• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
bibi vsak no to mi bolo jasne, ze este aj za parkovne,,,zarabaju na vsetkom
23. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a parkovne bolo dokonca 150sk my sme tiez len oci gulali ze tolko pytaju ale chceme ist este do važeckej a vstupne je tam o polovicu menej :dizzy_face:
23. jún 2009 o 22:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (15. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som oci gulala, ze ake nozisko ma, ale ma strasny problem s priehlavkom a to sme 22 ani nenatiahli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stale chodim okolo nich a stale sa mi zdaju velke, ale ked prirovnam povodne topky,tak ma asi 0,5 cm volu
23. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem ja spat. dobru noc :wink:
23. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka tak dobru nocku papa
23. jún 2009 o 22:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (15. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,vysoké priehlavky aj my máme, je to des, musím vždy skúšať viacero druhov topánok, ktoré mu sadnú.

babule, zajtra mám promócie, tak držte palúchy.................pri mojom šťastí a strese dúfam, že sa tam nevysypem pred načančanými kapacitami v talároch :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee raaanko...
24. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréé ránko :slight_smile:
24. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy grep som mala včera hned na ráno ale mala som len jeden tak už som na citrónoch :wink: idem ja lebo my doprala pračka zavesím, dám dajšiu várku a idem von :wink:
24. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Bibinka jasne, ze drzime palce :slight_smile:

Babenky dakujem za priania na peknu dovcu. Este nemam zbalene nic, absolutne nic. Ale nejdem stresovat, s balenim no problem, len sa trosku obavam cesty, ako to maly zvladne. Od bud. tyzdna sa uz ma vycasit v sev. Taliansku, tak dufam, ze takych 25-28 stupnov aspon bude......

pekny den vsetkym :slight_smile:
24. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka...drzime palce...
pepies...neboj...maly to zvladne lepsie ako vy dvaja s mangelom :grinning:
matica aj ja periem... :slight_smile:
24. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu diky, to dufam, len tych 800 km autom, toho sa obavam. akosi zacina v poslednej dobe v autosedacke zurit, nevydrzal naposledy ani z BB do MT a do Grada je to 10x dlhsie..............

matica ja som doprala, idem vesat :slight_smile:

baby neviete mi poradit, kde zozeniem kukuricne chrumky nesolene? bez toho nemozeme nikam ist do prdele :cry:
24. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Bibinka - držíme palce :slight_smile:
Pepies - ja ešte tiež nebalím :sunglasses: neboj, stíhame :grinning:
24. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu bude riadne prazdno, ked hlavne tahace odidu na dovolenku :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepies - myslím, že som v Bille kupovala. Ale už strašne dávno.
24. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ellab Billa ma len solene :frowning2:
a neviem, ci este existuje v centre ten Bio obchod, tam by mohli mat :sweat_smile:
24. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu si poklad, diky moc, zajtra ideme akurat do ZA, tak ich pozriem v tom obchode na Stefanikovej. :wink:

Neviete teda, ci existuje este ten Bio obchod v MT v centre?
24. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no táto doba ľadová ide dokedy trvať??? :angry:
Bibi, držíme palce :slight_smile:
Abetka ako ste dopadli?
Matúš spí ale vkuse sa mrví, idem asi zalomiť k nemu.papa
24. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Pepies - ja som kupovala v terne nesolene kukuricne kruzky. take mega balenie. Je to tam pri tycinkach
Julyb/ tak dnes sme absolvovali neurologiu a velmi ma strasili, ale Dr. bola fajn.Dali nas do sanatoria na rehabilitacny pobyt, ale budeme tam samozrejme chodit ambulantne, ale si neviem predstavit, ako tam bude maly sam 4 hodiny :cry: .On je pricucnuty stale na mne a dost sa toho obavam
Nechodili ste niekto na rehabilitacie do sanatoria.?
24. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte- ďakujem, snáď to tam prežijem. už si len obliecť šaty, dať deti aj manžela do gala a ide sa...idem v šatách na ramienka a nemám ani sako, hádam nezmrznem :grinning: :sweat_smile:

pepies- nám tiež malý nevydržal v sedačke, museli sme roobiť prestávky,ale to sme šli len 150 km. a vted bol vo vajíčku. ale keď sme ho dali do sedačky s rovným sedením(samoška v tej vekovej kategórii) tak sa mu lepšie sedelo,lebo nemal nohy dohora a nemal ich také odkrvené.
A počasie budete mnať určite super, neboj. Peknú dovču. S balením si nerob starosti, naháďž čo vidíš, zbytok dokúpiš, ved nejdeš na púšť. Bio obchod je pri galérii vo dvore,myslím, že tam je aj sexshop aj hodinárstvo.

abetka- a prečo ideš s malým do sanatória? :confused:
24. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi velmi po spickach a ma slabsiu lavu stranu. Je spasticky a pod. Mentalne je na tom perfektne , ale hruba motorika , aby sme nieco nezanedbali. Sama sa toho obavam, ale snad to bude fajn. Ja uz ked mam pocit,ze je to vsetko fajn,tak nieco pride a zvrtne, aby som sa asi nenudila
24. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce na promocii, pekne si to uzi
pepies /peknu dovcu
24. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
vonku je hrozne dusno, tak ako vcera :confounded:

Bibinka - drzim paste :dizzy_face: , ja som sa tiez bala posmyknutia, a potom som si stale plietla, co poviem tomu ujovi pri tej guli - a teraz neviem, ci to bolo prisaham alebo slubujem (uz sa nepamatam) :sweat_smile: :grinning:

Abetka - preco idete do sanatoria ? :confused:

Peppies - ak pojdete do ZA, tak chodte do Metra, tam ich urcite maju

a vcera sme videli Peppies, isla oproti nam a telefonovala a videli sme aj Anculkinu Lauru - ta uz pekne chodi
:wink:
24. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abetka, my sme chodili do Sanatória len cvičiť Vojtovku tak neviem ako to tam prebieha....a nemôžu ti len ukázať nejaké cviky a ty budeš cvičiť doma, načo tam má byť 4 hodiny, velmi tomu nerozumiem, ved je ešte maličký....My máme kontrolu budúci týžden ale nejdem, pôjdem až ked bude chodiť, nech ho vyradí z evidencie...
24. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Saskarisko, ja som stale na Teba kukala a potom Ti mi doslo ked ste odysli, ze jeeeeeeeeeezin ven to si Ty! :grinning: Co si sa neprihovorila?
24. jún 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...dnes je tu nejako ticho...co sa deje...???...
vcera sme Lucke kupili novu postel {vid foto}...hned v nej aj spala...a ja konecne po 2,5 roku som spala v posteli vedla mangela... :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

abetka, drzim palce Tomaskovi :wink:

Saskarisko, zasa si ma videla a nezakricala si na mna? hned by som omrkla Sasku :wink:

Zuzu, tu sme............... Pekna postel :slight_smile:

Kukuricne chrumy mam, mali ich v bio obchode v centre, ale len take male balenie. Kupili sme aj ryzove a zajtra kukne este mangel v Metre. Pobaleni este nie sme - typicka ja - vsetko na poslednu chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peppies - si prave telefonovala, tak som nechcela rusit - isla si oproti nam. a Anculka Ty si tam mala kamaratku, a mala na chvilu vyhlasila bojkot :grinning:

ale nebojte sa, ja sa Vam uz nabuduce na sto pro prihovorim :wink: . a ked vidite cerveny autobus (nas dvojkocik), tak to :wink: sme to my
24. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saskarisko, no to dufam :grinning: ze cerveny autobus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok