😉 ona je velmi spolocenska
No a jasnacka, odkaz mlademu ze nech si v ziadnom pripade nenecha od nikoho vyhovorit autosalon, to teda nie to je na rozdiel od tychto trhov zaujimave, tam pojde aj teta 😀 😀 😀

taty
13. dec 2011

@henikav jaj tak vravis ze autosalon je uz o niecom inom hej? 😀 Nuz deti sice mrncali ale ked videli predpoved ze ma prsat tak sa skludnila u nas bojova nalada 😀 Nuz konecne nam naplni studnu vsak neprsalo uz ani nepamatam.Tato jesen bola mimoriadna ,keby tak este v zime aspon tyzden nasnezilo nic mi k stastiu nechyba. 😎

henikav
13. dec 2011

@taty no my studnu nemame, sme vysoko na kopci, sused vrtal do vyse 100 metrov a nic, bezne tu boli vrtane tie odvadzacie studne, kam sa odvadzala spotrebovana voda, vsetko suche, vraj sme na nejakom vapenci, ale mame obrovske nadrze na dazdovu vodupod zemou, takze na polievanie nam to staci, dokonca sused tu vodu cisti a aj sa v nej sprchuju

taty
13. dec 2011

@henikav aj my to tak mame ze sa mozeme sprchovat .Ale teraz ako bola sucha jesen sme nemali uz nic tak sme to museli prepnut na klasika tak sa aj tesim ze zaprsalo.Vlastne tento tyzden ma prsat cely ,teda dufam lebo slubovali to uz ako dlho vzdy bolo ze bude prsat a u nas nic,zaprsalo v noci 5 minut a tot vsjo.Takze to nestacilo.

henikav
13. dec 2011

no ja sa bez dazda zaobidem. Tito belgicania ked zacne prsat nevedia jazdit, akonahle prsi, trva mi cesta do prace aj 3 hodiny a to mam 38km, hruza

taty
13. dec 2011

@henikav 😀 ale vsak oni nevedia jazdit aj ked neprsi 😎 Ja som vzdy v nemom uzase ze oni nevedia kto ma prednost aj keby tu znacku mali pred nosom. 😀 U nas mame jednu krizovatku je tam aj znacka a vzdy na hlavnej zastanu .Si vravim ja sa bojim parkovat lebo nemam odhad ale aspon znacky poznam.

henikav
13. dec 2011

@taty hehe, tak to si trafila ze nevedia jazdit 😀 😀 😀 ale uznaj ked pris, je to este horsie. No a ked nevedia ze maju prednost, tak mam prednost ja, aj to je riesenie, nie??

taty
13. dec 2011

@henikav no ale ked si to v poslednej sekunde rozmysli co potom???Ako to ja vysvetlim policajtovi ze tam stal 5 minut tak som sla???

henikav
13. dec 2011

@taty no musis byt rychlejsia 😀 😀 😀

taty
13. dec 2011

@henikav jaaaj tak to si budem pamatat 😀 Takze vravis ze mam na nich prestat blikat nech sa pohnu ale rovno ist a podakovat ze mi dali prednost 😎

henikav
13. dec 2011

@taty dakovat?? to sa tu v belgicku nenosi, skor ti ukazu prostrednik, budu krutit hlavami a nadavat. Minule chcel jeden chlap pred nami vytiahnut jednu babu pred nim z auta, velky macher na zenu, ale nepocital s tym ze za nim stojime my, moj manzel je taky maco, vysoky, ako vystupil, moj manzel za nim, mala si vidiet ako odtial prasil 😀 😀 😀

taty
13. dec 2011

@henikav joj tak to mozno v Bruseli ale tu v nasom malom zaspatom mestecku sa pekne blika ci ti pekne mavnutim ruky podakuje.Dokonca aj cez mestecko jazdia 30km/h. Takze toto tu v zapadakove nemame 😀

henikav
13. dec 2011

@taty no ved nemusite mat vsetko, aj v nasom zapadakove to funguje podobne, to len ked idem do prace, akoby som dzunglou chodila

taty
13. dec 2011

@henikav no ale tak Brusel to je ina dzungla takze tam sa niet co cudovat. 😎

henikav
13. dec 2011

@taty ako si na tom s vianocami??? Vyzdobene, napecene, darceky nakupene???

taty
13. dec 2011

@henikav No stromcek stoji a aj svieti 😀 ,darceky su uz poriesene davno ,no a piect sa nebude teda okrem strudle kedze sa ide sviatkovat k svokruse,teda na Vianocnu veceru sa ide tam a potom supajda darceky a domov ,kedze spat sa mi tam moc nechce.Mame to za 30 minut domov takze pohoda.Svokrusa napecie urcite ako vzdy a aj zabali takze jedine vajecny liker a sneh nam bude chybat.Ale tak aj Porto moze byt

henikav
13. dec 2011

@taty vajecny liker ja osobne neznasam, ale ked to mate radi, da sa urobit aj doma. My sme boli teraz pred tyzdnom v Prahe, tak sme doplnili zasoby alkoholu a sampanskeho na sviatky a aj na neskor, zvyknu chodit susedia posediet, tak aby bol vyber, my len nakupujeme, ale skoro vobec nepijeme. Svokra byva kde?? nie nahodou blizko nas??

zajaciq
13. dec 2011

@henikav ahoj ty si mi poslala ten kalendar, vsak 😉 dakujem este raz, uz mame styri exemplare vytlacene, hrozne si mi tym ulahcila praaaaacu 🙂 a sa uz tesim ako na to budu pozerat nasi rodicia 😀 😎 😵

taty
13. dec 2011

@henikav No to vies ze ja tiez bezne vajecny nechlomstam to ja len na vianoce 😎

henikav
13. dec 2011

@zajaciq ano ja, tak som rada ak ti to pomohlo, ale tu pracu som si nedala ja, ved som ti pisala, ja som to len stiahla z netu, ale som rada ak niekomu urobia radost 😵

@taty to ja mam radsej punc, griotku, alebo varene vinko, ale tento rok to bude asi skor bez alkoholu 😉

taty
13. dec 2011

@henikav jej tak ze ak som dobre pochopila do noveho domu novy clen??? 😎 Ina aj ja mam rada varene vinecko ale cervene tak ked ideme teraz na prechadzku tak vzdy jeden dame.

henikav
13. dec 2011

@taty no to vies, myslela som si ze som v prechode 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre