• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
nehodim...mam vymazany program na upravu fotiek... :cry:
30. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak nám fakt nasnežilo? ja nevidím na západnú stranu,len na východnú..............ale no ,nepotešili ste ma :unamused:ja už som sa videla dakde na jednom orosenom :wink:

ked som ráno videla ako prší, veru sme ostali v posteli "až" do pol 8.včera som normálne zaspala s deťúchmi v teplákoch a tričku, no ako som si ľahla,tak som vstala....a muž, že načo by som ťa v noci budil... :sweat_smile:

idem vypražiť syr, detičkám opečeiem naložené kuracie cicky a polievočku....

zuzu- kde idete plávať?
30. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute malu som dala spat,,,a pocitac som zapla az teraz,,,,potom pojdeme asi do depa pozriet tie vlaky,,,,
:slight_smile:
30. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka ideme do aquaparku do teplic...
Lucka si tiez isla lahnut...sama, lebo som jej povedala, ze ak nepojde spat, tak nejde na kupalisko...xixi...tak som zvedava dokedy vydrzi sama v posteli :grinning: :grinning: :grinning:
my mame hov. polievku a segedinsky :grinning:
30. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu chodievate tam casto? my sme tam chodili smuzom tak minuly rok ked bol tusim september, oktober ale na vecerne,,,sami dvaja :slight_smile: inak kolko to teraz stoji?
30. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme segedínsky, a aký fajný :grinning: veľmi sympatická kapusta, po 100rokoch som nemusela strihať :grinning:

inak Zuzu večer neprídem, lebo som dnes do rána vracala :confounded: asi som mala z očú či čo, lebo už mi nič nie je, akurát som nevyspatá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koncert super - Verča prišla s tým že maria čirova je tehu :sweat_smile: deti majú zážitok - podpisy na rukách, nohách , chrbtoch..... :grinning:
30. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka inak su teraz virusy tie hnusne grcacie,,,,
30. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dnes liečila susedovie dcéru, grcky a srajdy- naordinovala som roztok z glukózy, sódy bicarbóny a troch soli....je to ako infúzia- postaví na nohy a zastaví grc. a sraj.

všetci mi šli spať, a ja idem konečne pošiť resty čo som komu posľubovala a asi začnem vyšívať :wink:

lucxy- dala si mi celkom dobrý tip, pôjdeme mrknúť tie vláčiky :wink:
30. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, vlaciky su na Nakladnom.........nie na stanici, teraz mi muz volal.........uz su tam.............ja vegetim :sweat_smile:
30. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, zuzi, sla by som, do virivky, ...........na tobogan................ :wink: :wink: :wink:
30. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://aquapark.therme.sk/index.php?action=text&txt=mdd
tu je cennik...

lucxy, ja idem prvukrat, ale Viktor ml. uz bol...
30. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana, veru do virivky urcite zavitam...ale tobogany neprosim... :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj na tobogan? ja som sa najprv bala, ale ked sa aj mlady spustal, tak som sla.........ale len na modry :sweat_smile:
30. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si ma predbehla :grinning: :grinning: :grinning: ...............chod to skusit, budes lutovat, aj moja svokra sla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,,,dakujem...vazne... :grinning: :grinning: :grinning: mam obavu, ze ked vyletim do bazena z toboganu, tak bazen ostane suchy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked po mne neostal......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kludne chod :wink:
30. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no uvidim...ci ma pustia :grinning:
30. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: .........musime si aj my naplanovat Teplice niekedy, naposledy sme boli vari naVianoce........ale pri tych cenach :confounded: :confounded: raz do roka staci :grinning:
30. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, tie ceny su priam uchvatne... :unamused:
30. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v septembi bola dobra akcia, vstupne za polovicu a deti do 15r. zadarmo......to sme sli dvakrat :grinning:
30. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak my sme tiež boli na vláčikoch poobede a saške sa páčilo velmi do každého cchela ísť ....aj sme sa previezli tak sa jej mooooc páčilo ani von nám nechcela isť....zajtra idem k našim a chceme do skanzenu ísť tak snád bude dobré počasie....
30. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2831018&vReferer=

tak ste ma inšpirovali kočky s poľskom, dnes sme boli v bielsko biala aj my, predtým sme chodili do krakowa a aj tu to bolo okej
..ceny lepšieeeeeee ako u nás, kuk náš topánkový úlovok..
ale chodili sme skôr nábytky, čo budeme zariaďovať dom a máme úplne kráásne link-y na detský nábytok kto potrebuje
vidím, že tu sa cestuje :slight_smile: turecko, itália, my ideme klasika 2 tt chorvátsko a pomedzi to kde tu čo tu a na dome...
30. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
v aquaparku bolo uuuuzasneeeee...
my tento rok necestujeme... :frowning2: ale nevadi, o rok si to vynahradime... :grinning: :grinning: :grinning:
bocmanka, ulovok je super :wink:
30. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ranko...co van nejde net???

posledna a aj prva,.... :grinning:
31. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzu ajja som tu ide ide len asi vsetci varia pecu lenosia...
31. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlozila som foto zo stretka tak nakuknite sice len 4 ale su

prijemnu nedelu
31. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto...presne...lenosia a dospavaju sobotnu prehyrenu noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej...adiku dala foto zo stretka.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som rano pisala tri krat a nezobralo mi to :angry:
zuzu a bolo vela ludi?
31. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok