Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

cestovatelka
16. máj 2010

henika ☹ ja som nasla ze je jedovaty ☹(((((....co teraz? ☹

henikav
16. máj 2010

volam veterinarovi
kde si to nasla?

cestovatelka
16. máj 2010

shinelove, dakujem, ale asi s tym este pockame ....

cestovatelka
16. máj 2010

mozno mas iny typ...v kazdom pripade daufam, ze to bude v poriadku, mozno to sam jeho zaludok neznesie a vyvrati to...drzim paste

cestovatelka
16. máj 2010

henika daj vediet

henikav
16. máj 2010

neviem sa dovolat veterinarovi ☹ je mi z toho na figu

cestovatelka
16. máj 2010

to verim ☹

krisbar
16. máj 2010

juuuj, heni! tak to volaj! co ho to napadlo? to asi z nudy...no ale nevedela by som ze to je jedovata rastlina...nejako som mala pocit, ze vsetko co je coma v kochlikoch je neskodne...to asi preto ze ma nikdy nenapadlo to jest ☹

cestovatelka - no este vam ostava na tie baby veci Ikea...tam su ceny prijatelne..aj ked neviem isto, kedze do detskeho nechodim 😝
mat dieta je drahe, ale kto by to pocital, ze? ta radost sa neda nicim nahradit...a peniaze boli, budu, su.
mimochodom - tvoj muz pracuje pre EU, ci pre sukr. spolocnost. Moj pre sukromnu... este pred pol rokom by som si ani nepomyslela ze vystrcime paty zo SK a dnes mam pocit ze som tu uz niekolko mesiacov a nie len dva... 😎

cestovatelka
16. máj 2010

heni ak tak skus aj ineho veterinara, ktory bude dispo
manzel pracuje pre sukr. spolocnost....raj v EI nam nebol dopriaty....jak ked teraz pocuvam o tych podmienkach, hlavne co sa tyka deti...no sak ale od hladu neumierame,a pokila budeme zdravy a stasticko sa na nas trochu usmeje, bo za poslednych par tyzdnov sme si toho uzili az az...sa snad bude lepsie po ulici kracat

henikav
16. máj 2010

tak uz som sa dovolala a odlahlo mi, nemalo by mu to vraj ublizit, len mam dat klietku do nejakej malej miestnosti a zvysit vlhkost, teda dat varit vodu napriklad aby sa odparovala, takze drobec ide do kuchyne a bude mat saunu.
A uz je potrestany, sedi v klietke a je mu to fuk, uz si pobehal cely den, tak je spokojny, za chvilku schova hlavicku pod kridelko a pojde spinkat. No a rastlina pojde prec

krisbar, inac mna by to tiez nenapadlo jest, ale nas cipko moze mat rozumcek velky asi ako hrozienko, tak s tym vela nenarozmysla

cestovatelka
16. máj 2010

ah, super henika....kanariky su zjavne odolnejsie ako macicky 😉 to je dobre

krisbar
16. máj 2010

Cestovatelka - tej v "raj v EU" aj mna trosku prekvapil, ked som sa pomaly dozvedala ake maju vyhody...(pozor aby sa teraz Henika do nas nepustila, ona tusim robi pre EU), ale ja osobne by som v tak velkej institucii nechcela pracovat. robila som na SK este davno v statnej sprave a ten byrokratizmus co tam je...grrr..a myslim ze v EU instituciach to je to iste. urcite ze ti co maju "definitivu" uz maju "vystarano" v zmysle ze si odrobia a idu domov a ked nemaju potrebu tak nemusia riesit do konca zivota, ale mne by to nevyhovovalo...ja potrebujem vacsiu dynamiku...okrem toho my sa raz chcem vratit na SK, takze takto by som nemohla do konca zivota existovat...
ale ako vravis...je to v istych veciach "raj", aj ked vsetko ma svoje pre a proti..

krisbar
16. máj 2010

heni - super, az teraz sa mi to refreshlo. tak parada ze to bude dobre. trosku sa posaunuje a zajtra bude zase vyvadzat 😝

henikav
16. máj 2010

krisbar 😀 😀 😀 neboj, nepustim sa do Vas, ved kto chce, zacne sprtat, obiehat konkurzy a moze sa tam zamestnat, ja to doprajem kazdemu, len takym nie, co pre to aby sa im darilo nic nerobia a potom ohovaraju a zavidia
aj ja som si tak vravela, ze potrebujem vacsiu dynamiku, ale zvyknes si 😉
som rada ze si odrobim a mam vystarano, niektore veci mi tam sice vadia, ale tak co uz nic nie je dokonale, aj tak to ma viac pre ako proti

cestovatelka
16. máj 2010

no tym padom henike tisko zavidim ale v dobrom....ja nie som schopna ucit sa tie kraviny (testy do EI), takze o to super lepsie pre Heniku....jasne, ono to nikde nie je idealne, vsade najde za a proti ale tie podmienky v EI su v kazdom pripade zavideniahodne 😉
henika urcite vari vodu v hrncoch v kuchyni nech sa kanarik hydratuje

cestovatelka
16. máj 2010

Henika my sme jake napojene 😉

henikav
16. máj 2010

no uz som tu zas, cestovatelka, kedy vam vlastne usiel kocurik??

cestovatelka
16. máj 2010

to bolo uplne na zaciatku ked sme ho kupili....iba o dve poschodia nizsie v baraku, aked sme pre neho prisli tak nas nespoznaval

krisbar
16. máj 2010

tak tak Heni, dobre si to napisala, kto chce, nech na sebe maka a sa tam prihlasi...
myslim ze ani ja ani Cestovatelka sme to nemysleli "zavistne" len tak sme si "povzdychli" ze je to tak ako to je a iste veci su pre vas vyhodnejsie...
cestovatelka, tiez pozeram ze preco pises to co henika uz napisala..ale az potom mi doslo, ze si este necitala co napisala henika 😎

cestovatelka
16. máj 2010

tak tak Krisbar 🙂 pisali sme naraz 🙂

famfrla
autor
16. máj 2010

dobry vecer 😎

ste sa dnes prozpisali 🙂🙂

cestovatelka
16. máj 2010

vitaj spat famfrla...jaj tvoj nick sa strasne tazko pise 😀 stale urobim daky preklep 😀

henikav
16. máj 2010

fiha baby, tu sa to rozbehlo
takze hlasim, ze sauna je v kuchyni, okna uplne zaparene; ale uz som vypla vodu, nemusi sa mi tam cipko uvarit. No a zaroven ma chudacik aj trosku smradu, lebo maly chcel zas langos, tak je tam trosku citit aj olej
No a ja som preflakala 4 dni bez ucenia, takze sa do toho dnes pred spanim aspon mrknem 😀

famfrla
autor
16. máj 2010

😅 tak zajtra pondelok zajtra mam test z anglictiny 🙂: ) u nas bolo take skarede pocasie ☹ to je ako naschval vzdy cez vikend 😖

dufam ze zajtra dostanem odpoved 😅 ak bude negativna hned kupujem letenky na slovensko 🙂 🙂 😀 😎

heni chudatko male operene .... ale langos by som si dala taky cesnakovy 🙂 🙂 🙂 😀

cestovatelka
16. máj 2010

ooooooooooooh, ja som aj zabudla, ze LANGOOOOOOOOOOOOOS
jaaaaaaaaj henika kde to byvas prosim Ta 😀 😀 😀 😀

henikav
16. máj 2010

no famfrla, staci dojst este mam cesto v chladnicke aspon na 6 langosov
na ten test ti budem drzat palce, ja mam zajtra cez obed tiez anglictinu
a na odpoved drzim dvojnasobne 😉

henikav
16. máj 2010

cestovatelka, priamo v brusseli, mozes byt u mna za 1 a pol hodinky, mozno aj skor 😉
ale ak chcete teraz uz bude hadam krajsie pocasie, mozme dat langosove stretko

cestovatelka
16. máj 2010

no to by bola jaka romantika.....vy ste dake studentky.....no co sa mi to ucite? 🙂 obdivujem Vas

henikav
16. máj 2010

cestovatelka, ja uz pomaly pojdem na univerzitu tretieho veku 😀
ale hej, chodim do skoly, aby som uplne neohlupla, clovek robi roky to iste a o vsetkom ostatnom straca prehlad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre