• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
ellab, vezmem bibinku a spravime "bledomodre" stretko :grinning: :grinning: ty uz mas prvacika?......teda pomaly uz asi druhaka :sweat_smile:
18. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale naozaj je tu asi viac dievcatiek ako chlapcekov, aspon taky mam dojem :slight_smile:
18. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase do témy marcoviek 2009 aktívnejšie písali 4 Martinčanky a všetky štyri sme porodili chlapčekov :slight_smile:
18. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dnes to vyzera na krasne pocasicko. Von sme boli doteraz, idem dat maleho krala spat a potom zase von
pekny dnik vam prajem
18. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana - super nápad :wink: my sa tiež trochu poznáme, z bábetka?????????
Adam je už veru skoro druhák, strááášne rýchlo tá prvá trieda ubehla :astonished:
Vy nastupujete v od septembra, však? Kam idete do školy? Tešíte sa :slight_smile:
18. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, keby ste mali niekto chuť na modrú farbu, môžete si pozrieť nejaké foto našej rodinky

http://picasaweb.google.com/elena.bobocka
18. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- naozaj pekná modrá farba :grinning:
18. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
modra je dobra...... :grinning:
matky, zhanam silrovku pre krpca, ale nech je makka a aj silt makky, vzdusna, pekna za rozumnu cenu :sweat_smile: . Ved to nechcem tak vela, vsak?
18. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka...a co tak prist na ladoven... :grinning:
18. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab velmi pekna rodinka :wink: a veru tej modrej by sa na to stretko zislo :grinning:
18. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Ellab- vsak nase deti chodia na rovnaku skolu :wink: svet je fakt maly :sweat_smile: fotky pekne :slight_smile:

von vyzera byt horuco, ale fuka daky studensi vietor :confused: a vobec nemam sajn co ideme robit poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,ellab pekne fotky,,,, :slight_smile:
18. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka- skús do tej detskej predajne čo je pri soc.poisťovni pred priorom. mali tam také army štýl, pekné,aj šilt bol taký mäkký.
18. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde?
18. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab ja umrem, teraz akurat pozeram fotky a pozeram ze tam je AdamkoB. ktory ma rad elektriku! :grinning: A ze to je zrovna Tvoje dieta. Dve prekvapenia naraz.
Adamko L. co snim chodi do triedy je moj brasko.
18. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- tvoj syn je tiež elektrikár? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Môj Filipko je na elektrike doslova závislý :sweat_smile: :grinning:
18. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svet je fakt malý :slight_smile: a martin ešte menší :grinning: :grinning:
anculka-myslím, že sme sa videli aj, keď deti odchádzali do školy v prírode :wink:
Náš Adam je fakt expert, elektrika a peniaze to je jeho :grinning: :grinning: :grinning: doma už máme rozobratú všetku vyradenú elektroniku.... :confounded: ešte že si v škole našiel rovnakú dušu, čo má rád elektriku a peniaze :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka-to začínate nejako skoro :grinning: mylý najprv chcel byť smetiar, potom podnikateľ, vynálezca a teraz elektrikár :grinning: najnovšie vymýšľa stroj času :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella, poslala som ti IP :wink:
18. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja už dnes v robote končím :grinning: máme doma malé šteniatko, tak musím ísť kŕmiť a upratať, čo narobilo :angry: :angry:
papa
18. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- Filipko je elektrikár od momentu keď v piatich mesiacoch štvornožkoval ku zástrčke a vytiahol šnúru z TV zo steny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........teda začal veeeeľmi skoro :grinning:
18. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka, dik, dnes som tam prave bola a tie co sa mi pacili, tak mu boli male. On ma hlavku jak kapusticka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dnes sme mali krásne :slight_smile: už ani na obed nestíham písat lebo saška mi spí už len hodinu a to sa akurát stihnem najest a upratat a už kričí mamííííí :wink: a ked je pekne sme von a von a von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka- no škoda. Ja som kukala aj na mmb, tam je predávajúci macka6, skús vyhľadať, tá sa špecializuje na detské čiapočky také štýlové, slovenský výrobca. skús.
18. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab mate doma steniatko?????? odkedy?
musime dat bud. tyzden stretko a dohodnut podrobnosti o dovolenke............

Abetka ja som dnes kupila malemu super ciapocku na zaviazenie so siltikom v obchode, ktory tak nenavidim - v Ema Mini. Ale taku som presne zhanala, tenucka, s dierkami, so siltikom a hlavne na snurky ...... Sadla mu ako uliata ....

Dnes sme boli od rana v meste, bol hic, miestami mi bolo na odpadnutie ............... Esteze pofukoval sem-tam ten vetrik.............
18. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby-tehulky - potencialne dojky :wink:, kamoska predava odsavacku Medela Minielectric, ak by mala niektora zaujem, nech sa paci:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6032017
18. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ak by chcel niekto, predam nemliecne kase za polovicne ceny - mam este mrkvovu, slivkovu a osmizrnnu. tiez 5ks balikov vlhcenych utierok Nivea - zelene - neparfumovane - bezna cena cca 120,- Sk / balenie - 5 baleni za 10 EUR.
Keby mal niekto zaujem, piste, likvidujem zasoby, mame toho strasne vela.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Konecne som si dnes kupila polovicne plavky, huraaaa, tie tankini sa mi podarilo predat. :wink:
18. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este posledny a uz Vam dam pokoj - sestra predava krasny ratanovy kos:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4883090
18. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies ten kos je prekrasny, ale ja ho nastastie nepotrebujem. :wink:
Pepies / ja som bola tiez v EME dnes, ale ja som si zase nevybrala.
18. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok