Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

anculka
20. feb 2009

ja urcite zajtra idem hoci tam zrejme budem ako vy... rezanec, lebo ideme dnes vecer na fasiangovu zabavu 😅
Leni, aj ja uz chcem normalne pocasie, numusi byt zrovna teplo ale aspon nech nam netrva 20min kym sa nababusime a potom aj tak idem spotena von. A zasnezeny mokry kocik. .... Vsak viete o com tocim.
Leni no Ti fakt nezavidim ze to mas teraz double. 😒

len22ka
20. feb 2009

Ja sa hlásim na to cvičenie ale nie v sobotu ale v stredu (by som to hádam mohla stihnúť) 😅 a dúfam že je to fakt pre začiatočníkov, lebo nerada by som tam len tak hopkala a zírala že to čo sa okolo mňa deje 😀

len22ka
20. feb 2009

ančul: ideš aj v stredu? a nevezmeš náhodou stopára zo Severu? 😅

anculka
20. feb 2009

ok, jasan 😉
ak bude sexi 😀

len22ka
20. feb 2009

a môže byť sexi nababušený??? 😀 tak si rozopnem v aute bundu 😝 😀

anculka
20. feb 2009

😀
Samko sa uz aj sam postavu????

anculka
20. feb 2009

sorry to bolo trochu odveci a este aj schybou. 😉 ale prave som pozerala Tvoje fotky

len22ka
20. feb 2009

no jasné, on je šikulka 😀

len22ka
20. feb 2009

aha ja že si myslela že on bude stopovať...fakt to bolo od veci 😀 No už sa sem tam postaví keď sa má čoho pridržať..

len22ka
20. feb 2009

lenže dlho nepostojí, lebo musí stále metať rukami, a hopsať, tak padne na riť..

anculka
20. feb 2009

tak to je sikula! 😉
Aj Laura chce furt stat, a do sedacky ked ju chcem dat tak sa zapre nohamy a ani zanic sadnut len stat ale sama sa este nepostavi.

len22ka
20. feb 2009

veď aj on ešte tak šmatlavo

zuzu13
20. feb 2009

dobré ránko...
no ja som zvedava čo je to to bosu...neviem či je to skákanie, či len nejaké posilovanie na tom "vankúši"...sorry ale ja som športový antitalent už asi 20 rokov 😀 😀 😀 a tiež nechcem schudnúť...len spevniť.... 😀 😀 😀

anculka
20. feb 2009

zuzu, vsetko! Podla toho aj na aku hodinu pojdes.(podla mna pre Teba by bol v hodny ten Pilates!?).
Alebo nas mozes len cakavat a po cviceni chodit snami na pivo! 😉 😵

zuzu13
20. feb 2009

ancul...veď to...ja to skákanie nemusím...kvôli kolenám 😅 ale ak to nie je až tak náročné...tak možno by to za pokus stálo 🙂

zuzu13
20. feb 2009

no a to pivo...no tak minerálku možno s dcl. vínka... 😅

anculka
20. feb 2009

To uz, ked sa raz namotas, potom to uz ide! Ono to nieje len o tom cviceni ale aj o tom ze si najdes cas na seba a ze proste na chvilu vypnes, odreagujes.

anculka
20. feb 2009

No konecne moj clovek, lebo furt sa to spomina len chmel, chmel a ja teez chmel nie ja radsej vinko s mineralkou. 😀

anculka
20. feb 2009

Ty Brdo, Lucka je riadna soferka!!!

bocmanka
20. feb 2009

to dnes máme ale krááááááááásne..... 😵
a ja úplne najradšej gin tonic.....kedy oslavujeme cvičenie????

anculka
20. feb 2009

😀 no to je dobry napad! kedy?

zuzu13
20. feb 2009

ancul...ja milujem pivko...ale po cvičeni radšej vinko 😀

len22ka
20. feb 2009

konečne som ukecala dieťa že je čas ísť spať 😕

len22ka
20. feb 2009

ancula: už máte nejaký zub?? Náš stav zubov k dnešnému dňu ( a to za 9 dní má 9 mesiacov) je 0 kusov 😅 a nevyzerá že v najbližšom čase sa to zmení 😅 😕

len22ka
20. feb 2009

ozaj pardon že som sa vám vmiešala do témy 😉 ja tiež radšej víno ..pivo eee za celý život som vypila asi jedno malé pivo, ak by som to zliala dokopy 😀

kristina.ruzickova
20. feb 2009

zuzu

bosu je skvele prave na kolena, práve preto že je odpružené, dá sa naňom posilovať aj spaĺovať, alebo aj kombinovanie...záleží od druhu tréningu..
na nete je o tom veľa popísané, nakoľko to pôvodne bola rehbilitačná pomôcka, kým sa neetablovala aj medzi športovcov, vo svete trénujú všetci vrcholoví športovci ( hokejisti, futbalisti, lyžiar...) práve na bosu...

super to pomáaha na chrbticu a brušné svaly, tým že využívaš tú nestabilnú plochu posiluješ stále, lebo musíš udržať rovnováhu... treba si prečitať a najlepšie prísť vyskúšať nech tu zbytočne nespamujem že?

🙂majte sa.... vidím esa zajtra...
ančula ...pivko heeeeeeej??? to teda určite, minerálka je lepší zdroj 🙂

bocmanka
20. feb 2009

tak zajtra cvičíme.....heeeeeeeej?..ancul , ti budem konkurovať v čelenke 😵
dve gule v čelenkách,yes?..sa odfotíme....xixixixi 😵

lenk30
20. feb 2009

ahojte.
vy cvičíte? no ja už by som tiež so sebou rada niečo robila, aj keď v pôrodnici som nechala 10kg. ešte mi dosť ostalo. ale asi je pre mňa ešte skoro, aj keď prvý štich z vyšívačky mi vypadol dnes.......tak za chvíľu to rozbehnem 😀
baby, chcem sa vás opýtať.............filipko je strašný zúrivček. zúri tak, že sa mi vykope z perinky. dosť zle spinká a o noci ani nehovorím. Naťahuje nožičky, kŕče, zúri. Myslíte, že ide o koliku? Masírujem mu bruško, pijem feniklové čaje, cvičíme nožičkami, včera som kúpila prdkaciu hadičku.............som bezradná, keď viem, že je prebalený, napapný, vyprdkaný a stále zúri 😒
Haaaaaaaaaaaa?

julyb
20. feb 2009

ak má koliku tak lače skoro vždy v rovnakú hodinu, môže to byť aj hodinu alebo dve, možno mu niečo vadí, jemu teplo zima, možno mu vadí perinka alebo chce spinakat a nedá sa mu, ťažko povedať, možno máš len malého zúrivca, tiež mám takého 😉

julyb
20. feb 2009

Lenka Samko je zlatučký, kukala som fotky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre