• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
vlastne prajem peknú dovču všetkým čo idú aby som potom nezabudla :grinning:
25. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo vsak mne staci aj o tri tyzdne bibi :wink:
july no paradne sa mame, prechadzame na jeden spanok a idu jej zuby :frowning2: no carovne obdobie :sunglasses: a vsak hockedy zbal matuska a doraz na ladoven tu je tolko deti az by niekedy nemuselo :grinning: a samozrejme len co sa vrati lenka dovolenkarka zas dame stretko..a mozno i skor ale teraz nemam energy bo aj sara na nic aj svokrus moja best opatrovatelka na 3 tyzdne na liecenie ide...skoncili mi zlate casy :sunglasses:
25. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni krasnu dovolenku a aj pepies
pekne ssi to uzite a oddychnite si :slight_smile:
25. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babý a žiadne rastúce suvenýry :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka- tak príjemnú a ničím, fakt ničím nerušenú dovolenku, a hlavne aby ste sa všetci vrátili zdraví domkov :wink: :wink: :wink: :wink: už sa teším na tvoje zážitky :wink:

ja na dovolenku nejdem, šak som na dovolenke, hehe a môžem byť ešte vyše roka :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica :grinning:
25. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka peknú dovolenku, som zvedavá a spravte pekné fotky nech môžme závidieť :slight_smile:
Nicol, podobne, dnes som našla spodnú trojku a presvitá očný pravý alebo ľavý, no zatial máme 9 zubov a dnes vonku dostal Matúš taký amok, ked sa susede rozplakalo bábätko, že už som sa mu vyhrážala, že ho dám do jaslí a skoro som prišla o zuby ja, srďoch jeden malý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ved o rok môžme íst spolu :sweat_smile:
25. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dakujem :slight_smile:
vyrazame az zajtra okolo polnoci, tak sa urcite este ozvem...........

no my mame 6 zubov a idu mu asi ocne, lebo je neskutocne nervozny................ tak dokaze zurit, az mu naviera zila na cele :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechce robit nic ine, iba sa plazit po celom byte........................ uz som mu chcela namocit body, aspon by mi zotrel cely byt................... furt je tu prach a Jakubko to ma chudak vsetko na sebe nalepene............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matica s tymi suvenirmi nesranduj radsej :wink:
25. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka stastnu cestu a krasnu dovolenku,,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk a samozrejme aj tebe pepies ale ty sa tu este stavis
25. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,posledna aj prva,,,,dneska bude riaden hic
26. jún 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
lenka, to miesto co ti zostalo...zmestim sa??? :grinning: :grinning: :grinning: stastnu cestu a krasnu pohodovu dovolenku... :wink:
26. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den pred nami. :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akát rozmýšlam že či by som zavesila prádlo von či nie :unamused:
26. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica, no neviem...neriskovala by som...u nas je uz pod mrakom...ideme rychlo von...zbehnut na bicykloch do pekarne pre chlebik...
26. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zomrel Michael Jackson :frowning2:
26. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/06/farrah-fawcett-zomrela.html

aj farrah fawcett....a akurát sa to dozviem na svoje meniny.... :frowning2: :frowning2:

abetka, ja som mala mateja polroka v tom detskom sanatóriu, a nebolo to až také strašné "až na pár detailov"....mal nábeh na plochú nôžku, ale upravilo sa to
26. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://dnes.atlas.sk/showbiz/572636/michael-jackson-je-mrtvy-tvrdi-bbc-a-reuters

"Billie Jean is not my lover, shes just a girl who claims that I am the one..."

Škoda ho mohol si ešte pospievať... :frowning2:

My sa zajtra ideme veseliť, čaká nás svadba šavagrinej, už som tak dávno nebola na žiadnej spoločenskéj akcii, že netuším čo si oblečiem, čo mám robiť s vlasmi, make-upom a či sa nezrúbem v opätkoch. Aspon Maťko má prichystané oblečko.... :slight_smile:
26. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte :slight_smile:
aj ja som bola dnes u kaderníčky, aj s Arturom, bol zlatý trpezlivo čakal, aj so svojím nintendom :grinning:
Mohli by sme dať stretko s upravenými hlavami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale rýchlo, lebo mne to dlho nevydrží :fearful:
26. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepies, budeme si kývať cez okno, aby sme vás nenakazili :grinning: :grinning:
Na dovolenku ideme, keby sa niečo zomlelo, vrátime sa, však preto uprednostňujeme dovolenku s autom.
26. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies, ellab...tak pekne dovolenkovanie...a hlavne pomalicky... :wink:

bocmanka, vsetko najlepsie k meninaaaaam... :slight_smile:

julyb, jaj...aj ja by som sla na taku svadbu...a hlavne vyjest vsetky marcipanove ozdoby z torty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to prádlo riskla, povešala, potom sa fest zmračilo ale to prešlo a poschlo :slight_smile:
aj jááá chcem íst na svadbu ale v rodine sa nič také tohto roku nebude diať :unamused:
26. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc vsetko najlepsie k meninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vonku je divne
26. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem zehlit konecne ked tu nikoho nikde
26. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lucxy ja aj zehlim aj varim a mala mi nechce spat tak mi rob nervy :angry:
26. jún 2009 o 13:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc/ moja zlata, vsetko najlepsie k tvojim meninam. Toto bolo meno, ktore sa mi velmi pacilo pri Alzbetke :wink:
ja som pozehlila, dala som do rury robit obed a dnes koncim :sweat_smile:
26. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

boc... vsetko naj k meninam :slight_smile:

my uz balime, len mi je od rana zle, tak ledva stojim na nohach. asi cestovna horucka alebo co. navarene uz mam..............
tak pekny dnik vsetkym :slight_smile:
26. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: peies len aby si už tehu nešla na dovolenku,.....že zle...xixixixix
:sunglasses:
ja som včera na tanečných kreáciách v meste stretla maťku...tak ťa zdravím maťa, ako si si pekne ku mne prisadla...
:confounded:
aj dnes snáď pôjdeme, keď už oslavujem, len keď pršíííííí....
26. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc.... nesranduj, urcite nie som :wink:
ale rano som si statocne pregrcla ............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok