• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

7. októbra 2016 
dík :slight_smile:

a u nás balí manžel, ja len spíšem zoznamy :grinning: to vieš vojak to vie lepšie naskladať :grinning:
16. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby pekne fotky ste pridali :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
no super to mas zariadene... :grinning:
16. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...kujeme... :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nestíham :sweat_smile:

Lucka je zlatá v tej vani :grinning:
16. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
dakujem
16. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už sme hore, možno sa stretneme von :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my este spime...uz druhu hodinku...a von nepojdem...mala je trosku usoplena a ja po vikende nejako este nevladzem...stacilo mi doobeda hodinka...
16. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
na zajtrajsie stretko neprideme, este stale sa nevieme zosuladit so Saskou. ale hadam na to dalsie uz prideme :sweat_smile:

a mam dobry den, volali mi zo socialky, ze uz posielaju matersku. konecne, vsak od aprila este ziadna neprisla :confounded: :angry:

Bocmanka - aky bol ten penzion, kde ste boli ? myslim sluzby, strava, ubytovanie
Lenka - Vam prijemnu dovolenku prajem :dizzy_face:
16. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
chorobam skore uzdravenie :wink:
baby super fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prosim poradte, tento tyzden som v 13tt a bola som v centre preventivnej rakoviny na sone, myslela som si, ze ide o to specialne sono, kde budu zistovat napr dawnov syndrom. Vam to nerobili tiez?
16. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face:
saskarisko..akurát to rozoberáme s kočkami..
severka???....no už by som tam nešla, strava dobrá, ale bolo nás tam 16 rodín, t.j. sme im obsadili pol penziónu, žiadne privítanie, žiadna spoločenská miestnosť, iba kaviareň a tam aby sme mohli sedieť aspon do polnoci, sme museli uplatiť čašníčku..
potom sme sedeli na schodoch a mali chodbovicu...
chlapi naši, teda manželia vonku na drevených sedeniach až do polnoci, a kosa bola teda riadna, aj keď oni popíjali, tak im možno zima nebola..
ale sme celkovo dosť sklamané z prístupu...
16. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: majkaa...ide o klasické sono, čo sa chodí zvyčajne v 12tt, ostatné vývojové vady sa ešte len zisťujú..
16. jún 2009 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si myslela, ze ide o to specialne sono, lebo jedna kocka je v tom istom tyzdni a ju uz poslali a aj som citala, ze sa to da zistit uz v 12tt. A teba to specialne sono sa robi potom kedy?
16. jún 2009 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majkaa mne brali plodovu vodu čiže robili amioncentezu tak okolo 15 tt
16. jún 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja by som sla na odber az keby mi zistili nieco, ale takto to nemaju ako zistit. Lamada a tebe nieco zistili, preto si musela ist? Bola si na tom specialnom sone, kde sa meria nosna kost... a ak ano kde?
16. jún 2009 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Mažem na tvoju žiadosť.”
16. jún 2009 o 17:46 • lamada181
su tam 2 peciatky doktor Jan Danko a Kamil Biringer. Bol to taky mlady doktor.
16. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majkaa...ten mlady je Dr. Biringer...a nerozumiem preco chces specialne sono???mate v rodine geneticke chyby...alebo si po 35-tke??? no neviem...ale mne nikto nic specialne nerobil...
16. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam svalovu dystrofiu, ale to viem, ze sa neda zistit, tak sa bojim, ze aby nemalo aspon tie ostatne chyby. Alebo sa mam na to vykaslat? Moznoze som moc opatrna, ja neviem.
16. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Mažem na tvoju žiadosť.”
16. jún 2009 o 17:58 • lamada181
ja chodim ku krkoskovej, ale ta ma poslala na sono do centra preventivnej rakoviny a tam bol on, takze nemam snim skusenosti.
16. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. jún 2009 o 18:05 • lamada181
16. jún 2009 o 18:07 • lamada181
lamada napisem ti IP
16. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ja ju mam tiez velmi rada, je to asi jedina doktorka, ktora nas podporuje, lebo nemame dobre skusenosti s doktormi.
16. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok dobre
16. jún 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola velmi spokojna s nim...vzdy bol mily...vysvetlil co som potrebovala...dokonca manzelovi a aj synovi ukazoval dokaz, ze to bude baba :grinning:
majkaa...si moc opatrna...presne tak ako su opatrne vsetky tehulky...a ked budes mamina...tak sa priprav ze budes este opatrnejsia... :wink: a ver tomu, ze je vsetko v poriadku...tvoja dr. urcite urobi vsetko preto aby mala spokojnu mamicku :wink:
16. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majka mas ip
16. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok