• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
čavéééélo.

my zas nespávame. asi malého začali trápiť ďasienka. celú noc mrnká, prehadzuje sa........tak už 3. deň u nás v posteli a aj tak je stále hore. Nie je to ale zavčasu na zúbky?
Včera som si umyla ruky a tak zohnutým prstom som mu po tých ďasienkach a držal akoby mu to robilo dobre.
Chúďatko moje, len sa konečne naučil prdnúť a koliky odišli, tak hneď začnú srať zúbky.
3. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenk mojej vysli uz v 4roch mesiacoch hned dva a som neverila ze tak skoro
3. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prave som si zaliala kafe , Lucka este spi a ja ide precitat co ste popisali
3. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf zuzu som na Vas myslela ako Lucka???
no to je super ze este spinka aspon bude rychlo fit
3. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenk30, Lucka mala 2 mesiace a 2 zuby :grinning: :grinning: :grinning: takze to moze byt zo zubkov :grinning:
lenka, co to ideme mat za vikend???hroza pocasie... :sweat_smile:
3. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi caf....v noci nemala teplotu, a ani rano....no a este spi, takze si myslim, ze uz je to ok...
3. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu aspon sa nebudete flakat po vonku a pekne sa budete venovat len alk.napojom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme varit gulas, tak neviem ci nezakurime rovno v peci...nech nam nezmokne...a alk. napojom sa urcite budeme venovat... :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz pocujem Lucku...tak idem...ale pridem... :grinning:
3. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to je jasne ale kedze bude pocko o nicom tak urcite este viac xixixix
3. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial koncim pekny den Vam vsetkym zelame pa
3. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ja ani nie...vecer idem zo stretka na chatu, kde ma budu cakat deti s mangelom...takze nemozem prist ako rura :grinning: :grinning: :grinning: ....ale do nalady si dam... :slight_smile:
3. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čooooo? že v 2 mesiacoch? a lucxy v 4. hneď dva? no tak aspoň viem, čo nás straší................

tie géliky ste dávali, alebo niečo?

ja už som si dopila kávičku a už mám naplánované ďalšie dve na dneska - to moje malé chlapiatko bude iný narkoman.........ale pijem aj bezkofeínovú
3. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenk ja som davala gel...a masirovala som jej to takou kefkou...naprstok so stetinkami...a vtedy drzala hlavku ani sa nepohla...
ja uz mam tiez kafe vypite a moje dieta stale spi :grinning:
3. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má také dobré slniečkové hryzátko - ale sú tam také 2 dlhšie lúče na chytenie a práve tie si pchá stále do pusiny, tak ho len naťahuje z toho :grinning: :grinning: takže bez efektu.
3. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to poznam...tak skus si kupit v lekarni ten naprstok...
3. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, dík

tak idem niečo porobiť, kým drobec ešte dospáva noc. tak vám prajem pekný dník
3. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chorusikom skore uzdravenie :wink:

kavicku uz mam aj ja za sebou :wink: aj navstevu doktorky s Riskom, zajtra nas caka alergologia.

dufam, ze buduci tyzden uz s Vami vybehneme aj my kocikovat :wink:

nepoznate niekoho, kto by potreboval kupit bebu ha 1? mam doma 5 krabic pod polskym nazvom, a predavam ju za cenu, za ktoru sme ju kupili v Polsku
3. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko ahoj...

baby, provokacne vam oznamujem, ze moje dieta prave vstalo... :grinning: :grinning: :grinning:

tak sa lucim...papa :grinning:
3. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no hadam sa nam trosku vycasilo :sunglasses:
zuzu, idem vam tisko zavidiet to chatovanie :wink: uz aj ja by som veru niekam vypadla :frowning2:
3. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby
nahodou mne sara tiez vstala o 9..ale to bol uz jej prvy spanok..budicek 5.oo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas ma to svoje vyhody..pasujem ju teraz na spanky vacsich deti nech mozem s vami chodit trajdat :sweat_smile: teda toto..kocikovat :wink: druhy spanok uz mame ako vacsina deticiek od 12.30 do ca 14.3o ..teda skusam to len druhy den tak..
sari akurat som na teba myslela vcera ze kedy uz ta a malicku uvidime :sweat_smile:
ja by som buduci tyzden dala tie sucany-orea..to by bolo fajn ..deti v uzatvorenom priestore :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaahoj
no dnešné počasie bolo také aprílové chvílu dážd a zima hned zas slnko a horuco..... :angry: dufam že buduci týžden bude lepší....
lenk ja som používala dologel calgel mundisalgel ale veru nejaký velký rozdiel som v nich nevidela akurat dologel jej najlepšie chutil :grinning: a mali sme aj také chladivé hryzátko to bolo dobré to rada obžuvala.....
3. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Baby nemate niektora na predaj lahky sportovy kociar , pripadne golfac aj s nanoznikom.
Pohravam sa z myslienkou nejaky malemu zaobstrat
Dakujem
3. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás na zúbky pomáhal len prsník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a u Filipka Babydent na kvantá- chutil mu teda veľmi ,ale aj zabral..... :wink:
3. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my mame za sebou zatial najlepsiu noc,co je Saska doma :dizzy_face: keby takto chcela spinkat, a este pridala troska denneho spanku tak by to bolo uplne super :grinning: :sweat_smile: ale inak sme hore od 5.15, cela family

vsetkym Lenkam vsetko najlepsie k meninam prajeme :wink:

Nicol - tak sme sa uz vcera v tom meste stretli :wink: inak Risko si teraz strasne oblubil tu knizku od Vas

Lenk - na zubky sme mali dologel, babydent, mundisan a teraz sa mi najviac osvedcil Dentinox. a na pribalovej info k takymto liekom je, ze dieta by nemalo ten krem prehltnut - teda dost cudne, kedze je to na zubky, a zmiesa sa to so slinami :sweat_smile:

ja uz som vypila aj kavicku, a vy nikde :sweat_smile:
4. jún 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaaanko...mile Lenky, Lienky, Lienocky....tu je versik k vasim meninam....

Vase meno je dnes v kalendári,
tak nech sa Vam vždy všetko darí.
Pekný kvietok, dúšok vína,
nech Vam sviatok pripomína.
Šťastie, zdravie, lásky veľa
to Vam dnes zo srdca želám.

vsetko naj....cmuk
4. jún 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj ďakujeme :slight_smile:

aj my prajeme ostatným Lenkám všetko naj :slight_smile:

dnes je zase aká kosa :confused: včera to už vyzeralo nádejne :confounded:
4. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, no uz len zima a dazd.... :unamused:
4. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka sa mi pokakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj v noci, tak asi ten druhý spodný očák :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz neviem či jej nechať gaťky či dať plienku :sweat_smile: no a obidve chcú chodiť na wc, čo by nebol problém, keby to nechceli naraz :angry: súrne potrebujem byt/dom s dvoma weckami :grinning:
4. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, mame jedno wx-ko v pivnici....ak chces, donesieme dame do chodbicky :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok