• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, ktoré rodili v roku 2003. Nájdem tu nejaké?

30. júna 2011 
Najdem tu taku maminku???
8. jún 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som. :slight_smile:
8. jún 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zgurka ahooooooooooooooooooooj :slight_smile: aspon jedna maminka co ma take dievccatko ako ja , mozem sa ta opytat davas uz malicku do skolky?
8. jún 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malicka uz bude mat koncom jula 4 roky. A do skolky chodi uz od 2 rockov a velmi sa jej paci. Kriza bola len raz, ked som tento rok vo februari zostala doma na materskej. Nechcela ist ani ona do skolky. :grinning:
8. jún 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zgurka moja takitsto ale zaciatkom jula a do skolky tiez chodi dost davno pretoze pracujem v skole , skolka je nedaleko tak chodi ja som sa len prto pytala pretoze viacero ludi nesuhlsi s davanim takych malych deti do skolky
8. jún 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy si ju dala Ty? Kolko mala rockov? Moja Simonka bola odjakziva velmi ziva a spolocenska, keby som videla, ze sa zle adaptuje, ostala by som s nou este doma. :slight_smile:
8. jún 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sasenka mala vtedy 1rok a 8mesiacov ,,,vies ja som bola "donutena" ju dat skolky ale na prekvapenie bolo jej tam dobre
8. jún 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas beru len od 2 rokov deticky. A Saska sa uz tesi na sestricku?
8. jún 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zgurka tweis sa tesi ona ma dost deti uz v skolke
9. jún 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina123, ako to je so Sasenkou a chorobami v skolke? Lebo moja Simonka je chora skoro kazdy 2 tyzden. :frowning2:
13. jún 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zgurka ona sa drzi ona si na skolku uz zvyklla zatial nie je casto chora
15. jún 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaujimave, ze tu nie su ziadne mamicky s rovnako starymi detmi, nie nina? :slight_smile: Asi si tu pokecame, len my dve :grinning: .
21. jún 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zgurka aj ja sa tomu cudujem ze sme len dve
24. jún 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, aj ja sa pripajam :slight_smile:
Som ta tu nasla Nina :grinning:
Jam mam chlapceka, teraz 19juna mal 4 roky.Do skolky so ho davala na skusku uz od 2 rokov,pretoze moja maminka je ucitelka v skolke.On ma strasne rad deti.
24. jún 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
omfahad juchu ze sa pridavas :wink: moja saska bude amt teraz na zaciatku jula 4roky
24. jún 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moj Fahad mal teraz 19juna sme mu robili velku oslavu
On uz je taky velky :sweat_smile: Kazdym dnom ma niecim prekvapi,niekedy sa normalne cudujem ako to male dieta vsetko vnima.
Baby predvcerom vecer som ho ukladala na spanie a povedal mi ze nechce byt velky.Ja na to prekvapene preco?a ta odpoved ma odrovnala:'lebo nechcem aby si ty aj ocko zomreli" :astonished: :frowning2:
Teraz ked som tehotna som dost citliva,no ako mi toto povedal,tak som sa drzala aby som sa pred nim nerozplakala.
Rozmyslala som ci mu niekto nieco nehovoril o smrti,alebo nieco suvisiace s tym,ale nie.No ako ho to mohlo napadnut? :confused:
24. jún 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
omfahad male deti niekedy vedia aj o takych veciach o ktorich mi nemame tusenia ze nieco vedia to aj moja malicka ma vzdy prekvapi na prve pocutie nejakou osmarinou ale tM len sdokazuju aky su
25. jún 2007 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj omfahad. Konecne sme sa rozrastli. No moja mala zvykla hovorit, ze ked tatinko nebude posluchat, kupime druheho. Ale pritom myslela, ze presnu kopiu tohto. :slight_smile: A teraz ma akesi cudne chute. Papa palacinky s grankom a k tomu paradajky a papriku, inokedy pastetovy chleba so salamou. Po kom to dite je.......... :grinning:
29. jún 2007 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,aj ja som tu :wink:
29. jún 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len chcem dat male info o ninke :slight_smile: vybrala sa s malou na veelku dlhu dovolenku k moru -ved si to aj zasluzi potom co si vystrojil jej priatel
30. jún 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivanka, co si vystrojil jej priatel? Vitaj erika. :slight_smile:
30. jún 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky zgurkaa..Nas Erik bude mat 4 roky 10.10.,takze sme zatial z Vas najmladsi. :grinning:
30. jún 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgurka prosto ju klamal a napokon zistila ze ju podvadza a preto sa od neho odstahovala
30. jún 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chudatko ninka. :slight_smile: Ak s nou budes hovorit, pozdravuj ju odo mna, nech si skusi uzit dovolenku a skoro sa medzi nas vrati. :slight_smile:
4. júl 2007 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte pekny den sa praje

ivanka nebola som na dovolenka s malou to som len tebe tak povedala :frowning2:
7. júl 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako nina123? :slight_smile:
9. júl 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby. Môj Ondrej je jednoznačne najmladší z klubu detí narodených v roku 2003. 4 roky bude nať 29. decembra. Do škôlky ide od septembra a už sa teší.
16. júl 2007 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
moj maly bude mat 4 roky 12. novembra, no do skolky chodi uz od roka a 10 mesiacov. Musela som nastupit do prace a Matusko do skolky, ale vobec si nestazujeme :slight_smile:
16. júl 2007 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme jediní, čo si užívajú plné tri roky rodičovskej DOVOLENKY? :grinning:
19. júl 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte mamulky")
19. júl 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. No konecne pribudaju maminky. Uz som si zacala mysliet ze sa tato tema zapadne prachom. :grinning: :slight_smile:
22. júl 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Tvoj príspevok