Maminy, ktoré rodili v roku 2003. Nájdem tu nejaké?

Najdem tu taku maminku???
zgurkaa
8. jún 2007
Tu som. 🙂
nina123autor
8. jún 2007
zgurka ahooooooooooooooooooooj 🙂 aspon jedna maminka co ma take dievccatko ako ja , mozem sa ta opytat davas uz malicku do skolky?
zgurkaa
8. jún 2007
Malicka uz bude mat koncom jula 4 roky. A do skolky chodi uz od 2 rockov a velmi sa jej paci. Kriza bola len raz, ked som tento rok vo februari zostala doma na materskej. Nechcela ist ani ona do skolky. 😃
nina123autor
8. jún 2007
zgurka moja takitsto ale zaciatkom jula a do skolky tiez chodi dost davno pretoze pracujem v skole , skolka je nedaleko tak chodi ja som sa len prto pytala pretoze viacero ludi nesuhlsi s davanim takych malych deti do skolky
zgurkaa
8. jún 2007
A kedy si ju dala Ty? Kolko mala rockov? Moja Simonka bola odjakziva velmi ziva a spolocenska, keby som videla, ze sa zle adaptuje, ostala by som s nou este doma. 🙂
nina123autor
8. jún 2007
Sasenka mala vtedy 1rok a 8mesiacov ,,,vies ja som bola "donutena" ju dat skolky ale na prekvapenie bolo jej tam dobre
zgurkaa
8. jún 2007
U nas beru len od 2 rokov deticky. A Saska sa uz tesi na sestricku?
nina123autor
9. jún 2007
zgurka tweis sa tesi ona ma dost deti uz v skolke
zgurkaa
13. jún 2007
Nina123, ako to je so Sasenkou a chorobami v skolke? Lebo moja Simonka je chora skoro kazdy 2 tyzden. 😞
nina123autor
15. jún 2007
zgurka ona sa drzi ona si na skolku uz zvyklla zatial nie je casto chora
zgurkaa
21. jún 2007
Zaujimave, ze tu nie su ziadne mamicky s rovnako starymi detmi, nie nina? 🙂 Asi si tu pokecame, len my dve 😃 .
nina123autor
24. jún 2007
zgurka aj ja sa tomu cudujem ze sme len dve
omfahad
24. jún 2007
Ahojte baby, aj ja sa pripajam 🙂
Som ta tu nasla Nina 😃
Jam mam chlapceka, teraz 19juna mal 4 roky.Do skolky so ho davala na skusku uz od 2 rokov,pretoze moja maminka je ucitelka v skolke.On ma strasne rad deti.
nina123autor
24. jún 2007
omfahad juchu ze sa pridavas 😉 moja saska bude amt teraz na zaciatku jula 4roky
omfahad
24. jún 2007
No moj Fahad mal teraz 19juna sme mu robili velku oslavu
On uz je taky velky :-N Kazdym dnom ma niecim prekvapi,niekedy sa normalne cudujem ako to male dieta vsetko vnima.
Baby predvcerom vecer som ho ukladala na spanie a povedal mi ze nechce byt velky.Ja na to prekvapene preco?a ta odpoved ma odrovnala:'lebo nechcem aby si ty aj ocko zomreli" :-o 😞
Teraz ked som tehotna som dost citliva,no ako mi toto povedal,tak som sa drzala aby som sa pred nim nerozplakala.
Rozmyslala som ci mu niekto nieco nehovoril o smrti,alebo nieco suvisiace s tym,ale nie.No ako ho to mohlo napadnut? =-)
nina123autor
25. jún 2007
omfahad male deti niekedy vedia aj o takych veciach o ktorich mi nemame tusenia ze nieco vedia to aj moja malicka ma vzdy prekvapi na prve pocutie nejakou osmarinou ale tM len sdokazuju aky su
zgurkaa
29. jún 2007
Vitaj omfahad. Konecne sme sa rozrastli. No moja mala zvykla hovorit, ze ked tatinko nebude posluchat, kupime druheho. Ale pritom myslela, ze presnu kopiu tohto. 🙂 A teraz ma akesi cudne chute. Papa palacinky s grankom a k tomu paradajky a papriku, inokedy pastetovy chleba so salamou. Po kom to dite je.......... 😃
erika1
29. jún 2007
Ahojte,aj ja som tu 😉
ivanka592
30. jún 2007
ahojte ja len chcem dat male info o ninke 🙂 vybrala sa s malou na veelku dlhu dovolenku k moru -ved si to aj zasluzi potom co si vystrojil jej priatel
zgurkaa
30. jún 2007
Ahoj Ivanka, co si vystrojil jej priatel? Vitaj erika. 🙂
erika1
30. jún 2007
Diky zgurkaa..Nas Erik bude mat 4 roky 10.10.,takze sme zatial z Vas najmladsi. 😃
ivanka592
30. jún 2007
zgurka prosto ju klamal a napokon zistila ze ju podvadza a preto sa od neho odstahovala
zgurkaa
4. júl 2007
No chudatko ninka. 🙂 Ak s nou budes hovorit, pozdravuj ju odo mna, nech si skusi uzit dovolenku a skoro sa medzi nas vrati. 🙂
nina123autor
7. júl 2007
ahojte pekny den sa praje

ivanka nebola som na dovolenka s malou to som len tebe tak povedala 😞
zgurkaa
9. júl 2007
Ako nina123? 🙂
mimakro
16. júl 2007
Čaute baby. Môj Ondrej je jednoznačne najmladší z klubu detí narodených v roku 2003. 4 roky bude nať 29. decembra. Do škôlky ide od septembra a už sa teší.
lasenka
16. júl 2007
ahojte 😉
moj maly bude mat 4 roky 12. novembra, no do skolky chodi uz od roka a 10 mesiacov. Musela som nastupit do prace a Matusko do skolky, ale vobec si nestazujeme 🙂
mimakro
19. júl 2007
My sme jediní, čo si užívajú plné tri roky rodičovskej DOVOLENKY? 😃
sweetberry
19. júl 2007
ahojkajte mamulky")
zgurkaa
22. júl 2007
Ahojte. No konecne pribudaju maminky. Uz som si zacala mysliet ze sa tato tema zapadne prachom. 😃 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli