Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

abetka
14. jún 2009

ukana. aj z podhaja a strani je nas dost 😀
mne uz trosku lepsie, boli sme si pre auto v servise, resp. pre nasu starozitnost 😝 , ale hlavne , ze ide.
Inak zajtra ma byt tiez pekne, tak som zvedava, ale nemam kociar, tak sa nemam ako prechadzat. Dufam, ze mi coskoro pride ten novy 😅

matica2
14. jún 2009

ahojte 🙂 dnes ma to nechcelo pustit na koníka 😀 asi skúšajú kto má akú velkú závislost. prajem pekný večer 😉

abetka
14. jún 2009

ani mna rano nechcelo pustit. 🙂
Matica- kedy sa stahujete?

lucxy
15. jún 2009

no to tu zije 🙂 caute,,,mne uz je fajn jaj taka som rada,,,,bordel v byte no ale co uz 🙂

lucxy
15. jún 2009

kde ste vsetky? 🙂

zuzu13
15. jún 2009

ahojte, hlasim sa do klubu "vygr...nych rezancov".....ja od vcera vraciam, hnackujem, je mi zima...potom teplo...ale dnes som uz do seba uspesne dostala pol sucheho rozka a salku horkeho caju...ale som ako by ma presiel parny valec...boli ma cely clovek...ja som v zivote vracala 1 x...a to som bola tehu a zozrala som z chuti prazenicu z 5 vajec na cibulke...ale vcera ako som "nefaxovala" aspon 20 x tak ani raz...mangel sa mi smeje, ze aspon vime ako mu je ked je po opici...ale ja som ani nepila...jednoducho mi prislo blbo..a uz to islo...
abetka...bleee...jedlo nemozem ani vidiet...ale musim uznat, ze "jakubove gtil. kridelka" boli fakt dobre....a tie veci??? no dam sa do poriadku a hadam si dame spicha v meste 🙂

abetka
15. jún 2009

cafte zavislacky 😉
zuzu/ ver, ze po opici by ti takto zle nebolo 😝 . Mala si si dat palene 😉
Snad ti je uz lepsie

zuzu13
15. jún 2009

abetka...palene...ani citit...mala som problem do seba dat glg vody...a nie to palenku...bleee
uz je mi lepsie...ale aj tak sa necitim fit...ale uz aspon nebeham.... 😀
prave som volala so svagrinou....synovec vypadol z balkona...okolo 21 - 22,00 ho idu operovat...celu ruku ma donicenu...chvalabohu, ze len toto...boze 10 roc. chalan... 😒

abetka
15. jún 2009

zuzu, a to ako spadol. ? Stratil nejako stabilitu, alebo sa moc predklanal, ci ako? Chvalabohu, ze to dopadlo ,,len,, zlomenou rukou. Drzime palce, nech operacia dobre dopadne a tebe nech to upne prejde.
Ja idem dat do poriadku mojho mladenca svarneho, pokandeneho 😲 .
tak pekny vecer vam prajem. 😉

lamada181
15. jún 2009

Ahoj abetka ako maly uz ti spia

lamada181
15. jún 2009

ahoj zuzu13 akurat citam ze si nejaka chora

zuzu13
15. jún 2009

abetka, neviem...maju este nedorobene zabradlie na balkone...tak asi blbol...a padol... 😖

zuzu13
15. jún 2009

jaj....lamada...uz je lepsie...uz som aj periny prezliekla, oprala a vyvesila...nech nemame v spalni ziadne bacily 😀

lamada181
15. jún 2009

no to poznam to som robila vcera ae vsetkym vsetci sme boli chorý ale naštaie manžel to neoedniesol no vlastne tak ako u abetky

lucxy
15. jún 2009

caute,,,zuzu tak aspon ze ti je lepsie,,,mne az poobede konecne bolo fajn myslim aj tym ze som uz mala energiu,,,lebo rano som bola s malou vo vrutkach a som sa citila ako vycucnuty rezanec,,,dotoho nizky tlak ani kafe som nemala,,,este som nechcela ,,,,ani nemala chut

nicolmt
15. jún 2009

ahojte bambuly chorlave..hlasim uspesny navrat z vikendoveho stretka..ako sme predpokladali bolo uplne ze uuuzasne 😅 aj ked pocko mohlo byt aj lepsie, ale nijako nas to neobmedzilo 😉
no a co nase "chatove" stretko..streda plati? dufam ze uz nebude az taky hic, lebo moc tiena tam teda nemame, slnecnik velky vytasim ale pod nim deti isto neudrzime 😝 jedine ak dame dalsi aj nad bazenik 😀 😝

lucxy
16. jún 2009

dobre uprsane ranko 🙂

lucxy
16. jún 2009

nicol tak to je super, ze ste si to uzili na stretku,,,,a sarke sa pacilo? 🙂 a zajtra ako kedy o ktorej? neviem ake ma byt pocko idem kuknut na nete 🙂

zuzu13
16. jún 2009

dobre ranko
no co lucxy...hladas najpozitivnejsiu predpoved??? 😀 veru pocasie nic moc...do nedele dazd....a to ideme do Sturova... ☹

lucxy
16. jún 2009

zuzu takze tak ma byt ale ved vcera davali nieco ine,,,kedy idete do sturova a na kolko?
uz ta preslo vracanie grcanie? 🙂

zuzu13
16. jún 2009

lucxy...no ved to...ze vcera bola ina predpoved a dnes tiez...tak dufam, ze sa to este zmeni...ideme v piatok rano alebo stvrtok vecer...do nedele

lucxy
16. jún 2009

ja si myslim, ze aj dneska sa este vycasi 🙂

pepies
16. jún 2009

ahojte,
hlasim sa aj ja po vikende - uff, bolo toho dost ............................
oslavy sa vydarili, mangel spokojný, ja unavena, Jakubko nervozny .....
Ale bolo super..... 🙂

to co je za pocasie? mala som studovat meteorologiu, nikto by ma nezvozil, keby predpoved nevysla ..... 🙂

lamada181
16. jún 2009

ahojte baby to mame dnes za počasie hrozne

zuzu13
16. jún 2009

pijem kafe...prida sa niekto???
Lucka pozera Slniecko...na STV2...ani nedycha... 😀

lucxy
16. jún 2009

zuzu ved rozmyslam ci to moj zaludok zvladne myslim tu kavu
aj ja som to malej pustila,,,pockaj napisem ci ju to zaujalo

lamada181
16. jún 2009

jaj dat si kavu ako je niekomu dobre tento moj krpec sa nechce odo mna ani na chvilu odtrhnut

lucxy
16. jún 2009

no nic uz je prec zpred tv,,,proste ju nic nebavi

lucxy
16. jún 2009

lamada hod niake fotky teda ak budes mat cas 🙂

lamada181
16. jún 2009

co dnes idete varit dajte inspirace

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre